Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

9.05.2015
Малин

На Алеї Слави відкрито бюст героїчному малинчанину Олександру Тарасюку


8 травня, у День пам’яті та примирення, на Алеї Слави було урочисто відкрито бюст малинчанину, славетному солдату Другої світової війни, повному кавалеру ордена Слави Олександру Тарасюку. Небайдужі малинчани, Сергій та Валентина Єнько, провели колосальну пошукову роботу. По крупинках вони відновили біографію нашого Героя.

Долучили до цієї справи учнівську молодь. Спілкувалися з родичами, свідками, знайомими. Завдяки їм стало відомо про те, що Олександр Тарасюк дійсно повний кавалер ордену Слави. Віднайдено його місце поховання на міському кладовищі по вулиці Шевченка.

Від імені громади міста міський голова Олексій Шостак висловив їм щирі слова вдячності за справжній патріотизм та любов до нашого міста.

Приємно, що на відкриття бюста, не було залучено жодної копійки з міського бюджету.

Небайдужі маличани, підприємці, трудові колективи, депутати провели разом усі роботи. Це, зокрема, художник-скульптор Олег Демченко, колектив ПАТ «Малинська паперова фабрика-Вайдманн», керівництво ТОВ «ГРАНІТ ЛТД» в особі Віктора Костерєва та Бориса Котлярського, підприємці Олександр Столяр та Олександр Погорєльський, Поліська транспортна компанія, заступник міського голови Петро Піковський, колектив Малинського кооперативного ринку, актив депутатського корпусу, настоятелі Свято-Успенського та Свято-Покровського храмів Олег та Анатолій, місцеві засоби масової інформації, зокрема, газета «Соборна площа» в особі її редактора Світлани Вождай.

На заході виступили голова РДА Володимир Литвиненко, вчитель історії першої міської школи, пошуковець Валентина Єнько, учениця 402 групи цього ж навчального закладу, котра написала науково-дослідницьку роботу МАН щодо біографії Олександра Тарасюка, Ольга Сніцаренко.

Присутні поклали до погруддя земляка живі квіти та вшанували пам’ять усіх жертв Другої Світової війни хвилиною мовчання. Цього ж дня міський голова відвідав могилу Героя на старому міському кладовищі.

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.05.12 10:57 -
Ірина Кримська-Лузанчук (15)
0 0
Почитала коментарі і засмутилася. Кепсько у Малині з толерантністю, з історією та пам"яттю. Немає вшанування - погано. Є вшанування - погано. Якщо помітили дію влади чи активіста - в ній обов"язково знайдуть ганьбу і антинародність. Комуністи - свою ганьбу, націоналісти - свою ганьбу. Мабуть, у мене зір налаштований неправильно? І я рада, що у мене неправильний зір. Тому що рада за земляків, котрі віднайшли й донесли до нас усіх історію Тарасюка. Не зводьте всі дії щодо цього до хамовитого абсурду. Якщо керуватися зауваженнями учасників діалогу, то кожен з нас, хто сьогодні сповідує націоналізм, має повіситися чи піти в монастир через великий гріх перебування в жовтенятах-піонерах-комсомольцях. Цінність того, що зроблено для пам"яті про Олександра Тарсюка базується не на комуністичній ідеології, а на твердині загальнолюдських цінностей, котрі допомагають нам лишатися людьми у всі віки при всіх владах. І наступне: хто ж не дає затятим опонентам так само докласти зусиль і віднайти історичні факти щодо національно-визвольного руху 40-50 років? Вам заважають пам"ятники минулої доби чи люди, які жили в ту добу і мають нахабство зараз жити (і ви в їх числі, хто плює в очі інакомислячим). А, може, слабо так напружится? Невже вам, ненависникам із принципу і від "просто так ненавижу" ні про що не говорить факт, що у маленькому містечку в одному місці стоять пам"ятники учасникам другої світової, афганської воєн; Небесній Сотні. І хочете ви чині, але тут таки буде і пам"ятник полеглим у війні з російським агресором. Смерть і пам"ять примиряє всіх, земля нікого не виплюнула із тих, хто став жертвою війни, захищаючи Батьківщину - чи то світовий геополітичний масштаб, чи то масштаб духовності і людяності без кордонів (на зразок Майдану). Вгамуйтеся нарешті! Парк вам не подобається? Багато могил в ньому? Та за такої ненависті і презирства в середині одного малинського суспільства там будуть з"являтися нові й нові поховання, не дай Боже. Стоять пам"ятники? Не серед стадіону і дитячого майданчика стоять, стоять окремо і мовчки терплять словесну наругу. Хочете помінятися місцями з ними? І чи мало майданчиків для відпочинку та дозвілля? То робіть їх! Хочете суто відпочинкову зону - пропонуйте, творіть, а не варнякайте. Зло всіх вас розпирає, а добро у вас є на споді під тим злом? Може, перекиньтеся на інший бік та покористуйтеся добром і добрими словами? Може, навчіться казати дякую і не казати на чорне - біле або навпаки?
Відповісти
2015.05.12 12:25 -
Юрій Смалюк (16)
0 0
Ірино,та ніхто ,окрім декількох екзальтивних дописувачів,так як ви написали , не думає.Більшість нормальні і адекватні,тому не звертайте уваги,адже ті,хто вдається до крайнощів,є в будь-якій спільноті людей.Проте їх так мало,що вони залишаються непомітними.Це перше.А от на рахунок "таємничого" зникнення з постаменту відразу після урочистого відкриття погруддя Тарасюка ви чомусь ні словом не обмовились.Може проллєте нам світло на цю неординарну подію? Якщо версія дописувача "Черемушки" : "...Напевно так хотілося в дату вкластися, що поставили тимчасовий муляж..." є правдою,то прошу навести аналогічні випадки з історії будь-якої країни, де б влаштовували такі урочистості з макетами чи муляжами.
Відповісти
2015.05.10 20:44 -
Юрій Смалюк (13)
0 0
Хтось пояснить куди поділось погруддя Тарасюка? А взагалі воно там,на постаменті було? Може на фото то тільки муляж,який відразу після "урочистого відкриття" забрали? Якщо це так,то хто ж це такий розумний придумав ті "урочистості" ? Для кого і для чого такі "рекорди"? Пропоную видати таким розумникам зарплату не справжніми банкнотами,а сувенірними.Буде справедливо? Хто як думає?
Відповісти
2015.05.11 16:39 -
Черемушки (14)
0 0
Таки нема погруддя... Напевно так хотілося в дату вкластися, що поставили тимчасовий муляж

– Да, изволите ли видеть, – объяснил рыжий, – сегодня утром в Грибоедовском зале голову у покойника стащили из гроба.
– Как же это может быть? – невольно спросила Маргарита, в то же время вспомнив шепот в троллейбусе.
– Черт его знает как! – развязно ответил рыжий, – я, впрочем, полагаю, что об этом Бегемота не худо бы спросить. До ужаса ловко сперли. Такой скандалище! И, главное, непонятно, кому и на что она нужна, эта голова!
Відповісти
2015.05.10 10:35 -
Ольга Єсипчук (11)
0 0
І шо?
Відповісти
2015.05.09 23:51 -
робер артуа (8)
1 0
Пам`ять одна з найбільших цінностей і поважаюча себе нація повинна про це ніколи не забувати, та Алея Слави не вся історія Малина і якось незручно себе почуваєш дивлячісь на ідеологічний перекос комуністичного минулого.
Хотілось би бачити в Малині парк , в якому бігають діти а батьки з надією дивляться в майбутньє , та і ця традиція '' совкова'' перероблювати парки та зони активного відпочинку в кладовища мені не дуже подобається.
Нікого не хочеться образити , але я маю на ці слова повне право , тому що моя бабуся(та і багато інших) пропахала все своє життя переживши страхіття голодомору , післявоєнну розруху ( завдячуючі кому???) не менше заслуговують на увіковічнення .
Відповісти
2015.05.10 11:53 -
Григорій Шитюк (12)
1 0
я вже з десяток разів піднімав це питання: парк, то є зона відпочинку, вільна від ідеології!
ти що, не розумієш, що суть тієї антилюдської ідеології зводиться до того, що мільйони віддали своє життя, а купка мальованих героїв, призначені ЦК партії отримувати славу і почесті...
таке враження, що наша влада цілком підтримує ту ідеологію. ось що (чи хто) заважає сьогодні переіменувати пам"ятник "героям малинського партійно-комсомольського підпілля" на меморіал слави героям визвольного руху на малинщині - наприклад? чи для цього необхідна якась визначна та непідйомна пошукова робота, чи так важко залучити ті копійки аби букви поміняти? так ні - у нас є придумані герої, давайте далі дітям вуха локшиною набивати що "дєди воєвалі", а герої здебільшого міфічні - і цим ідолам будемо поклоняти (нахиляти) іще не одне покоління. чого ж тоді дивуватися що пам"ятники леніну саме падають а не демонтуються?
Відповісти
2015.05.10 10:22 -
Степан Бандера (9)
1 0
Меру потрібно повчитись щодо парку,спорту, дозвілля для дітей у Коростеня,Бердичива та Новоград-Волинського.
Бо маємо монстра в парку взамін колишніх там футбольного, баскетбольного,двух волейбольних майданчиків, тиру , "Льонку", та іншого. Малинчани там культурно відпочивали поки не прийшов Рудченко і влаштував ці руїни аби вкрасти мільйони.
Відповісти
2015.05.09 23:21 -
Юрій Смалюк (7)
0 0
А де ж бюст? Ввечері проходив біля алеї і погруддя не побачив. Невже вкрали?
Відповісти
2015.05.09 13:41 -
Yuri (5)
0 0
"Приємно, що на відкриття бюста, не було залучено жодної копійки з міського бюджету." Кому це так приємно?
Відповісти
2015.05.09 12:57 -
Степан Бандера (4)
1 0
Ні Тарасюку , ні його сім`є таке щастя вже не потрібно.
Це потрібно для п.... при владі , які тільки і здатні що покладати квіти ,красти , продавати посади та на виборах приписувати чужі справи собі.
Я не бачу щоб вони різко взялись переіменовувати два десятки малинських вулиць з іменами вбивць і катів, виконуючи законодавство.
Знову будуть цинічно брехати , що на це немає коштів.
На це кошти не потрібні , а тільки рішення рад . Старі назви в старих юридичних документах залишаться дійсними , а нові будуть видавати з новими назвами.
Я пропіаритись то "всегда готов!", саботувати закони і красти - теж , а ось зробити щось корисне для кожної людини,громади , державності то навіть бажання немає.
А тут кожен тиждень десь кладуть квіті і потім обмивають. А найбільш "впевнені" та "успішні" .... по баням з колижанками-службовцями. Про цей бордель "Білого дому" всі знають але мовчать!
Відповісти
2015.05.09 12:46 -
Степан Бандера (3)
0 0
Ти не "Черемушки" , ти Путінський мін`єтчик та підерило!
Відповісти
2015.05.09 12:41 -
Черемушки (2)
0 0
Мовчи вишкребок аборту. Правильно, треба памятати героїв, а не твоїх фашистів!
Відповісти
2015.05.09 15:19 -
Инкогнито (6)
1 0
Всім хто нормальний українець з сьогодняшнього дня до васька звертаємось вишкребок аборта а що гламурно
Відповісти
2015.05.10 10:26 -
Степан Бандера (10)
0 0
Черемушки,Инкогнито, інші одноклітинні це просто дауни які "Ваську" заздять.
Вам тільки і залишається що хворобливо вважати себе публічними персонами.
Насправді горшочна група піонерського загону Мальчиша Плохіша.
Відповісти
2015.05.09 12:29 -
Степан Бандера (1)
0 0
У нас , в Україні , заборонили комуняцьку ідеологія , а і далі порушує закони та дієте проти України Чому ?!
Да тому що рекламуєте і прославляєте , вишкребків ворожої ідеології , Валинтину Єнько , ленінку , ідейну комуністку що готова всім вигризти була горлянки коли валили камяного тирана і масового терориста Ул`янова-Бланка в нашому місті.
Вона пройла депутатом міськради по БЮТу , а тримала і тримає позицію комуністів.
Хай би ця "пошуковець" знайшла хоч якусь УПІвську боївку в районі , розказала про не комуно-більшовицький рай а про національно-визвольний рух на Житомирщині в ХХ ст.
Ця "пошуковець" така пошуковець як я нігер.
Про українське і чути не хоче.
Вона така українка за світоглядом і честю як Онуфрій з бандою ворожих попів сталінсько-терористичної секти , яка в дусі кремлівського світогляду та брехні навіть після участі цих попів у цій війні на стороні Кремля, чомусь ще називається УПЦ.
Ці суки в рясах навіть в парламенті (єдині) не встали на вшанування загиблих у другій світовій війні та в АТО.
Бачите як ви рекламуєте з Карабасом і Хабарником разом "праведність" ворогів !
Відповісти