Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

6.10.2015
Малин

Наші герої повертаються додому!


Нещодавно додому повернулися троє наших земляків, військовослужбовців, яких демобілізували після служби у зоні АТО. Василь Кучин, Ярослав Шафаренко та Іван Номеровський служили у 54-й окремому розвідувальному батальйоні.

У центрі Малина їх зустріли та привітали міський голова Олексій Шостак, військовий комісар Олександр Сердюк, рідні, волонтери, друзі. І хоч погода цього дня була непривітною, бойових побратимів зігрівали теплі посмішки, дружні обійми, квіти.

На фото: другий зліва — Василь Кучин, посередині— Іван Номеровський, другий справа — Ярослав Шафаренко.

З дружиною Танею та донькою Юлією Іван Номеровський.

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.10.11 21:12 -
semenchencko (7)
0 0
Вояки та «герої» АТО

солдат ШАФАРЕНКО Ярослав Юрійович, 28.12.1989 р.н.
з 16.12.2014 року по 13.01.2015 року та з 14.02.2015 року по 14.02.2015 року самовільно залишав частину, 30.01.2015 року Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону внесено до ЄРДР кримінальне впровадження по ч. 2 ст. 407 КК України

рядовий НОМЕРОВСЬКИЙ Іван Олексійович, 11.03.1977 р.н.
14.03.2015 року в стані алкогольного сп’яніння ножем наніс удар в груди своєму співслужбовцю, 31.03.2015 року Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону внесено до ЄРДР кримінальне впровадження по ч. 2 ст. 405 КК України

Хто не вірить - може зробити офіційний запит в частину!!!
Відповісти
2015.10.06 09:50 -
Антіклан Малинський (1)
0 0
Зустрічались з Яриком Шафаренком. Підріс, змужнів, став серйозним чоловіком.
Молодці ! Слава Героям !
Наіщо тут світитись Шостаку ? Що побратим , чи фронтовик ?
Коли в РДА вручали "пам'ятні медальки" то наші взагалі на отримання не ходили.
Одні воюють а другі піаряться або просто відмивають волонтерські кошти собі в кишеню.
Через рік "волонтерську" організацію що доїла гроші з підприємств і установ "закривають" і відкривають нову. І знову те саме ! Ось де контроль потрібен.
А хлопці молодці ! Всього кращого їм та їх сім'ям !
Відповісти
2015.10.06 11:19 -
Дістало (3)
0 0
Що значить "світитися"?Він міський голова і це його обовязок зустрічати малинчан, які повертаються з війни, тим більше, на відміну від дописувача, Шостак перевідував з адресною допомогою 54 ОРБ в зоні бойових дій в с.Суха балка,що під Ггорловкою.Тим більше половина з військових його друзі або товариші.
Відповісти
2015.10.06 14:59 -
Наливайко (4)
0 0
Дыстало, краще б шостак виділим хлопцям земельні ділянки. Це булоб діло. А морду засвічувати на фоні героїв то його ніскільки не красить. Це бачать виборці. Невже він цьго не разуміє. Паліновський вже тут не світить, а може от***дили.
Відповісти
2015.10.06 15:40 -
Дістало (5)
0 0
В частині виділення земельних ділянок військовим погоджуюсь на 100%.В цю пятницю на сесії нарешті буде затверджено ДПП на формування мікрорайону із 160 земельних ділянок для учасників АТО.Технічну роботу на підставі рішення міської ради, практично безкоштовно для міського бюджету, виконали землевпорядні організації Будпластик та Вітрувій, за що їм щира подяка, так як за попередніми оцінками вартість робіт в районі 200тис.грн.В іншій частині вважаю щоб якщо кожен мовчки і без шуму (на цьому акцент,не рівняй з іншими) іздив на передок до своїх з допомогою і так "світився" ми б вже війну виграли.Щодо зустрічі цих хлопців то його повідомили самі ж військові 54 ОРБ, які ДМБ раніше.Третій зліва це його друг Сермуксліс Женя.А по суті - влада поважає і зустрічає на рівні мера - погано.Влада ігнорує - погано.Де правда?Ти багато знаєш про поїздки мера в АТО?Думаю ні, а вони знають,95,30,10т.б.,80,92,93,44арт.,1 бр.т.,і тільки вони мають право давати оцінку тим чи іншим подіям.
Відповісти
2015.10.06 17:59 -
Наливайко (6)
0 0
ну й слава Богу
Відповісти
2015.10.06 10:09 -
Die Walküre (2)
0 0
Особисто знаю Ярика! Класичний представник армійської розвідки - голий, босий, але у ступі фіг зловиш))))
Відповісти