Визначили переможців «Малинського спінінга»
26 квітня на Малинському водосховищі відбувся перший риболовний фестиваль «Малинський спінінг». Його організаторами стали члени команди «Перша зміна» - Геннадій Корейба, Олександр Курбатов та Ігор Грицюк, а підтримала Федерація риболовного спорту Житомирської області.

У Малині зіграно кубкові матчі
23.04.2014
-
Спорт Малин
19 квітня на Малинщині стартував розіграш 1/16 кубка Житомирської області з футболу, присвячений вшануванню пам’яті Небесної сотні. Фінальний розіграш кубка «Весна» відбувся 21 квітня на міському стадіоні «Авангард» за участі команд «Залізничник» та «Промінь». У напруженій боротьбі, при дружній підтримці вболівальників перемогу з рахунком 2:1 здобула команда «Промінь».
Читати решту →
У Малині відбудеться риболовний фестиваль
22.04.2014
-
Спорт Малин
26 квітня на Малинському водосховищі пройде риболовний фестиваль "Малинський спінінг".
Представники Малинського міського центру ФЗН «Спорт для всіх» у Кубку України з плавання в ластах
16.04.2014
-
Спорт Малин
Дві бронзові медалі на дистанціях 100 і 400 метрів у підводному плаванні вдалося завоювати майстру спорту Олександру Прищепному.