Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

14.06.2016
Житомирщина

Депутати з Житомирщини вибороли 3 місце на Всеукраїнській спартакіаді

Команда Житомирської області посіла 3 призове місце на змаганнях V Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Верховної ради України, Верховної ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських (міст обласного значення), сільських і селищних рад. Очолив житомирську команду перший заступник голови обласної ради Володимир Ширма.

У м. Чорноморську Одеської області з 6 по 11 червня змагалися 17 команд-учасниць з усієї України з п’яти видів спорту: волейболу, футзалу, настільного тенісу, шахів і шашок.

Народні обранці Житомирщини впродовж кількох днів показували найвищу майстерність, спритність, витривалість, навички та знання в усіх спортивних дисциплінах, здобуваючи високі турнірні бали, які у підсумку й склали рейтинг команди.

Зокрема, найкращі результати спортсмени показали у грі у шашки, виборовши 1 місце, друге призове місце посіла збірна з волейболу, гра у настільний теніс принесла команді 4 місце, а у змаганнях з шахів завдяки Кочерівському сільському голові Катерині Слюсаренко, яка серед жінок-шахістів зайняла 3 місце, у загальному заліку команда посіла 7 місце, з футзалу спортсмени вибороли 9 місце.

У підсумку у загальнокомандному заліку з сумою балів 381 збірна команда депутатів Житомирської області стала бронзовим призером Всеукраїнської спартакіади.

Перше місце посіли спортсмени Івано-Франківської області, друге місце виборола команда Рівненської області.