Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Малинська міська рада має нового депутата

21.09.2015
Малин

Голова Малинської районної ради знов з булавою – пригніться!


Усі присутні в сесійній залі 18 вересня 2015 року стали свідками, як купка опонентів посміла дорікнути пану Савченку у зловживанні ним посадовим становищем.

Під час засідання 42 сесії Малинської районної ради депутати Сергій Недашківський, Юрій Кондрачук та Тетяна Семененко виступили із заявою про негідну поведінку голови районної ради.

Трійка відчайдухів наголосила на неприпустимості такого відвертого використання робочого часу, робочого місця й адмінресурсу чинним головою районної ради для вирішення власних амбітних планів – чергове балотування до районної ради (з наступним посіданням собою ж зігрітого головного крісла).

Названі вище депутати засудили стиль маніпулювання можливостями – аудиторією офіційних нарад, теплими дружніми стосунками з найвпливовішими підприємцями та керівниками структур, дочасними, в порушення закону про вибори, агітаційними промовами на підтримку Савченка-голови районної ради в наступній каденції і т.д..

Однак і Микола Савченко, і всі решта районних депутатів зустріли сміливість трьох опонентів з обуренням і зустрічним засудженням. Трійка виглядала принаймні майже білими воронами. Очевидність факту незаконних дій чинного голови не обурила більш нікого. Навпаки, всі присутні почали зацитькувати виступаючих, заступатися за патрона, виголошувати зустрічні спічі на його уславлення.

Отож вчинок трьох депутатів, які мали на меті припинити зловживання посадовим становищем Миколи Савченка з метою агітації й просування його кандидатури до омріяної мети продовження головування, призвів до нової хвилі колективного єднання і братання навколо голови районної ради супроти «неправильних» депутатів.

Конфлікт переріс у тривалий діалог, котрий ще тривав і після закінчення сесії.

Даний випадок є яскравим свідченням вже узвичаєного порядку проведення передвиборних перегонів: хто спритніший – той і правий, хто нахабніший – той і сильніший, хто голова – той і… голова знову! А Закон що? Закон для краси, варто думати.
 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.10.08 10:54 -
Volvas (40)
1 0
Вот и пришло время подякувать трём смелым за их позицию и принципиальность. Таких людей нужно выдвигать, избирать и поддерживать. А пока кому то просто извиниться.
Відповісти
2015.09.26 09:22 -
Олег Антонюк (39)
0 0
Підтвердження, невіруючі вельмишановні користувачі ПК, щодо хабарництва Савченка і Литвиненка, які спільний хабар збиралися ділити — візьміть кому цікаво в СБУ, а кому не дуже на всіх житомирських сайтах і на цьому вже є теж
Відповісти
2015.09.26 00:25 -
Инкогнито (33)
3 0
Дійсно лежать оба на землі біля будинку литвиненка на капоті сбушники рахують бабки думаю до виборів відношеня не має просто щось решали по землі
Відповісти
2015.09.26 00:43 -
Valentin (38)
0 0
то це вони шо з 20.00 по 00.25 гроші там рахують чи шо)))?
Відповісти
2015.09.26 00:37 -
Valentin (36)
2 0
так як до йде до суду скажуть пиво пили біля теліка!
Відповісти
2015.09.26 00:02 -
Vendeta (23)
0 -2
Дійсно,пан Олег,щоб давати таке резюме на конкретну людину потрібно мати документальні докази.Інакше,якщо це виявиться неправдою, на Вас зможуть і в суд подати за наклеп!
А хто Вам прозвітував про захоплення в кабінеті Литвиненка?
Відповісти
2015.09.26 00:07 -
Організація (27)
1 0
Vendeta!!!!!!а ви раптом не левковець????НАРЕШТІ ЗАКІНЧИЛАСЬ ВАША ЕПОХА!!!!!!!!!
Відповісти
2015.09.26 00:04 -
Організація (26)
0 0
метелик долітався!!!!!!!!!yessssssssss!!!!!!!!!але цього можна було б і очікувати
Відповісти
2015.09.25 22:28 -
Олег Антонюк (20)
1 0
Остання новина, шановні користувачі ПК, буквально кілька хвилин тому Савченка пов’язали есбеушники. У голови РДА Литвиненка з бабками. А ви тут розказуєте - господарник.... Схоже, догосподарювався
Відповісти
2015.09.26 00:15 -
Valentin (28)
0 0
Я шось нічого не зрозумів...
Який хабар міг давать метелик Литвиненку? Це ж як два сапога, один лівий другий правий.
Чи навпаки той іншому, да і взагалі звідки посеред ночі така інфа?
Відповісти
2015.09.26 00:21 -
Григорій Шитюк (32)
0 0
вмикати фантазію можна як завгодно... хто кому давав і хто в кого що брав, або навпаки... пом'ятаю як зовсім недавно увесь світ "хоронив" Путіна... тепер потрібні факти - підтвердження або спростування.
Відповісти
2015.09.26 00:27 -
Організація (34)
0 0
Гриша!!!!!!!!які ще спростування!!!савченко в наручниках і в них і залишиться,якщо деякі"вельмишановні"люди не витянуть,так в підзаставу в "тисьч ГРИВЕНЬ десять,,,,,,,,нєа!!в пять"!
Відповісти
2015.09.26 00:38 -
Григорій Шитюк (37)
0 0
саме про це й мова... Малин знову не залишили без уваги "сильні світу цього", отож не беруся коментувати ситуацію - далі події можуть розвиватися як завгодно.
Відповісти
2015.09.26 00:18 -
Організація (29)
0 0
Valentin,тепер вони вже будуть доказувати хто лівий,а хто правий!!!!!!
Відповісти
2015.09.25 23:50 -
вака (21)
2 0
Пан Антонюк. ФАКТИ- В СТУДІЮ! Іначе будем вважати -ЦЕ ФЕЙК!
Відповісти
2015.09.25 23:56 -
Григорій Шитюк (22)
0 0
дуже неординарна новина... на цей час ніхто з тих, з ким я спілкувався не зміг її прокоментувати (чи не захотів)... поки ніяких підтвердженннь - як і спростуваннь, доречі.
PS:скоро тут буде веселіше ніж у Шустера... :)))
Відповісти
2015.09.26 00:31 -
Кіт Мармиза (35)
0 0
Подивився шустера і рішив заглянуть.....
Потім шукав де написать Псіхбольниця.
Мабуть Фе з якоюсь інфекцією вернувся
Переживаю аби до ранку не було котячого грипу
Відповісти
2015.09.26 00:03 -
Організація (24)
2 0
метелик долітався!!!!!!!!!yessssssssss!!!!!!!!!але цього можна було б і очікувати
Відповісти
2015.09.25 21:28 -
Vendeta (18)
0 -1
Що ж до М.І. Савченка,то чомусь ніхто не хоче пригадати,що саме за його ініціативи вперше в районі сільськогосподарські виробники-орендарі почали сплачувати до бюджету сільських рад плату за використання невитребуванихземельних майнових паїв.Ці гроші надходять до бюджетів сільських рад, а потім використовуються на потреби територіальних громад(медицина,освіта, культура).Саме за його керівництва були закуплені комплекти бульдозерного обладнання для розчищення доріг району в зимовий період,що дало можливість безперешкодно підвозити учнів до шкіл,людям добиратися до райцентру.Навіть жителі міста ,а не району, звертаються до М.І.Савченка для вирішення своїх проблем.Наприклад, жителі вулиць Неманіхіна,ГМП після відключення їхніх квартир від централізованого теплопостачання і не маючи змогу встановити індивідуальне опалення,почали масово звертатись до голови районної ради з цим питанням.Савченко М.І. ініціював зустріч жителів відповідних вулиць з керівництвом ПАТ і сума за підключення індивідуальних газових котлів зменшилася в три-чотири рази.
Тому на думку спадає запитання, чи потрібен нам керівник-господарник чи керівник-піарщик?
Відповісти
2015.09.26 00:19 -
Організація (30)
1 0
метелик долітався!!!!!!!!!yessssssssss!!!!!!!!!але цього можна було б і очікувати
Відповісти
2015.09.25 22:02 -
Олег Антонюк (19)
1 0
Метелик гарний господарник нічого не скажешь. Центральну районну апткеку цинічно розвалив — так бідний прогинався під Кашицю, бо той те приміщення і замовив, а метель собі "джипу" заробив на вдалій сделці, а потім усім розповідав, що узяв автівочку у кредит, і виплачує його не зі скудної зарплати держслужбовця, а сини-соколи йому платять — кожен по краплині й метелю машина.
По-друге, продав кінотеатр е одному красеню у місті — Науменку. Той кінотеатр позорище міста, бо покупець, схоже, і не збирається навести порядок там
У РБК дивись теж стеля відпаде. Проект виготовили, а кошти так метель і не вибив і не збирався. Для чого йому культура. Якщо там відкатів ніяких...
А ще так догосподарювався, що ласий шматочок землі біля лумлянського ставочка прихопив, і контрольний пакет "Папірбуду", а тепер рветься у місто, об далі свій гаманець поповняти, та простих людей, як лохів, розводити. Піар-компанію, до того ж веде брудно - піариться там, де вже давно все порішали до нього. Тьху-тьху-тьху. Одне добре, о люди теж йому вслід плюють, бо нутром чують підвох
Відповісти
2015.09.26 00:04 -
Організація (25)
1 0
метелик долітався!!!!!!!!!yessssssssss!!!!!!!!!але цього можна було б і очікувати
Відповісти
2015.09.25 20:58 -
Vendeta (17)
0 0
Прочитавши коментарі на даному сайті ,складається враження, що так звані ,які прагнуть дати оцінку всьому ,що відбувається в нашому місті та районі нічого,крім всілякої грязі і пліток (до того ж, оформлених далеко не літературною українською мовою) іншого написати не можуть.
Зрозуміло,що на порозі вибори і багато кому( в тому числі і трьом депутатам- активістам, які вирішили і собі, напевно,заробити політичні дивіденти і гарну посаду) нічого іншого не залишається як облити брудом представників нинішньої влади і,заручившись підтримкою довірливих виборців,зайняти владні місця.Нічого нового,лише старі піар технології.
Що ж до М.І. савченка
Відповісти
2015.09.26 00:19 -
Організація (31)
0 0
метелик долітався!!!!!!!!!yessssssssss!!!!!!!!!але цього можна було б і очікувати
Відповісти
2015.09.22 09:43 -
Малинський (12)
1 0
Молодці, люди оцінять вас! Поки не розчеплять бізнес і владу-толку не буде. Ця залежність-порочний круг!
Відповісти
2015.09.22 21:26 -
Наливайко (16)
1 0
Не треба так спішити з висновками. Скоріш за все цим трьом вказівку на маленьку заворушку дали їх старші брати. Хоч, без сумніву, Закон повинен виконуватись. І раніше ці троє були сірою масою, а зараз піарнулись. Публічність в політиці - один з головних капіталів.
Відповісти
2015.09.22 08:30 -
Леся Черниш (11)
0 0
Оце таке гаряче обговорення,а прізвище у жінки не Семенюк,а Семененко....!!!!А Ви кажете нові обличчя.....Ви й старих не знаєте...........
Відповісти
2015.09.22 12:02 -
Юрій Смалюк (13)
0 0
Перепрошую.Ви праві.Помилка в написанні прізвища-це технічна описка через поспішність.Але це не означає,що ми не знаємо "старих",бо вже й до "нових" приглядаємось...
Відповісти
2015.09.22 12:10 -
Леся Черниш (14)
0 0
Народна мудрість-Поспішність повинна бути при ловлі блох).Моя думка,що нічого не змінилося,адмінресурс як використовувався,так і використовується,гадостями обливають і старих і нових,єдине,що ВО "Батьківщина-найстаріша партія,яка ще тримається,як постійним є
їх лідер.(Тільки не нагадуйте про заключення лідера,і хто скільки вкрав,бо все рівно ми незнаємо точних цифр,да і ніколи і не взнаємо).
Відповісти
2015.09.22 13:57 -
Юрій Смалюк (15)
0 0
Погоджуюсь .Даремне ви подумали,що я можу про таке нагадати (про хто скільки вкрав і т.д.).Ну з чого б це? Хіба я володію такою інформацією,щоб стверджувати ? Навпаки,передбачаю, що саме ця політсила переможе на місцевих виборах в Малині.
Відповісти
2015.09.21 22:09 -
Gretchen (10)
0 0
По ходу то і є дешевий піар тих колишніх...... які перед каждими виборами перекрашуються
Відповісти
2015.09.21 20:37 -
Глєбович (6)
0 0
"Трійка виглядала принаймні майже білими воронами." - як їх мати юлька. Після активізації Юльки в столиці і в бютівців місцевого розливу голос прорізався. Хоча ще не так давно кондрачук регіоналам щебетав, а банкір вже кажуть, що очолив литвинів, а семенюк вже і цей банк за мостом по вітру пустила. Ще все саме саме нас чекає в жовтні.
Відповісти
2015.09.21 21:45 -
Юрій Смалюк (8)
0 0
Від Семенюк там (в банку) мало що залежало.Вона очолювала лише одне з відділень проблемного банку,який здувся,як і десятки інших.Так що про це сказано було вами недоречно.А от ,пам"ятається мені,що партія "Батьківщина"не так давно оголосила,що оновить 95% депутатів у місцевих радах.Тобто,з нині діючих депутатів 25 жовтня у бюлетенях буде тільки 5% "старих"прізвищ від цієї партії.Що це було? Брехня? Піар-хід? Самообман? Де вони,ті нові?
Відповісти
2015.09.21 20:00 -
Наливайко (5)
0 0
я нє паняла, так метелик хоче бути мером, чи залишитись на всоєму стулі ?
Відповісти
2015.09.21 21:35 -
Юрій Смалюк (7)
0 0
Закон дозволяє балотуватись на міського голову і в одну з місцевих рад одночасно.От він і буде так робити-де пощастить.І так будуть робити й деякі інші.
Відповісти
2015.09.21 21:48 -
Наливайко (9)
0 0
ага, спасибі
Відповісти
2015.09.21 14:29 -
Григорій Шитюк (2)
0 0
після відвідин Закрпаття, можу висловити сміливе припущення, що у цій передвиборчій гонці нам залишилося чекати тільки на появу "правого сектора" - бо нічим іншим наших людей вже не здивуєш... і не розворушиш! :)))
Відповісти
2015.09.21 14:41 -
Юрій Смалюк (3)
0 0
Уточни,що маш на увазі,коли пишеш слово "поява"-з автоматами фізична поява,чи поява прізвищ у бюлетені?
Відповісти
2015.09.21 14:49 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
я тобі при зустрічі поясню, якщо потрібно уточнення... незважаючи на декларовану демократію та свободу слова, я можу тут написати тільки те, за що готовий відповісти.
гадаю Юро, ти все чудово зрозумів... :)
Відповісти
2015.09.21 14:13 -
Юрій Смалюк (1)
0 0
А якби Малин погодився об"єднатися з усіма сільськими і селищними громадами,то 25 жовтня ми б обирали вже депутатів однієї об"єднаної Малинської громади і ніяких Малинських міської і райради вже не існувало б.Так як не було б і сільських рад-в селах обрали б старост.Це відбудеться,тільки не в цьому році.Рано чи пізно,але це буде зроблено.
Відповісти