Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

10.09.2017
Малин

У Малині стартувала ІV-а Спартакіада «Готуюсь до школи!»


Восьмого вересня змаганнями з човникового бігу 4 х 6 м стартувала ІV-а Спартакіада “Готуюсь до школи!» серед вихованців старших і середніх груп Дошкільного навчального закладу №3 м.Малина, ініціатором та організатором якої є Малинський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Чому 4 х 6 м.? Просто маленький спортивний зал, який не дозволяє збільшити дистанцію.

На старт вийшли 41 юних спортсменов.

Розпочали менші, для яких фактично це були перші змагання. Вони більше дивились на свого суперника, щоб випередити його, а не якнайшвидше виконати вправу.

Кращими серед них виявилися Артем Корнієнко у хлопчиків, та Анна Дулько у дівчаток. Другі місця посіли Макар Ребченко і Вероніка Долгерт, треті – Тимофій Демченко і Марія Безкоровайна.

У «старших» дошкільнят призерами стали Паша Демченко (1 місце), Ілля Афанасьєв (2 місце), Даня Бабич (3 місце) у хлопчиків та Настя Стопикіна, Анастасія Абрамова, Олена Скуратівська відповідно у дівчаток.

Всі призери нагороджені дипломами від організатора змагань - Малинського міського центру ФЗН «Спорт для всіх».

Василь Степаненко,
директор міського центру
ФЗН «Спорт для всіх»

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.09.14 20:48 -
Котигорошко (13)
0 0
А пан Грицько вже поміняв штани, після того як "всрався" на День фізичної культури і спорту? Чи так і ходить "примітивно" з підозрою, що знову "всрався"?
А букви ще не вивчив, і до психіатра поки що не сходив! Чи вже "довідку" отримав щодо відсутності "здорового глузду"?
Відповісти
2017.09.14 13:18 -
Котигорошко (6)
0 -2
А "Баба Яга" завжди була проти. А що зробив князь Мал для дошкільнят міста Мала? На які спортивні змагання дав гроші? А то здається, що "князь" то не настоящий???
Відповісти
2017.09.14 13:34 -
Volvas (9)
0 0
Князь в теме про дошкильнят поднял тему намного глубже. Не привязывайтесь к тексту, попытайтесь понять (с ручника снимите), глядишь, веселее поедете. :-)
Відповісти
2017.09.14 09:16 -
Князь Мал (1)
2 0
Що не кажіть, а люди у нас дивні. В дошкільному навчальному закладі хто небудь знає хто такий Спартак та, що таке Спартакіада? Хочеться поставити під сумнів не тільки кваліфікацію тих хто приймає рішення про проведення спартакіад, а і їх здоровий глузд.
По-перше, в Україні сьогодні існує закон про декомунізацію. Спартакіади - це спортивні заходи, що проводилися в країнах із комуністичними режимами в честь фракійського раба часів Римської імперії Спартака. Є два прості українські слова - спортивні ігри!
СПОРТИВНІ ІГРИ "Готуюсь до школи!» серед вихованців старших і середніх груп Дошкільного навчального закладу №3 м.Малина - нормально звучить. Так ні, потрібна якась нікому не зрозуміла спартакіада!
Відповісти
2017.09.14 12:17 -
Григорій Шитюк (3)
2 0
я з Вами повністю згоден щодо назви... і щодо здорового глузду.
мабуть Вам теж відомо, що всі ці заходи насправді проводяться працівниками дитсадочків, і велика подяка вихователям за те що з дитинства привчають наших дітей до рухливих ігор та здорового способу життя. але лаври собі приміряє, як завжди, людина, що живе найвизначнішою подією у своєму житті - Олімпіадою-80. людина просто не розуміє, що коли в його руках, гордо горів факел олімпійського вогню, батьків оцих діточок навіть у проекті не було! не розуміє, що понад майже 40 років багато чого в житті змінилося (і не тільки назви - а й підходи у роботі). проте він зрозумів, що є засоби масової інформації... отож, чим яскравіше піаришся - то начебто і зарплатню відпрацьовуєш :(
Відповісти
2017.09.14 10:00 -
Volvas (2)
0 0
Князь, люди не дивние, а просто тормоза. Без обид, но с ручника тоже нужно сняться вовремя. Многие не понимают, что времена уже изменились и меняются ежечасно. За последних три года особенно. Хотим мы этого или не хотим. А тормоза в голове мешают меняться самому, городу, району и т.д. Кстати, власть имущие тормозят ещё похлеще. Это видно и по публикациям на этом ресурсе.
Відповісти
2017.09.14 12:23 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
Ваера, я тоже выскажусь жестко (умный поймет, а дураки пускай обижаются): вот если у кого-то ручник приклинило... и ни туды и ни сюды? так может гнать таких тормозов надо - неужели свет клином сошелся?
Відповісти
2017.09.14 13:30 -
Volvas (7)
1 0
Иногда таки да, если индивид сам не понимает, что пора на ремонт или на выставку раритетов.
Відповісти
2017.09.14 13:15 -
Кіт Мармиза (5)
0 0
Тут вмішався Гриць, якого жаба чавить шо у Васі ЗП а у Гриші буба. Та ти якийсь Жесткун-чан!!! І чого ти Гришо паразсюсюкался туди сюди? Тиж годочків полтора два назад божився шо будеш тіко українською?
Відповісти
2017.09.14 13:32 -
Volvas (8)
1 0
Уважаемый Кіт. Не понял Вашей реплики. По теме что то сказать имеете?
Відповісти
2017.09.14 13:50 -
Кіт Мармиза (10)
0 0
Тєма така шо Гриша пише не по тємі. От не любить він чогось Васю який керує "Спортом для всіх" і командує якимись грошима. Так от, тільки де Вася появиться то там Гриша і какає. то єсть свій персональний срач притулить до Васі шоб той не писав і де. Мабуть хоче шоб йому на лісапети тоже вділили копійку бо він в нас став провладним вєлоаХтівістом
Відповісти
2017.09.14 20:05 -
Григорій Шитюк (12)
0 0
дурко ти, не проспавшийся... по факту: де я пишу коментар по темі - там з'являється "Кузьма Кузьмович", і починається смачний срач! він що, наливає тобі, чи то скоріше банальна потреба погавкати у мій бік)?
якщо "не любить" - то є за що не любити, допетрав??? ти ж розумієш: якби я десь написав щось крамольне проти іменитого факолоносця - давно б отримав повістку в суд! та й взагалі, чому, коли хтось безмозгло піариться, всі повинні мовчати?

якщо надумаєшся відповісти - то тільки по суті. те що ти видумуєш - огидно читати, воно і нерозумно і не смішно. вибач, ІМХО, але за якийсь короткий період життя ти перетворився на блондинку-істеричку, якась відсутність логіки та здорового глузду.
Відповісти
2017.09.14 15:31 -
Volvas (11)
0 0
Ок. Понял. Я не знал, кто такой Вася :-)
Відповісти