Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

1.02.2020
Малин

Спортивний клуб «Оазис»: плавання в ластах – перші 24 медалі сезону 2020 року

З 26 по 28 січня 2020 року в басейні Спортивного комплексу Харківського політехнічного університету відбулися змагання відкритого Кубку Харкова і Харківської області з плавання в ластах, в яких взяла участь команда Малинського Спортивного клубу «Оазис» в складі дев’яти спортсменів та спортсменок.

На сьогодні Харків єдине місто в Україні, яке проводить відкриті змагання з підводного спорту, де можуть брати участь всі бажаючі.

Сім спортсменів (із дев’яти) стали призерами цих змагань. Разом вони завоювали 24 нагороди, з яких: 9 - золотих, 7 - срібних і 8 - бронзових.

У категорії «В» Дарина Зайцева стала володаркою шести (із шести можливих) медалей серед дівчат. Вона п’ять разів піднімалася на вищу сходинку п’єдесталу: була кращою на дистанціях 50м, 100 м, 400 м плавання в ластах, 100 м підводного плавання та в естафеті 4х50 м в ластах, а в естафеті 4 х 50 м в біластах у неї «срібло».

В цій же віковій категорії у юнаків на рахунку її брата Кирила Зайцева також шість нагород: три золоті за перемогу на 200м в біластах, 400 м плавання в ластах і в естафеті 4 х 50 м в ластах; «срібна» в естафеті 4 х 50 м в біластах та дві бронзові на дистанціях на 50 м і 100 м плавання в ластах.

Володаркою п’яти медалей стала Ліна Акінтьєва в категорії «С»: повний комплект нагород плюс дві «бронзи». У неї перше місце на 200 м в біластах, друге – 100 м в біластах та треті – 50 м в біластах, 400 м в ластах та в естафеті 4 х 50 м в біластах.

Серед чоловіків категорії «А» Михайло Шевченко посів другу сходинку на 100 м плавання в ластах та третю – в естафеті 4 х 50 м в біластах, а Валентин Салімовський став бронзовим призером на 100 м в біластах та срібним в естафеті 4 х 50 м в біластах.

Серед дівчат категорії «С» у Стефанії Буряк дві медалі: срібна на 200 м в біластах та бронзова в естафеті 4 х 50 м в біластах, а Юлія Співак посіла друге місце в естафеті 4 х 50 м в ластах.

Дані змагання стали останнім етапом підготовки спортсменів до Кубку України з плавання в ластах, що відбудеться в басейні «Купава» м.Бровари Київської області.