Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

22.07.2016
Малин

Юні судномоделісти з Малина потрапили у трійку лідерів на Чемпіонаті України у м.Глухів

14-19 липня гуртківці Малинського ЦНТТ у м.Глухів Сумської області узяли участь у відкритому чемпіонаті України та відкритих Всеукраїнських змаганнях серед учнівської молоді з судномодельного спорту, секції «М» (швидкісні радіокеровані моделі з електродвигунами).

Змагання були напруженими, бо у них брали участь команди позашкільних начальних закладів та спортсмени зі всіх областей України, серед них чемпіони та призери Світової та Європейської першості 2013-2015 років. На суддівство був запрошений суддя міжнародної категорії Пітер Шафт (Голландія).

Першими стали юні полтавчани, другу сходинку посіли господарі свята (м. Глухів). Юні малинчани замкнули трійку лідерів. До слова, рівних нашим судномоделістам немає в області, тож їхня перемога була і заслуженою, і прогнозованою.

Спонсорами поїздки стали відділ у справах сім’ї, молоді та спорту та ПАТ «Вайдман-МПФ», яке допомогло транспортом.