Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

10.02.2018
Малин

Спорт для всіх: настільний теніс у мікрорайоні Малинської ЗОШ №6

Турнір з настільного тенісу серед учнів 5-11 класів відбувся з 5 по 9 лютого у мікрорайоні Малинської ЗОШ №6, в якому взяли участь 60 любителів малої ракетки.

Спочатку пройшли попередні ігри у двох вікових групах: 5-7 та 8-11 класи серед дівчат та хлопців, де за кубковою системою визначилися фіналісти, які вже грали по колу, тобто кожний учасник чи учасниця повинні були зіграти ж кожним (кожною).

Без поразок пройшла дистанцію Інна Сущенко. Вона виграла всі п’ять поєдинків з однаковим рахунком 2:0 і стала переможницею серед дівчат 5-7 класів. На другому місці Вікторія Тишкевич, а на третьому – Ольга Степаненко.

До змагань серед хлопців цієї вікової групи були допущені двоє четверокласників. З них до фіналу потрапив Денис Ванек, який доказав, що не завжди старші грають краще. За підсумками турніру Денис зайняв третє місце. А переміг тут Антон Стоцький, другим призером став Ілля Аршулік.

Серед старших (8-11 класи) дівчат Любов Богданова лише одну гру закінчила з рахунком 2:1, а решту п’ять поєдинків виграла 2:0. Таким чином у неї перше місце. Другу сходинку п’єдесталу посіла Дарина Огородник, яка програла лише переможниці. А замкнула трійку призерів Ольга Лиман.

У «старших» хлопців тон задавали брати Борисенки: Артур і Артем. Завдяки виграшу у брату кращим став Артур, а Артем відповідно на другому місці. Третє місце зайняв Антон Власюк.

Всі призери нагороджені дипломами Малинського міського центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх», основного співорганізатора турніру. Другим стала кафедра фізичного виховання Малинської ЗОШ №6 (вчитель фізкультури, він же головний суддя змагань, Микола Колесник).