Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

19.02.2015
Малин

26 лютого міський голова Малина буде звітувати


Міський голова Олексій Шостак запрошує громаду Малина на зустріч, яка відбудеться у четвер 26 лютого (початок о 17.00) в районному Будинку культури.

Кожен малинчанин зможе поставити питання до очільника громади й персонально та публічно отримати відповідь, а також почути звіт голови про перші місяці роботи в якості господаря міста.

Ірина Лузанчук

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.02.24 19:13 -
Артем (3)
1 0
Пане Шостак! Дайте мені відповідь на дуже просте питання!! До яких пір Ви, чи не єдиний такий мер міста ,будете тримати на посадах заступників п...братію Януковича !! Може Ви скажете, що Ювковецький дуже великий спеціаліст місцевого самоврядування -- то це СМІШНО!! А Противень то взагалі окрема тема, як можна тримати на посаді заступника з комунальних питань повного БОВДУРА і приспособленця !! На превеликий жаль Ви успадкували все саме гірше від попередників у владі ( як то сумнозвісний Дідківський) тримати при собі слабких підлабузників , які не мають ні власної думки, ні знань у тій сфері, якою займаються, ні ініциативи чи навіть бажання відстояти свою думку !!! А керівництво ЖКХ - Семенюк !! Стидно і сумно усвідомлювати те , що я помилився з вибором не молодого реформатора , а типового карєриста !! Якщо зможете, переконайте мене в іншому !!
Відповісти
2015.02.24 19:22 -
Черемушки (6)
0 0
Побачимо. Адже мера вибирали на рік. Всі заступники "нові" давно нам знайомі. Але і час важкий, економіка в хххххх Тут і самі святі нічого не вдіять, що казать про пересічних службовців.
Відповісти
2015.02.23 01:05 -
Fiona (2)
1 0
Особисто я хочу почути про, що ж прозвітує "господар"??? Ну дуже вже багато запитань до нього... Де ділась Чорнобильська зона??? Чому тепер, із за того що очільник її не відстояв, батьки мають платити за харчування в садочках, інваліди придбати ліки??? І напевно, наболіле: одного зимового дня в ожеледь (11 година дня) ковзаючи центральною вулицею (ковзанкою) міста чула масу обурень від проходжих - "де ж наш мер? Чи він вулицями міста не ходить?" А тепер запитання: Господарю, а чи ви господар???
Відповісти
2015.02.24 19:19 -
Черемушки (5)
0 0
Прийняла Рада, тому питання до депутатів за яких голосували, чи до людини яку вибрали президентом. Це перше. Друге. Міський бюджет компенсує половину суми за харчування - це робота голови. Стосовно ковзанки, підтримую, тут непорядок!
Відповісти
2015.02.24 19:19 -
Черемушки (4)
0 0
Прийняла Рада, тому питання до депутатів за яких голосували, чи до людини яку вибрали президентом. Це перше. Друге. Міський бюджет компенсує половину суми за харчування - це робота голови. Стосовно ковзанки, підтримую, тут непорядок!
Відповісти
2015.02.19 13:31 -
Черемушки (1)
0 -1
Нормально голова працює. Да і термін перебування на посаді, ще невеликий, щоб щось кардинально змінить. Чекаю на звіт, сподіваюсь на сайті опублікують.
Відповісти