Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знов за рибу гроші: Чому кінотеатр «ім.Тараскіна» досі в руїнах — 2

1.03.2018
Малин

1 березня – позачергова сесія Малинської міської ради


Згідно розпорядження міського голови від 28.02.2018 № 45 “Про скликання позачергової сесії Малинської міської ради сьомого скликання”, згідно з пунктом 4 підпункту 8 ст.42 та пункту 5 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту роботи міської ради, 1 березня 2018 року о 13.00 у кабінеті міського голови відбудеться сесія міської ради, — інформує сайт міської ради.

На розгляд ради винесено питання:

Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.
Про співфінансування проектів, що подаються на конкурсний відбір. 

Нагадаємо, що згідно Реламенту Малинської міської ради позачергові сесії скликаються тільки у виключних випадках, про що зазначено в ст. 26, п.3:

Виключними випадками можуть бути питання пов’язані із ліквідацією наслідків або запобіганню у виникненні надзвичайних ситуацій таких як аварії зупинка підприємств, необхідність вирішення питань пов’язаних із виконанням міського бюджету (надходження додаткових коштів, необхідність перерозподілення коштів), затримка у вирішенні яких може мати негативні наслідки для громади, в т.ч у вигляді недотриманих прибутків та вигоди або інших випадках, які впливають на життєдіяльність міста.

Зазначимо, що пункт про виключні випадки часто ігнорується, і не рідкість, коли на позачергові сесії виносяться поточні питання.

* * *  

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook

 

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2018.03.02 18:33 -
Кіт Мармиза (7)
0 0
бооо!!!! а це шо за срач тут розвели з такими падробностями?!!
Відповісти
2018.03.02 16:56 -
Котигорошко (6)
0 0
Дивно, у Котигорошка не було слова "коханки". Це Гнат Лісовий та Грицько про це написали. Якщо це петиція до мера розсказати про свої..., то я підтримую. Вернидуб та Вернигора також.
А хто бачив Грицька-"мужика" в ...рейтузах! Там тільки видно те, що поганому "велосипедисту" заважає.
Відповісти
2018.03.02 15:01 -
Котигорошко (4)
0 0
Гнат из лесу вышел, был сильный мороз.
І про коханок, відразу доньос.
Гната - не будь дурой,
занимайся физкультурой!
Відповісти
2018.03.02 13:03 -
Гнат Лісовий (3)
1 0
Пане Котигорошко він же заслужений діяч спорту Степаненко! Читаючи Ваші публікації дивуюся, чому такий заслужений спортсмен відростивши пузо ( а якже щоденні заняття спортом, які Ви так рьяно проводите згідно з Вашими публікаціями, чому не допомогають держать хвігуру) так тримається за посаду, що не гнушається нічим. Невже справжньому чоловікові до лиця рахувати чиїхось коханок. Правда і своїми діями і "хвігурою" Ви більше нагадуєте базарну бабу. Одні брехні та інтриги. Всі Ваші досягнення зводяться чомусь до "Оазису", який не має жодного відношення до Малина та до проведення заходів у закладах де працюють Теремти, чомусь із іншими Ви ні як не порузумієтеся, бо все те чим Ви так вихваляєтеся в т.ч. і човниковий біг може зробити і робить кожен вихователь та вчитель самостійно і без Вас. Майте хоч мужність говорити як мужик а не прикриватися міфічним Котигорошком, бо Ви мало на нього схожі, більше на крису. Сидіть дома і отримайте заслужену пенсію.
Відповісти
2018.03.02 15:07 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
о-о-о, а мені ще всі казали: "не чіпай дурня - від лайна не відмиєшся"...
а по написаному - мабуть схоже на те, що з таким заслуженим "пузом" вже не до "коханок", залишається "човниковий біг" та меру п'ятки гризти, відгавкуючись від всіх (кому винен), як оскаженілий пес... :)
Відповісти
2018.03.01 19:48 -
Котигорошко (2)
0 0
А бюджет Малина на 2018 рік незаконний. Він був прихований від малинчан, не був рфіційно оприлюднений на сайті Малинської міської ради напередодні сесії, Які можуть бути зміни до незаконного бюджету? Тільки незаконні. Що це за бюджет, коли до нього кожний місяць необхідно вносити зміни. За скільки продав мер посаду заступника голови з гуманітарних питань??? Мабуть, продешевив, а то посаду продав, а керувати не продав! Надо доплатить.
Відповісти
2018.03.01 19:42 -
Котигорошко (1)
0 0
Мерські сесії, Конституція та Закони для мера не існують. Пора меру Шостаку подавать у відставку. Чому досі на "мерському сайті" не має сторінки петиції??? У Президента України є. ! А мера - геть. Як тільки кудись влізе - жди неприємностей і дорожче для малинчан. Правильно говорить банкнотка - було б для малинчан 10, А ВЛІЗ МЕЕЕР, СТАЛО 11. А чому мер їздить у відрядження з дамами із виконкому, Як у відомому фільмі: Гульчитай, открой личико! А личико то не то. Не перша леді вдома, а перша для виїзду, Пора вивішувати червоний фонар над кабінетом мера!
Відповісти