Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

10.10.2015
Малин

Черговий скандал у Малинській РДА – виявлено махінації з зарплатами та харчуванням дітей у садочках


Фахівці Держфінінспекції в Житомирській області під час ревізії Відділу освіти Малинської райдержадміністрації виявили порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 367 тис. грн.

Так, у відділі за завищеною вартістю оплатили ремонтно-будівельні роботи та послуги харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, що призвело до зайвого витрачання 189 тис. грн. Окрім того, бухгалтерська служба відділу виплатила заробітну плату за завищеними посадовими окладами, зайво нарахувала надбавки, доплати, матеріальну допомогу та відпускні.

Це призвело до втрати 71 тис. грн. Водночас відділ не переказав до бюджету частини доходу, отриманого у вигляді орендної плати, на суму 38 тис. грн. Також під час ревізії встановлено нестачу палива, автомобільних шин, котлів, спортивного майданчика та інших матеріальних цінностей – усього на 43 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань 10 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про результати ревізії поінформовано Прокуратуру Житомирської області.

Джерело: mn.zt.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.10.18 10:33 -
Віктор (12)
0 0
заплатять штраф по 170 гривень і далі будуть красти нада мінять
Відповісти
2015.10.11 19:36 -
Ясамон Предчайший (7)
0 0
на кого теперь, интересно, будут кивать.
Відповісти
2015.10.11 19:38 -
Ольга Гура (8)
0 0
Та що там кивать, їх усіх просто підставили. ))
Відповісти
2015.10.11 17:06 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
мабуть маю вибачитися перед людьми за саркастичний гумор у попередньому коментарі...
я трохи далекий від бухгалтерських хитросплетінь, але з отриманої пізніше інформації, зробив висновок, що не варто судити, коли не володієш повною інформацією з приводу піднятого питання.
Відповісти
2015.10.12 19:00 -
Наливайко (9)
0 -1
Ну звичайно, ти ж став на сторону метелика. Терміново все перечитай, що писав до цього контрметелицьке і за усе повибачайся. гавнюк.
Відповісти
2015.10.12 20:07 -
Григорій Шитюк (10)
0 0
я залишаюся виключно на своїй стороні. пишу на багатьх, тож з усмішкою промовчу про те, хто кому продався, і зокрема на цих виборах.
Відповісти
2015.10.11 16:19 -
Valentin (5)
0 0
Шось дофіга совпадєній!
Відповісти
2015.10.11 14:02 -
Наливайко (4)
0 0
А чому не написали за який період проведена перевірка ? одне діло кли ці зловживання з 2008 року і зовсім інше коли з 2014.
Відповісти
2015.10.11 00:10 -
маргарита (1)
1 0
Цікава бухгалтерія у відділі освіти. А чи не час провести облпрокуратурі перевірку всіх державних структур та підрозділів Малинщини ?Думаю, нариють не менш цікавого.
Відповісти
2015.10.11 09:46 -
Григорій Шитюк (2)
0 0
цікаво, хоч на заставу собі наколядували... 367 тис. повинно вистачити? :)
Відповісти
2015.10.11 13:59 -
Наливайко (3)
1 0
що, там по комусь відкрито кримінальну справу ? я думаю тихенько гроші повернуть і все
Відповісти
2015.10.13 21:18 -
Олег Антонюк (11)
0 0
Навіть не повернуть. А просто обійдуться невеличким дисциплірним взисканием
Відповісти