Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

15.05.2018
Малин

Малин: ГО «Свічадо» пропонує встановити Монумент захисникам Батьківщини


 Зі зверненням про встановлення Монумента на честь загиблих захисників Батьківщини у зоні АТО і в знак подяки всім малинчанам, що допомагають зберегти цілісність України, до Малинської міської ради звернулися учасники громадського об’єднання «Свічадо», — повідомляє Малинська міська рада.

Громадські активісти пропонують малинчанам долучитися до визначення місця розміщення пам’ятника.

За задумкою авторів монумент можна встановити на місці Вічного вогню, що створить завершення композиційної осі Меморіал Героям Малинського підпілля – Монумент загиблим воїнам АТО. Але що з цього приводу думають власне малинчани?

Свої пропозиції та думки можете подавати особисто до виконавчого комітету міської ради за адресою: м. Малин, площа Соборна 6а, кабінет №118-119 або надіслати на електронну адресу: arh.malin@ukr.net. до 31 травня.

Ескіз Монумента та пояснювальна записка:

* * * 

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2018.05.18 10:49 -
Химера_22 (12)
0 0
Було б логіно поєднати і вічний вогонь, і пам’ятник захистникам України ( не зводити їх лише до воїнів АТО) в одну композицію... Адже вогонь то є символ нашої пам’яті? а пам’ятати потрібно про всіх.... ІМХО...
Відповісти
2018.05.17 11:51 -
Ольга Гура (6)
0 0
На мою думку, усе логічно і доцільно з вибраним місцем розташування . В парку є алея слави, де вшановано і загиблих у 2-й світовій, і вояків-афганців, далі - малинських партизанів і нових героїв - загиблих вояків АТО. Місце, куди можна прийти і згадати усіх героів, віддати їм шану. Якщо розпорошувати пам"ятники, пов"язані тематично, хоч і конфліктуючі між собою історично, по всьому парку - зрештою ми перетворимо парк на суцільне місце жалю і скорботи. Чи задумувала його таким родина Миклухо-Маклаїв?
Відповісти
2018.05.17 12:24 -
Володимир Нечипоренко (8)
2 0
Тоді, логічним буде, на вільне місце, що є на Алеї слави встановити бюст Степана Бандери... Для завершення ансамблю і демонстрації гротескності нашого світогляду.
Процитую коментар №2 — "Місця у МІСТІ крім цього немає?!"
Відповісти
2018.05.17 14:54 -
Ольга Гура (10)
0 0
Щодо Степана Бандери, а він що, має безпосереднє відношення до Малина? В Ансамблі - усі герої - малинчани, або ті, які визволяли, боролися, воювали, загинули за Малин. У різні часи і у різних війнах. Нічого гротескного тут не бачу, на цвинтарі теж усі поряд лежать, ніхто між собою не свариться. Автор запропонував свою композицію і своє бачення з точки зору фахівця-архітектора. Пропозиція достойна.
Відповісти
2018.05.17 16:04 -
Володимир Нечипоренко (11)
1 0
1. На Алеї Слави не всі малинчани (треба ще пошукати)
2. Степана Бандеру замінимо на Клима Савура (має пряме відношення до Малина, більш вагоме, імхо, як згадуваний останнім часом Бармін)
3. Все що пишу є під грифом "я так бачу-думаю", висловлюю свою думку
пс. в моєму дописі Бандера слугував ілюстрацією, а не предметом обговорення
Відповісти
2018.05.17 12:15 -
Ірина Кримська-Лузанчук (7)
0 0
Та вже так і є... куди від цього подітися - місце сакральних місць.
Відповісти
2018.05.17 00:55 -
Малинський (4)
0 0
Є місце в парку (там де в в 87-88 рр хотіли дошку пошани на ленінську тему поставити, напроти 1 школи). Виглядить як фундамент, На мою думку непогане місце
Відповісти
2018.05.17 11:26 -
Ірина Кримська-Лузанчук (5)
0 0
та воно якось збоку дуже... там може бути якась експозиція, кам’яна плита чи пам’ятний знак, а не монументальний об’єкт

місце там спрвді гарне, але даний пам’ятник автори (та і громада, гадаю) сприймають як щось центральне у нашому патріотичному світогляді
його можна було б поставити замість тиражованого солдата, пофарбованого сріблом, на перехресті алей в середині парку... адже, по суті, новий пам’ятник навіть той самий зміст має... лише солдат - совковий, а тепер ми поставили б пам’ятник українським героям

або взагалі в центрі міста, де був вождік

ще краще, на клинку між вулицями Гагаріна та Клубною (Неманихіна) навпроти фабрики, де була колись дошка пошани фабричних трударів
Відповісти
2018.05.17 14:19 -
Малинський (9)
0 0
В центрі має бути памятник символ міста
Відповісти
2018.05.16 19:53 -
Ірина Кримська-Лузанчук (3)
1 0
Щодо місця розташування - не знаю. Зручно і вдало архітектурно і ландшафтно. Незручно і недоречно з етичних міркувань.

Опис пам’ятника цікавий і задум теж цікавий. Та чи не перевантажений буде монумент деталями? Хоча це краще знають фахівці, звісно. Проте лаконічність завжди цінується і промовляє до глядача красномовніше. Надмірна кількість деталей і символіки свідчить про намагання авторів ніби переконати у чомусь...

Подумалося, що треба дочекатися закінчення війни. Обов’язково.

Щодо портретів - їх варто розмістити певним чином окремо.

То моя думка. Прошу не ображатися авторів проекту.

За ініціативу та творчу сміливість дуже вдячна. Монумент буде обов’язково, коли є такі наполегливі і талановиті земляки.
Відповісти
2018.05.16 11:16 -
Черемушки (2)
1 0
Місця у місті крім цього немає?!
Відповісти
2018.05.16 10:38 -
Володимир Нечипоренко (1)
1 0
Моя особиста думка, щодо запропонованого місця розташування — блюзнірство. Елементи з неєднаною сутністю тулити в "завершення композиційної осі"
Відповісти