Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

2.12.2013
Малин

4 грудня відбудеться позачергова сесія Малинської міської ради


4 грудня, о 14:00 годині, за ініціативою місцевого штабу національного супротиву , відбудеться позачергова сесія Малинської міської ради.

На порядок денний виносяться доленосні питання сьогодення:

Це підтримка відставки антинародного Уряду та Президента Януковича.

Це відставка представників антиукраїнської влади на місцях.

Це притягнення до кримінальної відповідальності всіх представників влади, які приймали участь у неправомірних діях на Майдані Незалежності.

Ми не можемо стояти осторонь!

Запрошуємо всіх небайдужих Малинчан прийти на засідання сесії міської ради та прийняти участь у народному Віче.

РАЗОМ МИ ПЕРЕМОЖЕМО! Слава Україні!

Штаб національного спротиву об’єднаних опозиційних сил Малинщини.

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2013.12.04 19:16 -
Альф (1)
0 0
Ну і як кому сесія?
Відповісти
2013.12.04 19:37 -
Кіт Мармиза (2)
0 0
Ой, Альфредо, небувнезнаю. Але ненада буть оракулом...
Мабуть дружно все попринімали (можна було б ще дописать щоб і Льоню в космос отправили).
Їм там в Києві ці резолюції... А місцевому партактіву зачьот!
Ні опозиціонєри должни були ще бульки попускать для віду.
Напевне депутати були та всі малинські старпьори - покричали, погалділи, "не позволям" сказали та й розійшлись. Десь таке було?
А комсомольців-студентів (не тих колишніх, а теперішніх) мабуть не одного небуло?! Правильно, бо їм там нафталіном попахує.
Відповісти
2013.12.04 19:54 -
Альф (3)
0 0
Ну не все "старпьори"... були і з дітьми, і власне діти, і ветерани... Преса вся...майже повний зал народу....
Відповісти
2013.12.04 20:34 -
Кіт Мармиза (4)
0 0
Ну і як вам, Альфредо, сесія?!
Відповісти
2013.12.05 08:32 -
Альф (5)
0 0
Проект рішення відпочатку був досить поміркованим. Таке враження, що його готували люди, котрі творили і відразу оглядались. Депутатський корпус - слабенький, депутати спізнювались на сесію. Ну то вже їх звичка. Говорящих з них - одиниці. А говорящих мудро - ще менше. І оголошувати віче після сесії - навіщо? Аби люди пар випустили? Мер вів себе досить виважено.
А народ... Видно, що у кожного наболіло. Але що це я розписався. Ніби один там був... Хай народ висловлюється.
Відповісти