Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Стосовно Олексія Шостака суд зобов'язав слідство відкрити кримінальне провадження за невиконання судового рішення. ДОПОВНЕНО

10.09.2014
Малин

Звернення Віталія Журавського щодо допомоги пораненим солдатам


Друзі, закликаю вас, не будьте байдужими! Відвідуйте наших поранених військових, допомагайте, чим можете, не тільки матеріально, але й морально! Народ сильний, коли єдиний! ПРОШУ МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!

З таким закликом Віталій Журавський звертається через свою сторінку в Фейсбук.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.09.14 18:05 -
leyla (20)
0 0
ну вже краще Журавський, аніж литвинята, вибачте.
Відповісти
2014.09.13 00:25 -
Василь Федоренко (18)
0 0
Ви боягузи і захисники потвор друкуйте все повідомляючи хто ви .
А то попискуєте в нужнику з під сраки потворного господаря !
Відповісти
2014.09.11 10:03 -
Vadim (15)
1 0
Наткнувся на це звернення, перечитав коментарі під статтею і просто ... В відео про те, щоб підтримували бійців, хоча б морально. А що маємо на виході? Купа негативу на Журавського. Що за зацикленність на негативі? Ми вже маємо те, що маємо! Зараз треба згуртуватися і робити крки вперед, допомагати, підтримувати, боронити, а не шукати хто ж винен і тільки й займатися тим, що звинувачувати!
Відповісти
2014.09.12 16:54 -
Наливайко (17)
0 0
негатив на журавського - тому що воно чмо, я теж закликаю допомагати військовим, нехай і журавло допомагає, але за цього гавнюка голосувати не варто
Відповісти
2014.09.10 22:20 -
Mihail (14)
1 -1
Вірю у наших бійців, у їх витримку і силу! Сподіваюсь, що це відео не пройде непоміченим і якась користь з нього буде!
Відповісти
2014.09.11 10:06 -
Vadim (16)
0 0
Судячи з того, що є ті, кому не подобається коментар від Mihail, я так розумыю, що тут антиукраїнці якісь зібрались. Цей "-" свідчить, що хтось не згоден з тим, що потрібно вірити у бійців наших?
Відповісти
2014.09.10 21:09 -
Filon (12)
2 -1
Бачила вже це відео, не можу сказати, що велике враження на мене справило, але воно закликає допомагати нашим відважним бійцям і це є вірний посил!
Відповісти
2014.09.13 00:33 -
Василь Федоренко (19)
0 0
Ну один збочинець викрився !
Як вияснилось під "Filon" криється "жіноча" стать !
Не дивуюсь , але всім цим збочинцям , сексменшинам,гундурасам , "гладіаторам", лизунчикам, "королям", "володарям", "язичникам" немає що в нашому Парламенті робити !
Відповісти
2014.09.10 15:42 -
leyla (9)
3 -2
ну наскільки я знаю то Журавський допомагав не тільки військовим але й школам та дитячим садкам, і взагалі на нашому окрузі балотуються люди Литвина, що може бути гіршим
Відповісти
2014.09.26 13:15 -
Ксенія (21)
0 0
Жадаю подробиць! Де? Кому ? и головне Коли це відбувалося? (я про допомогу) Очкиии ...нн....ада? (як в ролику з кітайцем) Так то ж соціальна програма була. а Журавський собі плюс зарахував! Також дорога в Малині. А цигани виступали з концертом-підтверджую.
А це нещодавно ходили опитування від Журавскького робили. -Чи подобаюсь я Вам ,шановні жителі Малинщини? Чи Ви не забули хто Ваш депутат? А постіль в садочок дам, тільки прізвища батьків з номерами телефонів йому треба за це дати! Цирк!!!!
.....Ой краще б забули!!!! Твою....м....
Відповісти
2014.09.10 17:26 -
Станіслав Гуменюк (11)
2 -1
Школи, дитячі садочки й спортмайданчики - то є та ж "гречка" тільки в інших розмірах. Такий собі модифікований продукт. Про допомогу військовим, окрім піару на горі матерів (тема мобілізації) - не знаю нічого. Але взнаємо, Віталій Станіславович нам ще розкаже про це (див. чергове відеозвернення).
А про "людей Литвина" поки що рано говорити. Ще офіційно нам не оголосили меню, тобто - список блюдей.
Відповісти
2014.09.10 15:27 -
Станіслав Гуменюк (8)
3 0
Запізнився зі своїми порадами. Моральною підтримкою нашим хлопцям від журавських - це зняття їх кандидатур на виборчих перегонах.
Відповісти
2014.09.10 14:25 -
Василь Федоренко (5)
1 -1
Цікаво хто за цими таємними сепаратами , троянцями і збочинцями заховася ?
Ми повинні по прізвищах і фейсу знати цих "заробітчан" аморального , брехливого , підступного антиукраїнця .
Журавські ,Допкини , Сацюки , Литвини, Кернеси ,Штепи - це все артисти одного антиукраїнського цирку.
Гидно дивитись на їх дії та те як вони аби чинити зло далі в цей час зі свого кожуха лізуть.
То ми ! То схожі на нас ! Нас змушували !
Рила їм совковою лопатою понабивати аби руки цією гидотою собі не замастити !
Відповісти
2014.09.10 14:13 -
Polzovatel (4)
3 -2
Не можна залишатися байдужим, такі соціальні ролики зараз потрібні, щоб достучатися до тих, хто до сих пір думає, що ситуація на сході країни не стосується його особисто! Допомога військовим, підтримка іх -обов`язок всіх!
Відповісти
2014.09.10 14:50 -
Stas (6)
2 0
ролики потрібні, але такі мерзенні запроданці як Журавський - лише дискредитують саму ідею. Це той самий скунс, який вкрав у нас мільйони й голосував за все паскудство януковича, судився з журналістами - а тепер він типу патріот. ГНАТИ нах треба таких, хоч би які правильні слова вони не втирали нам зараз.
Відповісти
2014.09.10 21:23 -
робер артуа (13)
1 0
Стас , їх не гнати треба , а вияснити , що зробив регіонал окремо ,і загалом партія для України за час свого правління . Ну а потім ,зробити висновок , да так зробити ,щоб іншим повадно було .
Відповісти
2014.09.10 16:28 -
Polzovatel (10)
1 -1
Яка різниця хто закликає? Я за цей відеоролик тільки + можу Журавському поставити
Відповісти
2014.09.10 13:30 -
leyla (3)
3 -3
це не піар, а заклик про допомогу.
Відповісти
2014.09.10 15:20 -
Станіслав Гуменюк (7)
3 0
Піар, "Лейло", ще й який піар! Сидів би тихенько й надавав допомогу - це ще можна зрозуміти. Можна поважати, якби заявив, мовляв роблю для блага, але не буду більше йти до влади, бо не гідний бути там. Тоді й гроші можна брати й закликати про допомогу...

Якщо Ви цього не розумієте, то годі з Вами вести розмову. Немає часу. Лише одне скажу: журавські не єднають народ. З журавськими народ ніколи сильним не буде! НІКОЛИ!!!
Відповісти