Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Як купити крипту на ринку: основні способи

11.05.2014
Малин

Блокпост Українка-Ялцівка на травневі свята


На травневі свята бійці "Малинської сотні" та ММО УНСО проводили чергування в місті Малині та на блокпосту, що був розміщений на трасі Київ - Варшава, задля забезпечення громадського порядку в місті та районі.

Вдячні всім за підтримку.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.05.13 10:58 -
Михайло Тараскін (17)
2 0
У меня вопрос к непотопляемому комплексу "хохла" непревзойденной, часто даже бессмысленной и не поддающейся никакой логике ЗАВИСТИ - А в чем собственно проблема, панове? Общественная организация города "Малинская Сотня" организовывает блок пост, работает совместно с милицейским патрулем и ребятами из УНСО. Кому-то не хватило пирога? Кто-то опять взахлеб мычит о новой очередной соринке в чужом глазу не видя бревна в своем закисшем оке?
Вы сделайте что нибудь. Без слов. Без пропагандонских отрыжек. Делайте. Не говорите, о танках, которые не боятся грязи, но почему то не едут ни в Крым ни на восток страны. Делайте. И о вас обязательно напишут хорошие похвальные, а главное честные слова.
Відповісти
2014.05.13 00:32 -
Юрій Смалюк (11)
0 -1
В Малині блокпости ростуть,як гриби після дощу. Не встигли "сотники" та хлопці з УНСО організувати свій на "варшавці",як звідки не візьмись депутат міської ради Микола Поліновський не довго думаючи вирішив не відставати від активної молоді і створив свій блокпост на тій же трасі! Та ще й сфотографувався власною персоною і виклав цю інформацію на офіційному сайті ВО "Свободи" на Житомирській сторінці. Шкода,що Микола вже без шолому,який йому подарували на Майдані-мабуть передав нашим гвардійцям у Слов"янськ-вона їм там більше потрібна...Ось посилання:

http://www.zhytomyr.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/050463/

Дивує тільки одне-дуже схожі мішки на фото з блокпосту "сотників" та УНСО і блокпосту імені Поліновського ! Мабуть наповнювали їх в одному місці.Тепер мешканці села Українка можуть спати спокійно - Микола знає свою справу ! Ніякі терористи і сепаратисти нам не страшні !
Відповісти
2014.05.13 09:30 -
Малинський (12)
1 0
Ой, просто смішно, яж кажу якісь інформаційні ігрищаища, цей Поліновський думає якщо сфотографувався і казкою помахав-то вже в кріслі сидіти буде, НЕ ВИЙДЕ, люди ж не дурні, зарисоватись не значить мати довіру! Це все брехня, Поліновський тут не причому, це точно!!
Відповісти
2014.05.13 09:31 -
Малинський (13)
1 0
тепер я тебе Поліновський не підтримаю ніколи!
Відповісти
2014.05.13 21:50 -
Олег Антонюк (19)
1 -1
Поліновський від того, що ти його не підтримаєш, багато втратить. Сам Малинський!!!! залишив його без підтримки. Сміх та й годі
Відповісти
2014.05.13 23:17 -
Юрій Смалюк (21)
0 0
А ти ,Антонюк,виявляється гнусавенька особа.Я і раніше це підозрював,але після таких твоїх слів не стримався.Ні,щоб підтримати ,так ти ще й насміхаєшся. І робиш це не вперше.Якщо образив,то знай,що саме цього я і домагався. Перестань язвити і будь людиною,а не критиканом...
Відповісти
2014.05.14 06:54 -
Олег Антонюк (22)
0 0
То Малинський це ти Смалюк, а я то все думав, хто ховається за цим гучним ніком
Відповісти
2014.05.13 09:52 -
Малинський (14)
1 0
на Екофесті теж саме, сфотографувався і все
Відповісти
2014.05.13 09:58 -
Малинський (15)
1 0
І ви хочете державу кудись вести? Так зробіть щось, а потім хизуйтесь, Думаю що слідуюче фото, як Пан Поліновський Екофест організував на сайті Свободи з'явиться
Відповісти
2014.05.13 11:09 -
Василь Федоренко (18)
1 0
Поліновський в грудні 2012 всім вішав локшину , що в нього добре виходить , про те що він патріот і найактивніший депутат і так потрапив до нас в ГО "ВО "Легіон Честі" та прийнятись міською організацією до "Свободи".
Зрозумівши що від цього Полина не тільки гірко , а і небезпечно для любої справедливої справи та його агресивною , брудною діяльністю проти "Легіона " і повним нехтуванням Програмою партії , Статутом партії,Дисциплінарним статутом , реальним партійним неробством крім інтриг , брехні і фотопіару та протидії і обріхуванні членів міської "Свободи" , "голову" і "членство" районної організації в одній особі , його величногнидство Миколу Поліновського на загальних зборах членів ГО "ВО "Легіон Честі" вигнали одноголосно з організації.
Протягом трьох місяців міська "свобода" ставила до відома обласне партійне керівництво про "діяльність" даного громадянина та про вимогу всіх членів організації провести збори та виключити його з "Свободи".
10 травня 2014 року з ініціативи всіх членів міської "Свободи" та офіційного звернення ВО "Легіон Честі" були проведені загальні збори міської ПО .
Одноголосним рішенням рішення загальних зборів від 1 грудня 2012 року про прийом у члени ВО "Свобода" (протокол №50) Миколи Поліновського було анульовано.
Звинувачень і фактів проти Поліновського було море.
Отже Микола Поліновський не є членом "Свободи". Хіба ще хтось такий як він десь у Житомирі його не прийме !
До Політради Партії в Київ відправлений протокол і офіційний лист та протокол до обласного партійного керівництва.
Він ніколи навіть і не розумів що таке націоналізм і Декалог націоналіста, він навіть гидував потримати свободівський чи червоно-чорний прапор публічно.
Микола ЧАО !...
Відповісти
2014.05.13 00:04 -
мирослав (10)
1 0
Шановний Федоренко Василь!АНАРХІЧНІ МІЗКИ у відмінності від вас разом МВС та УНА Малина організували блокпост ,та з бутофорською зброєю захищали мешканців свого міста.Ми є аполітична ГРОМАДА МАЛИНЧАН! Дякуємо всім за підтримку!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
2014.05.13 10:40 -
Василь Федоренко (16)
1 -1
Захищали це ще коли ?
Якщо маєш на увазі ту ніч в березні , коли поступила мені інформація про загрозу приїзду до Малина трьох бусів з тітушками , то це мені зателефонували інформатори і я підняв бучу .
Від нас всю ніч ( в тому числі і я) до самого ранку (коли вже в РДА нікого не було)патрулювали дві авто з екіпажами по 5 чоловік і 8 чоловік пішими.
Чи можливо ти про інший захист , тоді розкажи.
Всі розуміють що цим юним ,новоспеченим , не легалізованим формуванням ще ешелони каши з інструкцією її вживання потрібно з`їсти щоб набратись досвіду "Свободи" (23 роки) та УНА-УНСО, а не "петушитись" та називатись сотнями маючи десяток чи півтора по списку.
Тільки правда , а не безпідставний з нуля піар , як зі сторони колишного свободівця ,гниди ,провокатора, афериста ,брехуна і маніакального рівню піарщика Миколи Поліновського.
Є міліція ,яка в спецобладунках і при бойовій зброї повинна стояти на блокпостах , а не підчас активних дій на Євромайдані за місто не випускали наш транспорт а в цей час з прапорцями влаштовують автопаради свого безчестя.
Якщо хто хоче стояти мишенею , то хай родичи у випадку його безглуздого вбивства ні до кого не мають притензій і напишуть росписку . І не потрібно в масках для Москви формувати картинки. Невже учасники маски-шоу бояться малинчан які іх впізнають ?
Поряд з хамелеонами в мундирах повинні бути ветерани , запасники ЗС з дозволами на вогнепальну зброю , з власною зброєю та у захисних обладунках.
Інакше все це понти до перших жертв.
Відповісти
2014.05.12 14:19 -
Малинський (7)
3 0
Як би це не виглядало, щоб хто не казав-але добре що є люди які готові захищати, і не дай боже, на випадок війни. багато з тих хто вміє критикувати буде ховатись за плечима хлопців. Зараз головне показати що це наша Богом дана земля і ми будемо її захищати, а в який спосіб, може й з водяним пістолетом, а міська варта-хтось бачив хоч одне патрулювання, що зроблено за цей час крім списків? В період війни потрібно гуртуватись а не шукати ворога, всі знають хто наш ворог, а якщо ми будем воювати між собою, тоді в нас буде проблема, але в нас люди згуртовані, і я вірю, що ніхто ніколи нас не переможе!
Відповісти
2014.05.12 15:17 -
Григорій Шитюк (9)
1 0
да пускай хоть с рогатками стоят... раз власть не может побеспокоиться и выдать патриотам оружие для охраны города. эти хлопцы хоть что-то делают - между прочим и для того, чтобы малинчане спали спокойнее! на блок-посту они поддерживают милицейский патруль, 9 мая было патрулирование по городу, и как сказано выше, пускай не профессионально, пускай с проколами, но эти люди хотя бы пытаются проявить участие в обеспечении безопасности в Малине и окрестностях...
и следует отметить, очень приятно наблюдать активизацию работы милиции в плане охраны общественного порядка. патрулирование города, особенно в ночное время - это даёт горожанам хотя бы какое-то ощущение безопасности...
Відповісти
2014.05.12 14:22 -
Малинський (8)
1 0
Да потрібен щоб був порядок, і організації повинні працювати в рамках закону України
Відповісти
2014.05.12 12:46 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
ОРГАНИЗАЦИЯ НЕСЕНИЯ СЛУЖБЫ НА БЛОК-ПОСТУ
http://vk.com/you_must_survive?z=photo-53119556_327534906%2Falbum-53119556_00%2Frev
Відповісти
2014.05.12 12:41 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
ВАРИАНТ ДЕЙСТВИЙ ПРИ ДОСМОТРЕ
http://vk.com/you_must_survive?z=photo-53119556_327731128%2Falbum-53119556_00%2Frev
Відповісти
2014.05.12 10:06 -
Василь Федоренко (4)
1 0
Російські фашисти Донбаса та російські квартиранти на нашій Богом даній землі повстали проти господарів цієї землі . Їм сподобалось коли за дуже малий термін Данєцькіє посіли всі мало але значні керівні і відповідальні посади та верхи по всій Україні і почали як загарбники і окупанти дерти данину як собі так і "Верховному Хаму" до дна підчистивши Державу та кишені підприємців і пенсіонерів скоротивши всю соціалку та знищивши розуміння того, що на любе відкрите грабування повинна бути якась межа.
Втративши право на вільне грабування вони зомбували жителів Донецька , що звільнення Української державної машини від засилля данєцких гопників це порушення їх прав . А де права всіх Українців , всіх інших регіонів ? Цих неадекватів це не хвилює ! Та й України для них не існує , є тільки територія для їхного Хамства щоб на ній наживатись і розповідати брехню про те що копанками вони годують нас . Мабуть ні сало , ні хліб, ні вода , ні картопля , ні власне господарство, а їх "угольок" нас годує.
Та й реально ці області беруть більше від Держбюджету ніж туди відраховують . Алкоголізм, наркоманія , безробіття і масова злочинність це найбільші досягнення їхнього "передового" регіону !
Мізків навіть не має щоб з психічного трансу вийти і зрозуміти що 74 роки пройшло як війна закінчилась , що бандерівці це герої історії , а не сьогоденні вороги , що фашистів осудили в Європі і що сучасні фашисти це не ті що під час "білочки" з рогами приходять , а ті що окупували чужу землю , де катують, викрадають , вішають, розстрілюють за українське вітання, живим вспорують животи , здирають шкуру, вішають на гаки ,виколюють очі,гвалтують і відрізають голови та спалюють торгівельні і банківські установи попередньо їх пограбувавши. А потім місцевим зомбі розповідають про те що це все роблять українці.
Тих зомбі які втратили здібність аналізувати ту реальність яку бачать тяжко навіть назвати гомосапієнсами.
Підіграють і підливають пального в це пекельне вогнище новоявлені різномовні, "аполітичні" націоналісти (?).
В угоду укупанти вони інценують жахливі картинки , виступають проти Євросоюзу ,НАТО та сидять на донорській масонській голці.
На всіх каналах українці чули виступ кандидата у президента радикального вигляду з угорським призвіщем :
Зокрема, Ярош наголошує, що в підконтрольній йому структурі “не виступали и не виступають за вступ України до Євросоюзу”, а також проти того, щоб у країні дислокувалися військові бази НАТО.
На думку лідера “Правого сектору”, це дозволить Україні лишитися суб’єктом міжнародних відносин, а не “об’єктом геополітики”.
Нагадаємо, що раніше Ярош розкритикував Нацгвардію та відмовився роззброювати “Правий сектор”.
Що від них у союзі з масони і донецькими фашистами чекати для мирних , толерантних українців ?
Відповісти
2014.05.12 09:47 -
UT0UN (3)
0 -2
Это смешно. Чем могут быть полезны люди с бутафорскими автоматами???? Люди просто не наигрались в страйкбол????
Відповісти
2014.05.13 22:14 -
робер артуа (20)
1 0
Сволоті москальській і цього буде достатньо (невідомо бутафорська зброя чи ні?) .А те , що в Малині є такі хлопці , то це тількі можна вітати , роблять добру справу і за це їм валике спасибі!
Відповісти
2014.05.12 09:35 -
UT0UN (2)
1 -2
Цирк
Відповісти
2014.05.12 09:16 -
Василь Федоренко (1)
1 0
Чергова з пальця вичавлена чи з неконтрольованих , анархічних мізків незаконна (незареєстрована) "малинська сотня".
Є на папері "міська варта" , свідомо не реєстрована , без юридично обраного керівного складу "народна варта" , а це вже "малинська сотня (?)" . Чому не "дивізія" , психлікарні ж закриті , а неадеквати і "мальчиши кебальчиши " з "плохишами" називають себе "організаціями" ?
Я набрав народне ополчення ГО ВО "Легіон Честі на випадок якщо війна дійде до Малина з чоловіків 40-60 років, але я не піарусь на ополченні і офіційно про ополчення , не заявляю як про таку "силу", хоча Всеукраїнське об`єднання "легіон Честі" державою зареєстрована організація в Юстиції і у Держреєстратора ,Податковій інспекції , має свою печатку і т.д.
Де хто з нелегітимним секторантів заявляє про масовість чи не масовість . Це бойові структури чи циганський ринок ?
Кричати що на Майдані Сектор воював , а інші лускали насіння, що тільки вони проти східного ворога , разом з тим проти Євросоюза , Нато та за спонсорування зі сторони Коломойського, під виглядом їхньої "люстрації" займатись рейдерством і рекетом - це не дії Українських патріотів , а чергових політичних шахраїв і кримінальників.
Може мені , як колишньому (протягом 10 років) тренеру-інструктору Сил оперативного реагування , по шляху творців "сотень" , "варт" і "секторів" заявити про Виничувальний батальйон " Зачистки казнокрадів та зрадників ! " ? Жарт ! Я з віку "Республіки "ШКІД" вийшов !
Чому , якщо молодь хоче "засвітитись з користю" не створити щось легальне , зареєстроване , без іграшкової зброї як в цирку , а дійсно дієву організацію , де б членів навчали нормам законодавства , засобам самозахисту і захисту громадян , вуличного захисту і впливу , психологічній підготовці , володіння і стрільби не з іграшкової пневматичної зброї а з бойової вогнепальної зброї , тактичного оперативного реагування , локальній обороні , правомірності затримання порушників і злочинців та використання методів протидії терористам , надання першої медичної допомоги і т.д.
Тоді це буде не мильна бульбашка піарщиків яки після першого етапу Революції Гідності масово з`являються у нашому місті ! Яка від цього користь громаді крім власного піару і понтів ! Всю цю "сотню" розжене один агресивний шизофренік під час власного приступу агресії.
Олексій , УНСО це все не стосується ! У вас у верхах є фахові кадри щодо спецоперацій ,локальної боротьби і т.д. Вони несуть відповідальність за вашу ефективність , здоров`я і життя власних членів.
Доречі , Олексію , готові статутні документи нової не провладної , патріотичної координуючої структури яка буде зареєстрована. Не сьогодні завтра проведемо установчі збори співзасновників . Якщо хочете долучитись , телефонуй ! Всі інші партії і організації що будуть долучатись будут колективними членами , а не організаціями - співзасновниками. На цю хвилину це мінімум 2 партії і 4 зареєстровані громадські організації.
Без виписки про державну реєстрацію нікого приймати не будемо . Ми повинні мати юридичну силу і нести юридичну відповідальність за власні рішення та дії , а не гратись у "підпільного Кіндрата з амбіціями місцевого фюрера".
Відповісти