Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

20.02.2018
Малин

У Малині вшанували Небесну Сотню… і небесні тисячі захисників України


Сьогодні, 20 лютого, біля пам’ятного знака Небесній Сотні на алеї міського парку відбувся мітинг вшанування загиблих під час Революції Гідності і у війні, яка триває на сході країни.

Мітинг розпочався словами подяки тим, хто поклав голови у новітній боротьбі за волю і незалежність України — офіційними виступами міського голови Олексія Шостака та голови РДА Дмитра Кисельчука.

Трепетним моментом події стали декламації від школярок. Учениці міської школи №2 читали вірші про подвиг Майдану — читали так, ніби відчували не свій досвід своєю щирою інтуїцією.

 Шкода, що не прозвучало жодного виступу земляків, котрі брали участь у Революції Гідності і могли повідати хоча б коротко про те протистояння, за яке довелося заплатити життям Небесній Сотні і ще, гадаю, кільком сотням таких же патріотів — бо остаточне число загиблих під час подій на Майдані досі ніхто офіційно не назвав.

Наприкінці мітинга виступив сивочолий (хоча і не старий) капелан, котрий зворушливо говорив про те, що війна за ідеали Майдану та цінності Революції Гідності триває і досі — на сході України. Жаль тільки, що говорив про це російською мовою. Проте молитву «Отче наш» мовив українською.

Хтось із земляків, можливо, зауважить, що я роблю некоректний акцент. Не вибачатимусь ні перед ким. Дякую за щирі слова капелана. Але не дякую за російську мову.

Мітинг був доволі людний, проте більшість присутніх — офіційні особи, представники структур міста чи району — як колишні, так і чинні. (На світлинах впізнаються добре відомі обличчя). Вочевидь, карантин завадив залучити до участі у події школярів міста, молодь. Хоча я впевнена, що для них Революція Гідності — не порожні слова, що згодом стануть історичним терміном, а індикатор їх особистого сумління українця, патріота, громадянина величної нації.
Слава Україні!

З повагою скромний свідок події Ірина Лузанчук,
яка задокументувала мітинг кількома світлинами.

 * * * 

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2018.02.24 05:13 -
Swans (8)
0 0
Дурачье,мля....
Відповісти
2018.02.22 12:01 -
Rediska (4)
0 0
А причем здесь колбаса по 2,20? Все действия смены власти идут по "методичке".
Сценарий хорошо описан дедушкой Шарпом)
Відповісти
2018.02.22 13:04 -
Volvas (5)
0 0
Есть на постсоветском пространстве секта такая "Свидетели колбасы по 2,20".
Есть во всяких науках какие то закономерности и ожидание результата с большой долей вероятности. Но даже в математике, есть неожиданности и совершенно не вероятные результаты. И это хорошо. Это дало массу открытий человечеству. Вот и наш майдан-возможно задумывался кем то и под что то. Но судя по сухому остатку, что то пошло не так. И это што то никакой Шарп учесть не смог и не сможет, как не смог хуйло вместе со всеми соими аналитиками просчитать вариант реакции на своё вторжение в Украину. Не тешьте себя иллюзиями, что это чей то проект. Или вы смотрите на всё происходящее из сильно глубокого колодца. Говорят, из него днём звёзды видно. Не верьте, пробовал, не видно. А в событиях сам участвовал и сам для себя сделал вывод. Камень качнули, это факт. Но вот покатился он совсем не туда, куда планировали да ещё и сорвал камнепад. Результаты ещё далеко впереди и уверен, их никто не знает. Могут только предполагать. Как то так.
Відповісти
2018.02.22 16:34 -
Rediska (6)
0 0
Вы ошибаетесь. Все шаги отколения от "курса" просчитываются иначально. Конечный результат известен и достичь его можно по разному - с минимальными страданиями и жертвами или наоборот.
А то, что "результаты далеко впереди" согласен.
Уверен, что задумка была не просто сменить власть в Украине (каким путем это пошло мы видим). Думаю, что все сидит гараздо глубже...
Відповісти
2018.02.23 08:59 -
Volvas (7)
0 0
Просчитать всё не возможно. Всегда найдётся особь, которая сделает всё не так. Чернобыль тому пример так на вскидку. Огласите свою версию конечного результата и что Вы под этим подразумеваете???
Відповісти
2018.02.21 06:05 -
Черемушки (1)
0 -1
Да всі в курсі про цей переворот, який Госдеп створив. Всі розуміють, де тепер Україна, завдяки нацикам, які умудрились не тільки з Росією нас посварить, але вже іх Польшею, Угорщиною...
Одне слово, чергова державна примусиловка, адже прийшли на мітинг - "більшість присутніх — офіційні особи, представники структур міста чи району".
Відповісти
2018.02.22 11:05 -
Григорій Шитюк (3)
0 0
людино добра... ти дійсно вважаєш, що люди на Майдані гинули під резолюцію "госдепа"??? в дорослому віці вже варто навчитися відрізняти тупу вату, зомбовану росТV і соцмережами та оголтілих проплачених нациків під судами та ВР від патріотів, що готові віддати своє життя...
а щодо страшного "госдепа": хто воює на Донбасі проти ЗСУ? чиї "зелені чоловічки" захопили Крим? людино, очі роззуй, на четвертому році війни з "мишебратьями"!
Відповісти
2018.02.21 18:06 -
Volvas (2)
1 0
Как же Вы все, члены секты колбасы по 2.20 задолбали уже со своими идеями. Вы в курсе планов Госдепа но почему то Вам не режут глаз планы и деяния своей бля..ь росии. Неужели не понятно, откуда ноги ростут в проблемах с Польшей, Венгрией и т.п. А на счёт митинга, согласен, что мудаки руководители из Вашей же секты по другому не умеют, не понимают, как увековечить память, как почтить павших, как сделать праздник участникам войны с москалями. Потому что вата ваше всё. Вот если бы блины или деруны организовать с массовыми возлияниями - это да, мы можем. По этому и регион такой зачуханый, что такие как вы правят а вы типа критикуете и мечтаете про это уёби...е под названием сесесер. Ничего, со смертью последнего члена вашей организации, наши дети наведут порядок и в стране и со своими соседями.
Відповісти