Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

6.05.2014
Малин

Анонс урочистостей з нагоди Дня Перемоги


9 травня ми відзначаємо незабутню дату – 69-річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. Адже, немає сім’ї, яка б не втратила батька, сина, брата на опалених дорогах війни. І тому з кожним роком чим далі минуле, для нас все дорожчими стають сьогоднішні ветерани – живе втілення подвигу, якому немає рівних у світі.

Дуже важливо, щоб саме сьогодні, у ці неспокійні для України часи, у метушні свого життя ми пам’ятали їхні подвиги, постійно проявляли увагу та належну шану до покоління фронтовиків. Це вони, вірні сини та дочки Вітчизни, зупинили варварські полчища в тій війні, не дали ворогові топтати нашу землю. Бачили смерть в обличчя і знають справжню ціну життя, бо війна постукала в їхню долю не спитавши, забрала їхніх рідних та близьких, як викуп за майбутню перемогу. Ветерани Великої Вітчизняної війни – наша гордість і слава. Велич Вашого подвигу непідвладна часові. Земний уклін Вам і найглибша вдячність!

Вітаємо всіх жителів Малина з цим великим святом, бажаємо великого людського щастя, міцного здоров’я, довголіття, невичерпної енергії, наснаги та благополуччя. Мирного неба Вам та вашим родинам, дорогі малинчани!

Запрошуємо усіх жителів та гостей міста 9 травня взяти участь в урочистостях з нагоди Дня Перемоги:

9.00 год. – мітинг-реквієм біля Меморіалу героям Малинського підпілля (формування колони о 8.45 год. біля будинку культури);

10.00 год. – мітинг-реквієм на міському старому кладовищі;

10.00 год. – мітинг-реквієм на кладовищі по вул. Городищанській.

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.05.07 15:03 -
Малинський (5)
0 0
Які можуть бути урочистості в такий складний час, нема чому радуватись
Відповісти
2014.05.07 12:26 -
UT0UN (4)
0 0
Які в Малині можуть бути провокації??? Місто маленьке, всі друг друга знають. Всі роки все відбувалося нормально.
Відповісти
2014.05.07 16:34 -
Василь Федоренко (6)
0 0
Особливо тітушок і антимайданівців організовано на київ відправляли , автомобілі малинському євромайдану били , погрожували і погрожують з сотових , консервують комуняцьку радянську владу з її радянсько господарською міською і районною мафією ,грабують далі бюджети собі на доплати і преміальні за дзеркально чисту казну та зливають один одного аби при кориті залишитись , а не при тюремній баланді !
У нас все тихенько ?
В Іршанському лісництві 2205 га землі , з яких 2000 га нашого району , а податки йдуть ніби до сусіднього радомишльського де всього 205 га . Але можливо і там їх не бачать .
Ліси вирубуютьі переробляють на незаконно діючих пилорамах - податків немає , хабарі є.
Вивозять під кришуванням правоохоронців тонни піску без наявності легалізованих кар`єрів.
Не сплачуються кошти за оренду землі , а тільки хабарі . Йде без контролю зі сторони громади продажа історичного центру міста . Депутати живуть у окремій від людей мафіозній мініобщині яка обдирає громаду.
Для цих бандюків дійсно в Малині комфортно , а людям біда та злидні !
Вони не тільки в місті і районі прихопили (піратським ,шахрайським і рейдерським методами) села ,землю ,торгівлю , природні ресурси , майно ,підприємства , все що дає можливість непрацюючи до поту накопичувати злочинні кошти , вони навіть привласнили ради , кабінети і посади !
Так , покищо це ще час їхнього Шабашу , але я гадаю не надовго .
Я ще ні разу не помилявся у кризових моментах для кого б не було !
Відповісти
2014.05.07 11:20 -
Василь Федоренко (3)
0 0
"Свобода" проти концертів , танців ,салютів , військових погроз і шабашу на багатомільйонній могилі. Тільки молитви та антимілітарна пропаганда проти любих окупантів , особливо проти сусідів які проти нас під кондрою приховали свою жадобу до нашої смерті , до захоплення нашої землі !
Відповісти
2014.05.06 21:18 -
Витас (2)
0 0
Хотел узнать мнение Свободы, но Василий меня опередил.
Відповісти
2014.05.06 21:12 -
Василь Федоренко (1)
1 0
Не провокуйте !
По всій Україні урочистості заборнені крім звісно Донбасу та місцевих влад які саботують та підтримують російського окупанта.
Росія , для відома , у ХХ ст. не виграла ні однієї війни . Другу світову розпочала разом з фашистами , яких "перемогла" у так званій Великій Вітчизняній ( як Путлер заявляє - без хохлів) при допомозі Другого Фронту ( Америка ,Європа,Австралія) , при повному переозброєнні за рахунок грошей "капіталістів" та їхньої техніки ,озброєння і мільйонів жертв їх народів.
Маленьку Чечню до цього часу не можуть перемогти.
Тільки на тих територіях які здались "добровільно" Росія влаштувала свій Пекельний "рай" (Абхазія і Осетія).
Відповісти