Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

6.08.2015
Малин

В суботу чистимо "Калюжу"!


Шановні малинчани!

За 2 місяці купального сезону, територія навколо «Калюжі», покрилася пляшками, залишками пікніків та, загалом, почала перетворюватись у справжній смітник.

Андрій Хамайко, Комітет з питань запобігання корупції та захисту прав Людини УНСО, Патріотична партія України, звертаються до Вас, не бути байдужими та разом з нами долучитись до гарної справи - привести до охайного виду улюблене місце відпочинку багатьох малинчан.

Закликаємо небайдужих людей, давайте зберемось в суботу 8 серпня об 10-00 і наведемо порядок! А саме, приберемо територію від сміття, встановимо кілька урн, та якщо вийде ще і кілька лавок.

Нам потрібні лише робочі руки. Не будьте байдужими! Зробимо наше місто чистіше!

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.08.10 21:21 -
Наливайко (11)
0 0
Я так зрозумів, що затія олечки-лустрокомітету і семеніва потерпіла повне фіаско, Це ваш "екзит-пол" що до вашого політичного майбутнього. Арівідерче льоха-оля.
Відповісти
2015.08.10 21:33 -
Ольга Гура (15)
0 0
Ви хотіли узяти участь, але не взяли? То я там була, виділила з особистого часу пару годин і поприбирала разом з ними. Так що усе вийшло, навіть відпочиваючі допомагали.
Відповісти
2015.08.13 10:04 -
Наливайко (17)
0 0
Ні не хотів брати участь. Тому що презираю людей, які агітують добровольців в АТО а самі там не були.
Відповісти
2015.08.13 10:26 -
Ольга Гура (18)
0 0
А в чому земля винна? Люди вийшли її прибрати, і їй байдуже, були вони в АТО чи ні, агітують за щось чи ні. Головне - спільний позитивний результат, їй стало чистіше і легше дихати, людям - чистіше і комфортніше відпочивати, а хто, що і за кого - тут зовсім ні до чого.
Відповісти
2015.08.10 18:42 -
Черемушки (9)
0 0
Малинчани не одни так відпочивають!
https://www.youtube.com/watch?v=guu9OJuEmyY
Відповісти
2015.08.10 18:42 -
Черемушки (8)
0 0
Малинчани не одни так відпочивають!
https://www.youtube.com/watch?v=guu9OJuEmyY
Відповісти
2015.08.10 14:41 -
Ольга Гура (7)
0 0
Оскільки найближчими тижнями дощів не передбачається, а якось підтримувати грродину треба, кому цікаво - є системи крапельного поливу, дивилася в Інтернеті - коштують від 150 грн. (залежить напевно від метражу шлангів). Вода крапельно подається під корінь через шланг, який лежить між рядами рослин. Зайвих витрат води нема. Так виживають країни, у яких проблеми з водою. А ми звикли відрами чи розбризкуванням у повітря з шлангу.
Відповісти
2015.08.10 21:15 -
Наливайко (10)
0 0
Ольга, а ви особисто, займаєтесь городиною ?
Відповісти
2015.08.10 21:31 -
Ольга Гура (13)
0 0
В даний момент ні, але може комусь ця порада стане у нагоді.
Відповісти
2015.08.09 18:39 -
Ольга Гура (6)
0 0
А тим часом: https://tjournal.ru/p/solar-roadways Дороги в США перетворять на суцільні сонячні панелі, які безкінечно вироблятимуть електроенергію. У зв'язку з цим росіяни запитують , а коли в них дороги перетворять на ... дороги? :)
Відповісти
2015.08.10 21:32 -
Наливайко (14)
0 0
для чого порівнювати СЛОНА з моською?
Відповісти
2015.08.10 21:36 -
Ольга Гура (16)
0 0
Це просто дві новини в одному пакеті.
Відповісти
2015.08.10 21:31 -
Наливайко (12)
0 0
ага, передова країна планети і сама відстала країна, незрозуміло як затесалася майже в центр європи
Відповісти
2015.08.08 10:23 -
Наливайко (5)
0 0
Чекаю, відеорепортаж, де люстрокомітет і, можливо, ще два чоловіка геолїчно будуть чистити "калюжу". Ой, не легкий шлях до влади. Проте "калюжа" так і залишиться занедбаною.
Відповісти
2015.08.06 19:35 -
Ольга Гура (1)
0 0
Мало прибрати, тут ще до кожної водойми треба наглядача приставляти, бо відпочивальники в Малині - то діагноз. Їздила дивилася позавчора на Здрівлю до мосту - це ж просто жах. Хто вчив людей так зневажливо ставитися до найціінішого скарбу на землі - води? А де ж ота народна мудрість: не плюй у криницю - бо доведеться з неї пити?
Відповісти
2015.08.07 20:36 -
Ольга Єсипчук (2)
0 0
чомусь коли звертаєшся до людей з ідеєю прибирання, починаються вишуковуватись аргументи, приміром, - "я не смічу, хай хто смітить той і прибирає", послухать всіх, то й сміття не має бути. Я проти цих колективних прибирань, цим повинен займатись "Благоустрій", бо ми платимо їм зарплати і оплачуємо всі роботи і крапка. Але як сказав пан Кириченко, виконуючий обовязків Стурчака, - в них нема бензину на те щоб навіть сміття забрать з калюжі, і рахунки виконавчою вже другий місяць заблоковані, в мене взагалі виникає питання - чи доцільно тримати це підприємство, яке доїть бюджет і не взамозі щось зробить і існування якого примарне?
Відповісти
2015.08.07 21:44 -
Ольга Гура (4)
0 0
Не правомірно звалювати усе лише на "Благоустрій", повинна бути політика дотримання чистоти у місті, яка б підтримувалася усіма - від найменшого громадянина до найвищого посадовця. А ще краще - роздільний збір сміття та його переробка на сміттєпереробному заводі. Нехай це стане навіть чиїмось бізнесом, в будь-якому випадку це чиясь робота, і до неї має бути повага громади, як і до будь-якої іншої роботи. Я б зробила професію прибиральника самою престижною і високооплачуваною, бо вона того варта.
У нас такої політики нема, люди навіть не розуміють, чому не можна смітити на вулиці, чому не можна мити машину в річці, чому не можна прати килими у Ірші і т.д. Не розуміють і не хочуть розуміти, а методів впливу на свідомість несвідомих - штрафів чи покарань громадськими роботами нема.
Відповісти
2015.08.07 20:40 -
Григорій Шитюк (3)
0 0
"если звёзды падают - значит это кому-то надо..." :)
якщо тримають - значить комусь це потрібно... :(
Відповісти