Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

10.10.2014
Малин

12 жовтня з Малина в зону АТО поїде броньована машина. ДОПОВНЕНО


За ініціативи волонтерських організацій Малина, Малинського, Коростишівського, Володарськ-Волинського, Радомишльського та Брусилівського районів у неділю, 12 жовтня, о 10 годині ранку на Соборній площі буде проведено благодійну акцію допомоги бійцям, котрі перебувають у зоні АТО.

У рамках заходів — збір благодійної допомоги, лотерея, концерт, та найголовніше — передача броньованої машини сьомого ступеня захисту на Схід України, на оборону Донецького аеропорту, де наразі найгарячіша точка бойових дій. Автомобіль — мобільний та здатний перевозити чимало корисного вантажу.

Там достатньо місця для розміщення людей. Він оснащений автономним електроживленням, кулеметними гніздами, системою кондиціонування тощо.

Запрошуємо усіх малинчан, гостей міста, усіх, кому небайдужа доля України, прийти у неділю на Соборну площу — підтримати ідею взаємодопомоги та єднання.

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Працівники автобусного парку "МалинТранс" провели повну технічну підготовку та пофарбування броньованого автомобіля, який буде відправлено в неділю з центральної площі м.Малин в зону АТО.

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.12 14:59 -
Наливайко (8)
0 0
Потухевич зробив непогану справу. Проте так щоб для нього був максимальний зиск. Мене дуже радує, що малинчани все це розуміють. Слава малинчанам.
Відповісти
2014.10.12 14:40 -
Юрій Смалюк (7)
0 0
Так,це та сама гречка перед виборами.Хто на що гаразд-один дитячі майданчики дарує,велосипеди,холодильники,інший бронемашину,ще один дітям розваги влаштовує...Назбирали малинчани більше 5 тисяч гривень в скриньку на ... солярку,щоб ця машина доїхала до пункту призначення.У Пухтаєвича на машину вистачило грошей,а на солярку ні.
Відповісти
2014.10.13 01:08 -
Григорій Шитюк (9)
0 0
Юра, я спілкувавався з військовими... я бачив їх вдячні очі - чомусь вірю, що ці хлопці гроші не проп"ють. гадаю, чим швидше машина доїде до пункту призначення, тим більше солдатських життів буде врятовано.
а іще я сьогодні спілкувався з хлопцем, що самотужки виходив з оточення під Ілловайськом. боєць батальйону "Донбас" - він відмовився говорити на камеру. задав йому просте таке питання: ось ця допомога що люди збирають, вона хоча б доходить до вас? і відповідь була такою ж простою: те що привозять ризикуючи життям волонтери - доходить, а те що йде на спецрахунки і т.д. і т.п. - ніхто його не бачить... отож, якщо вже так вийшло - нехай за ці гроші куплять солярки для броньованого автомобіля. ІМХО.
Відповісти
2014.10.11 21:17 -
Всеволод Загорний (6)
0 -1
Ой кіно з наших ненав'язливих спонсорив. Шо война вчора почалася шо він півгода на бронік збирав з "кровно зароблених" і уррра!!!перед виборами назбирав такі. Інтірєсна навєрно сума составляє його передвиборний фонд-"кровно зароблених" от тікі з кого тої крові стікі натягнув чі не з нас з вами вже вспів?
Відповісти
2014.10.11 11:30 -
Альф (4)
1 0
Бронік - це гарно. Але ж він не міг просто впасти серед неба на Малин, думав-думав звідки таке чудо нам упало — пішов взнавать. Пухтаєвич, виявляється, віднайшов. Іншого я не почув. Ну і маладцом, п’ять балов, я вважаю. Є можливість дістать і є що відправляти - вперед на Схід. Не держать же його до листопада...Ну і не кричить на загал, що оце моє, це все я...
Відповісти
2014.10.10 16:04 -
Pro et contra (1)
0 0
Гарна справа. Обовязково прийду - також підтримаю.
Дякувати громаді за підтримку й патріотичну свідомість!
Приходьте всі. Хлопці потребують допомоги.
Відповісти
2014.10.10 16:06 -
Pro et contra (2)
0 0
Як ремарка: цікаво буде ще подивитися, хто з місцевих політиків прийде підіймати собі рейтинги.
Відповісти