Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

4.01.2014
Малин

"Медичний" протест: Ніхто крім нас!


Підтримуючи громадські ініціативи, щодо перегляду встановлених розпорядженням голови Житомирської ОДА С. Рижуком №412 від 25.12.2013р. «Про хід модернізації закладів охорони здоров’я області» територіальних меж та центрів регіональних госпітальних округів, координаційна рада громадсько-політичних організацій та об’єднань ( ВО «Свобода», «УДАР Віталія Кличка», УНП, ГП «Пора», УНА-УНСО, міська організація ВО ветеранів, ГО «Легіон честі», ГО «Спільна справа») прийняла відповідне рішення.

Так, починаючи із 3 січня 2014р., організувати збір підписів за перегляд антималинського рішення обласного очільника, та запросити всіх небайдужих земляків взяти активну участь в позачерговій сесії Малинської міської ради, яка планується відбутися 8 січня 2014р., о 14.00 год., у приміщенні районного будинку культури (РБК). Сподіваємось і віримо, що депутати всіх рівнів, голови сільських рад та керівники організацій, установ і підприємств Малинщини, долучаться до спільної справи – збереження медичної галузі в повному обсязі і, по великому рахунку, збереження статусу міста обласного значення.

Сьогодні не повинно бути різних поглядів на нашу, загальну проблему у всіх політичних сил регіону.

Координаційна рада громадсько-політичних організацій сподівається і вірить у позитивному вирішенні «лікарняного» питання, якщо ми всі будемо РАЗОМ і ЗАОДНО !

Чекаємо Малинчан 8 січня, о 14.00 год., у районному будинку культури. НІХТО, КРІМ НАС !

Володимир Литвиненко, «УДАР Віталія Кличка»,
голова координаційної ради 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.01.07 08:00 -
Василь Федоренко (12)
0 0
Навіщо взагалі у Малині закривати медичну допомогу людям !
Краще б офіційне відділення при райдержадміністрації окремо відкрили для тролів .
Відповісти
2014.01.07 07:49 -
Василь Федоренко (10)
0 0
"Псих - і - атр", ти б краще дійсно відкрився і видав нам свої реквезити "великого" спеціаліста"
Сорочку вже підготували !
Відповісти
2014.01.06 20:19 -
Василь Федоренко (8)
0 0
Тролі дістали !
Але як цих хворих зачіпляти - завтра ж міліція нагряне !
Мене після операції навіть у лікарняному ліжку дістали, бо коменти великому державному діячеві Марценюку не сподобались !
Він мабуть замість РВВС буде сам гопстопників ,гвалтівників , вбивць , тіітушок та вбивць виловлювати а міліція хай його світле чоло оберігає від образ !
Навіть з мене взяли Офіційне застереження !
А ось тролям команда ВПЕРЕД на всі теми !
Відповісти
2014.01.07 00:42 -
психіатр (9)
0 0
Я вже переживав, де Ви пропали.
Отже все гаразд. Як Ваші песики? Хвалить Богу!
Це неТролі, шановний п. Василю, це - Білочки.
"Троль" - це із скандинавської міфології, а "Білочки" - це "обнародненне" визначення певного стану психіки певної особистоситі. Щоб Вам було зрозуміло: "Білочки" пробігають так ось, ніби ненароком, у закутках Вашої підсвідомості.. Туди-сюди-сюди-туди: "Троль-Марценюк-Білочка-Друг Олег-Всяка Нечисть" та багато чого іншого... І так вони по колу гасають. Але Ви не переймайтеся. Видужуйте. Я так зрозумів, що зараз рана у Вас фізична. Загоється.Сподіваюся після Василів (14 січня) піде на покращення. Психічний стан у Вас стабільний. Стабільність - це добре. Головне не підвищувати градус, а там наступить покращення.
Будь ласка, завжди до Ваших послуг!
Відповісти
2014.01.07 07:53 -
Василь Федоренко (11)
0 0
Класну картинку власних галюнів надрукував !!!
Навіть і не прийдеться дійсному психіатру визначатись з діагнозом.
Роздрукуємо цей речовий доказ і збережемо !
Відповісти
2014.01.06 20:19 -
Василь Федоренко (7)
0 0
Тролі дістали !
Але як цих хворих зачіпляти - завтра ж міліція нагряне !
Мене після операції навіть у лікарняному ліжку дістали, бо коменти великому державному діячеві Марценюку не сподобались !
Він мабуть замість РВВС буде сам гопстопників ,гвалтівників , вбивць , тіітушок та вбивць виловлювати а міліція хай його світле чоло оберігає від образ !
Навіть з мене взяли Офіційне застереження !
А ось тролям команда ВПЕРЕД на всі теми !
Відповісти
2014.01.05 15:28 -
Альф (5)
0 0
Я щось теж не второпав, куди йти галасувати...
Відповісти
2014.01.05 16:44 -
Кіт Мармиза (6)
0 0
Сядемо, Альфредо, біля камєнного Валодькі та й будем ждать. А там нам хтось Впєрьод! (чи Взад?) покаже.
Відповісти
2014.01.04 18:50 -
Кіт Мармиза (1)
0 0
От мурчики. А потом будуть кричать про поганих людей що не поприходили (а вони будуть хороводи круг Лєніна водить - таке вже було)
Так де буде бунт??? В РДА чи в РБК????
Відповісти
2014.01.04 23:40 -
антиХам (2)
1 0
Прапори будуть майоріти, синіти, жовтіти... Ой лишенько, а де ж біло-червоні?.. Про БЮТ не згадали. Дітки забули про мамину колису - розпиляли її на дрова... Це не про автора гасел "РАЗОМ І ЗАОДНО!" та "НІХТО, КРІМ НАС!" (то так політичні зорі зійшлися..., вірніше, наближаються - зустріч в 15-ому році).
Отже, прапори будуть біля РБК. А Ви не задумувалися, чому в РБК?... Так там будуть вертеп показувати... Ні, я не про політиків. Зрозуміло, що цирк на дроті буде ще той. Будуть Іроди (політичні) І Волхви (політичні), навіть Ісуси (також політичні). Цікаво, кого розіпнуть, чи може хтось сам себе принесе в жертву? Звізда 15-го року вже жевріє...О, це був би грандіозний піар. Але ще до восходу зіроньки далеченько - забудуть: марна трата зусиль, та й гвіздочки в члени - то не гасла на "клаві" кляцати...". Буде справжній український вертеп (у мене самого є кілька розкішних сценаріїв: з Інтернету скачав).
Після двох вертепів буде й бунт. А якже без бунту. Цілий "Легіон..." пригонять під РБК - рила всім наб’ють. Пар будуть випускати. Хлопці вже майже рік знали про підступні наміри ворогів України підірвати здоров’я нації, але терпіли... Злість накипала, але часу не було, та й колір прапору щось не пасував чи то до краватки чи оббивки сидіння авто... Ох зараз вони дадуть! Підігріті Майданами, ображені понівеченими авто!..

А ще як нардепи приїдуть, то Марценюки будуть завидувати тим мишам, яких ти ганяєш.

Котику, ти 8-го туди не ходи. Там мишей немає чого ловити, Марценюка ти й так знаєш, в списках ти відсутній (де котяча партія?), а боки помнуть. Та й сам посуди, до чого тут місцеві регіонали. Вони хто? Правильно - ніхто. Вони щось підписували? Не знаєш? І ніхто за рік не взнав. І Координаційна Рада .....до сих пір не знає. Отак на шару пики поб’ють невинним людям...

Поїдемо краще до Житомира якщо з півтищі люду назбираємо. А там "Легіон..." підкине пару сотень, БЮТ заради доброї справи стане пліч-о-пліч із своїми викормишами... А на автобуси грошей проситимемо у бізнесу. Ще ж і по бутерброду потрібно. А якщо будуть гроші, багато грошей, то й "антимайданники" поїдуть (Житомир котуватиметься оп 100 грн. чистими). Ще ж врахуй село!.. О, слухай, Коте, а домовся по-котячому зі своєю братією: нехай по селах пробіжаться розкажуть мєстним котярам про біду, а ті хазяїнам промурчать. Побач, буде малинська Коліївщина... Не менше тищі на Житомир попре. По путі знесуть к ...ям РДА Малинське, Черняхівське, буде час і в Радомишль заверне. Та що там тищі - дві не менше...
Ото буде УДАР!!!

Рижук, тремти!!! Подлый трус, виходи!
..................???????????
А може Рижук на сесію 8-го приїде?... На баяні зіграє, на балалайці, молодиць розцілує, заколядує - хлопці сльозу пустять, зброю складуть... Я б так і зробив на його місці - відбив би атаку без бою, Головне взяти "за живе", "струнку людської душі зачепити" (культура знає як це робити: підкаже).
Ні, Рижук, сиди й колядуй дома. Народ сам приїде під твоє помешкання!!!!!!!!!!!!
Котику, гостри кігтики - очі вицарапуватимеш ворогу Малинщини!
Відповісти
2014.01.05 11:45 -
Кіт Мармиза (3)
0 0
О, здорово, Махіто! Якось уже читаю сайт як газєту, з останньої сторінки.
Спочатку почитаю знизу шо народ бухтіт, а потом уже й зверху.
Я оце й думаю, йти туди 8-го чи ні? Мабуть піду, хоч пороги попідсцикую.
Відповісти
2014.01.05 13:24 -
антиХам (4)
0 0
Коте, я серйозно, а Ти все "Мур-ги-ги".
От я вчора послав свого "Чорного" по селах. Тільки що прибіг.
- Хазяїн, добіг до Пиріжок. Местна братва толкує, що їх хазяям пофіг. Не зовсім пофіг, просто невоврємя якось, празники вcьо же. До 21-го ніяк. А там, якщо не буде морозів то... головне, щоб до оранки й картоплів успєть. От єслі б літом, між сєнокосами... Ще запитували як з проплатою. Але, Хазяїне, то питали котики антимайдаників. Вообщє, братва сказала, що народ підніметься.

Зараз нагодую свого агітатора. Хоче аж до Гутки змотатися.

Так, чуть не забува. Там (біля РБК) виставлять біотуалети так, що пороги аж ні-ні - хвоста обдеруть, скажуть, що провокатор з Маріїнського парку.

А що воно оте "Махіто". Образливе чи так собі?
Відповісти