Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Фінансове становище українців за 2 роки війни — що змінилося?

19.02.2015
Малин

Малин: Щоб захисники могли лікуватися дешевше...


Щадливу форму порозуміння у питанні лікування учасників АТО запропонувала головний лікар ММРТМО Валентина Швидун.

Щоб наші захисники, котрі потребують медичної допомоги, могли скористатися послугами лікарняної каси, їх членство в цій системі самодопомоги буде вважатися з першим же щомісячним внеском, як виняток, (розмір його становить 35 гривень).

Якщо решта споживачів-пацієнтів можуть почати користуватися лікарняною касою лише після кількох місяців внесення фіксованої плати, то для воїнів, які раптом потребують лікарської й медикаментозної допомоги, адміністрація йде назустріч, щоб хоча в такий спосіб згладити гострі фінансові кути питання охорони здоров’я й лікування захисників.

Ірина Лузанчук

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.02.20 09:20 -
Ольга Єсипчук (7)
1 0
та хай користуються на здоров*я, всеодно ті гроші розходяться чорт зна куди, цікаво б було написати запит на звіт з використання коштів з лікарняної каси, а то багато хто платить, а отримує щось мало хто, от з присутніх хтось користувався коштами з ЛК?
Відповісти
2015.02.20 09:27 -
Ірина Кримська-Лузанчук (9)
0 0
Мій покійний чоловік перед смертю потрапив до реанімації. У нього був квиток лікарняної каси. Я не платила ні копійки.
Відповісти
2015.02.19 23:09 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
тобто, бійців АТО будуть лікувати за рахунок дідусів і бабусь, що сумлінно сплачують оцих 35 грн... чи за ражунок батьків, яких "заохочують" платити за лікарняну касу для дітей?
цих хлопців зобов"язана лікувати держава! зобов"язана, розумієте? вони за державу віддали своє здоров"я та життя!
це можуть придумати тільки в Малині. замість реальних кроків по введенню страхової медицини знову винаходиться якийсь потворний механізм перекладання з пустого в порожнє. "взяти у цих - віддати тим"...
Відповісти
2015.02.20 08:37 -
Ірина Кримська-Лузанчук (5)
0 0
Пане Григорію, коли Ви побуваєте на війні, а потім потребуватимете медичної допомоги, у Вас буде можливість перевірити механізм 35-ти гривень для захисників.
Відгуки від членів лікарняної каси є і позитивні, і негативні. ЛК для захисників пропонується як варіант. Не туліть сюди дідусів і бабусь, дітей. Ціла політика! А вся суть у тому, що в МРТМО є тільки препарати для анестезії й реанімації. Все! Це страшно, так. Страхова медицина таки потрібна, але сьогодні треба шукати шляхи найменшого опору, поки її не запровадили.
Ще одне уточнення: захисники віддають здоров"я і життя за таких, як ми, а не за державу.
Друге уточнення: Ви хоча б раз, як член громади, написали до міськради (через депутатське звернення або лист до виконкому) щодо нагальності введення страхової медицини, чи зібрали для цього з тисячу підписів малинчан?.. Що Ви зробили для того, щоб слова перейшли в справи? Організували громадський рух за страхову медицину? Чи запропонували в економічно обгрунтованому викладі своє бачення виходу із скрути сфери охорони здоров"я?
Що Ви робите, крім критики?
Відповісти
2015.02.20 10:20 -
Григорій Шитюк (11)
0 0
Ірино, я теж вмію багато говорити... якщо вже записалися в провладні адвокати, то дайте відповідь на просте питання! я щось не зрозуміло написав у попередньому коментарі? дійсно, а навіщо "тулити туди дідусів та бабусь"... хто платить гроші у ЛК і хто користується... за рахунок кого Ви "шукаєте шляхи найменшого опору" - за рахунок тих хто не в змозі опиратися?
...да, і дякую за пропозицію, ідея організувати "громадський рух за страхову медицину" - це наступний виток провінційного маразму?
свого часу я викладав своє бачення з чого потрібно починати реформу у медичній сфері. для початку чесно і вслух сказати: безкоштовної медицини немає і більше не буде...
Відповісти
2015.02.20 10:41 -
Ірина Кримська-Лузанчук (13)
0 0
Я - провладний адвокат? Насмішили. Я адвокат золотої середини і здорового глузду.
Будь-яке явище варто розглядати об"єктивно, очима різних сторін.

А щоб порожньо не теревенити, розмістіть тут, на сайті, "своє бачення з чого потрібно починати реформу в медичній сфері", щоб люди читали й брали щось для себе, якщо те бачення дійсно здатне розкривати очі на проблему і починати вирішувати її.
Відповісти
2015.02.20 10:45 -
Григорій Шитюк (14)
1 0
"Я адвокат золотої середини і здорового глузду." - вітаю таку позицію. але переглянувши Ваші матеріали складається інше враження. це суб"єктивно. в Малині журнаістів нічому більше не вчили як бігати за владю і заглядати їй у рота (вибачте, омвився - і висвітлювати її діяльність).
Відповісти
2015.02.20 10:55 -
Ірина Кримська-Лузанчук (15)
0 -1
О! То ви просто заздрите? Це як "гав-гав"?

журналісти бігають ускрізь, їм це цікаво) і будуть бігати - і за владою, і не за владою)
а фотографи хіба ні?))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
журналісти бігають за подією, щоб розповісти про це людям! журналісти не створюють ні подій, ні їх учасників; журналісти констатують.
Пане Григорію, дискусію закінчено. З людиною озлобленою говорити - собі дороже. Я шукаю конструктиву. Мабуть, Ви йдете іншим шляхом.
Відповісти
2015.02.20 11:06 -
Григорій Шитюк (18)
0 0
це як констатація фактів... і те що Ви надто емоційно сприймаєте такі слова - найбільш переконлива відповідь. просто спробуйте кожну ситуацію "розглядати об"єктивно, очима різних сторін", під різним кутом зору. ми ж не шкільну стінгазету тут малюємо.
Відповісти
2015.02.20 11:08 -
Ірина Кримська-Лузанчук (19)
0 0
Григорію, Ви - демагог. До побачення.
Відповісти
2015.02.20 11:17 -
Григорій Шитюк (20)
0 0
Ви дуже змістовно (але не надто переконливо) розгорнули дискусію на задану тему. "мораль сей басни такова": пишу що бачу, а про що пишу, нехай думають ті, хто це читатиме... :)
до побачення.
Відповісти
2015.02.20 11:49 -
Ірина Кримська-Лузанчук (22)
0 0
У Вас не виникало здогадки, що все своє обурення Ви направляєте не за адресою? Це як із телевізором сваритися! Вам не сподобалася пропозиція головлікаря Валентини Швидун? всі питання й емоції - до неї й до керівництва ЛК!
Відповісти
2015.02.20 14:17 -
Григорій Шитюк (24)
0 0
Ірино, чому Ви сприймаєте будь-який коментар виключно як випад на власну адресу... невже розмова почалася з якихось претензій до автора матеріалу...? ви поки що єдиний учасник обговороння, який всіляко намагається перевести розмову на особистості (навіть останній коментар - яскравий тому приклад). інтернет-медіа, це не газетні шпальта - трохи інший формат, та в принципі й аудиторія дещо інша, так що "із телевізором сваритися" тут мало хто налаштований.
Відповісти
2015.02.20 15:17 -
Ольга Єсипчук (25)
0 0
Тут театр одного актора, ви шо не зрозуміли?
Відповісти
2015.02.19 22:00 -
Малинський (3)
1 0
Нічого кращого не придумали? Може тих 35 грн міськрада чи райрада заплатить? Щоб залікувати рани війни-треба ще й платити? Вдумайтесь! Навіть одну гривню брати-це стид. Люди ну подумайте-це ж ненормально! Візьміть гроші з продажу ділянок, аренди, наших податків, з чого завгодно...
Відповісти
2015.02.20 08:41 -
Ірина Кримська-Лузанчук (6)
0 0
Міськрада й не сидить, склавши руки. Малин перший в Україні ще півроку тому запровадив (через сесію) фінансову допомогу захисникам і їх родинам, пільги з оплати комуналки тощо. Кожен член громади може бути присутній на сесії і чути, які рішення приймаються, або цікавитися про перебіг сесій у своїх депутатів, або просто читати газети, де також висвітлюється, що робить і чого не робить самоврядування для Вас із нами.
Відповісти
2015.02.20 09:24 -
Малинський (8)
1 0
дякую, ынформований. Йде розмова про принципове питання про копыйки і поважаюча себе влада буде забирати в таких питаннях всі камені спотикання навіть і 35 грн. Це принципові питання Розумієте? Чому захисник при безкоштовній медицині повинен платити? Навіть 1 грн!!!
Відповісти
2015.02.20 10:25 -
Григорій Шитюк (12)
0 0
безкоштовної медицини не існує - то є факт. але чому людина яка поклала своє здоров"я на війні за державну цілісність повинна лишатися тепер один-на-один з проблемою лікавання... в них пенсія на рівні чиновників? вважаю, що у даному випадку, влада не Лугандонії повинна пенсії виплачувати а своїм захисникам, або забезпечити їх безкоштовним (!) лікуванням. іншого бути не може.
Відповісти
2015.02.20 09:34 -
Ірина Кримська-Лузанчук (10)
0 0
Принциповість питання розумію. Влада не має ніякого відношення до такої структури, як лікарняна каса.
Захисник не повинен платити, однозначно. Як і ніхто не повинен, якщо медицина безкоштовна.

Але хай краще буде оплатна, страхова. Я, працюючи в структурі "Укрзалізниці" більше 10 років тому, оформила страховку завдяки пораді колег. Встигла заплатити лише тричі по 6 гривень (така плата була на ту пору) до виникнення потеби в послугах медицини - завдяки цьому цілком безоплатно народжувала сина в королівських умовах! Досі згадую як казку.
Відповісти
2015.02.20 13:32 -
Кіт Мармиза (23)
1 0
Такі да, не всім на Кірпу пощастило
Відповісти
2015.02.20 10:58 -
Малинський (16)
0 0
та всі за страхову медицину, але мове йде про неприпустимістьбудь якої оплати від захисників всього народу і території України. Повинна бути зелена картка!
Відповісти
2015.02.20 11:06 -
Ірина Кримська-Лузанчук (17)
0 0
Гадаю, у Малині вже до цього близькі. Ми всі зараз вчимося бути людьми, якщо так можна висловитися. Спільнота Малина стільки робить для захисників (як і вся Україна). Треба сподіватися, що і влада, й інші державні й комунальні структури вчитимуться вирішувати проблеми у свого народу, змінивши систему й принципи всредині себе.
Відповісти
2015.02.20 11:23 -
Малинський (21)
0 0
дякую
Відповісти
2015.02.19 16:37 -
Черемушки (1)
1 0
Ну да ... Знаєм про вашу касу. крім бинтів і йоду нічого не має. Вже давно не співпрацюємо з касою. Ліки які призначають, треба купувать...частіше за все. Збиралися страхову медицину вводить, ось, що потрібно. А не каса для откатів.

А реально хтось задоволений? Чи може є зміни на краще?!
Відповісти
2015.02.19 21:12 -
Юрій Смалюк (2)
1 0
100%
Відповісти