Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

2.01.2014
Малин

Коростишів не дався - відберуть у Малина?


Ось такого плану оголошення було розміщено на сайті ІнфоМалин (в кількості 5!!! повідомлень):

Увага!

До всіх небайдужих жителів Малинського р-ну!

25.12.13 департаментом охорони здоров'я Житомирської ДА підписаний наказ про закриття хірургічного, травматологічного та дитячого відділення Малинської лікарні.

Сотня людей лишаються безробітними. А хворі з травмами, з болями в животі, хворі діти будуть їздити в Коростень чи Коростишів.

Так наша влада думає про нас. Будьте здорові, шановні жителі Малина, бо за допомогою буде далеко їздити!

За інформацією, що отримала редакція сайту, сьогодні буде проводитись засідання представників влади, медицини та громадськості (?),  де можливо буде поставлено крапку в цьому питанні і Малин залишиться (чи вже залишився?) без повноцінної медицини.

Нагадаємо, подібний експеримент в медицині (чи на людях) хотіли провести у Коростишеві, і що закінчилось "медичним" бунтом
Ймовірно, врахувавши досвід Коростишева, влада вирішила відібрати бажане у Малині - "по тихому".

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.01.08 23:42 -
Василь Федоренко (23)
0 0
Яка для тролів потрібна тема аби вони "врубились" а то жаль на ідіотів власного часу !
з таким успіхом на цьому сайті для людей не буде місця.
Можливо це їх завдання затролити суспільно актуальні теми.
Тоді перспектив у сайту немає !
Таке відчуття що тут крутиться тільки з десяток дописувачів !
Відповісти
2014.01.09 17:53 -
психіатр (26)
0 0
Ш. п. Василю, розкрию секрет:
При останньому спілкуванні з Вами я навіть не попрощався з Вами, дорогенький і так дещо трішки жорстко обірвав розмову. То не із-за образ до Вас, шановний, то я спробував застосувати метод шокотерапії. Кілька спроб і, ось самі й оточуючі помітять позитивні зміни.

А тепер до теми цієї поважної дискусії.

Ні в якому разі не скорочувати, а навпаки - відкрити нове відділення. Яке? Ви здогадуєтеся. Десь Ви вказали на посилене слюновиділення. Чи то у Вас, чи якихось тваринок (Ваші асоціації з тваринками зрозумілі - білочка бігає по колу). Це вже дуже серйозні симптоми. І тут дистанційна психотерапія не допоже. Це вже чистої води медицина, тобто: ліжко й шприцик.

Щиро Ваш
Відповісти
2014.01.09 00:42 -
антиХам (24)
0 0
А хто ж захоче по рилу отримати й бути обкиданим гівенцями псів, якщо їх думка не співпадає з думкою Федоренка?

А на сайті потрібно виділити окремі сторінки: Федоренко - політик, Федоренко - філософ, Федоренко - митець тощо.

Василю, коментуй і гадь там.

Від мене особисто будеш "коментуватися", доки не зміниш тон, і не вибачишся перед усіма, кого обгадив.

Я знаю, що сказала одна подруга партєйна про орлів і орлиць, які перед гієнами...
Отже, роби вибір! Маєш свій розум? Користуйся!

Добраніч!
Відповісти
2014.01.08 22:19 -
Василь Федоренко (21)
0 0
На відміну від "психіатра" я за першою освітою художник-живописець та графік .
Але навіть бачення світу у більш яскравих фарбах мене так не осліпило як цілої тролівської команди псевдомитців нашого життя !
Відповісти
2014.01.08 22:13 -
Василь Федоренко (20)
0 0
Глухі і сліпі дегенеровані самозакоханці в черговий раз як колишній київський голова не в темі і нічого крім симптомів їх хвороби навкруги не існує !
КЛАСИЧНІ ІДІОТИ !
Відкритість для них смерть а життя у власному шизоїдному бункері - життя Наполеонів !
Відповісти
2014.01.08 23:18 -
психіатр (22)
0 0
І в чому ж винен Наполеон?
Тим, що Федоренко не він. Не той час, не той народ, не ті умови.
Раби, погань, дебіли, ідіоти, шизоїди й тролі, ВИ що не бачите свого Наполеона?

Труби, марш!!!
Ось скоро вийде він.
В яскравих фарбах правди, у розмові щирій.
Назло усім псевдомитцям життя...
Відповісти
2014.01.08 18:45 -
психіатр (18)
0 0
Ш.п. Василю. Дуже прикро, що я зразу ж не відповів. Чомусь мені здалося, що хвороба дещо відступає. Ну, там щось "гав-гав" на Ольгу, але без рилобиття та підвішень...
Радує й те, що на прохання Кота-Мармизки Ви мужньо протрималися кілька перед- і святкових днів. Випади Вашого гніву сьогодні - це закономірне протікання хвороби. До всього ж Ваші інстинкти високопримативного і високорангового самця в нашому розбалансованому культурному просторі оголюються....
Про це ми ще поговоримо. Поки що складно Вам, як людині, яка вже хоча й вивчила абетку й прочитала книжки, осягнути багатовимірність людського існування людини, як біологічного виду. А що вже говорити про психологію безсвідомого, інопланетні цивілізації, гуманоїдів. Абетки тут малувато буде.
От Ви освоїли абетку, прочитали книжку. Скільки звуків, як їх структурувати, звести до купи?... Ось Ви пишете: "Це яким боком до теми та суспільного захисту мати лікарню у багатотисячному Малині."??? Мені, як тому, хто працює з певним контингентом, є зрозумілим хід Вашої думки. Але ж Ваша місія бути провідником нації, доносити до мас всі тонкощі "філософії управління"... Раджу не користуватися такими складними лінгвістичними конструкціями, специфічною термінологією. Всьому всій час. Зараз у Вас післяабетковий період.
Дякую за урок георгафії. Головне, що чемно так послали в "Тартарарі", а могли б і у властивому Вам стилі... От бачите, який прогрес.

Ще обнадійливим є Ваше зацікавлення міфологією. Так поетично звучить: ВІРТУАЛЬНА ЛІСОВА РУСАЛКА.

І для чого Вам ота політика, Ви ж природжений художник і поет.

Щиро Ваш
Відповісти
2014.01.09 09:42 -
qwin (25)
0 0
ви лічний публічний псіхолог федоренка чи щиро його? Дякую за безплатну рекламу інопланетних цивілізацій -- давно кажу пора всім туди, бо тут в УРкаїні нема чого робити.
Відповісти
2014.01.08 22:07 -
Василь Федоренко (19)
0 0
Психи і Коти свій вплив на мене переоцінюють , бо дегенеровані самозакохані слинослови для мене все життя були і до кінця будуть грибковим захворюванням але не в моєму лісі.
Чому більше тиждня я не був в інтернеті ? Все просто бо у мене в травматології не було доступу до інтернету , а пару днів тому мені побратим привіз ноута і мобільного модема .
Все інше від опонентів лише їх мрії, маячня та галюни !
Мене ці циркові миши які хочуть себе підняти на рівень якихось рекреативних політекспертів є лише збільшенням слюновиділень у цих сірих та обділених любими позитивними рисами "тваринок".
Відповісти
2014.01.07 08:04 -
Василь Федоренко (10)
0 0
Рижука до суду за порушення Конституційного права на отримання медичної допомоги !
Подавати всім позови потрібно до Житомирського адміністративного суду !
Відповісти
2014.01.08 09:06 -
(11)
0 0
А от Вы, Василий, уже подали заявление в суд? Или хоть кто-то подал? Вы же должны иметь такую информацию.
Відповісти
2014.01.08 14:13 -
Василь Федоренко (12)
0 0
Я шановний у лікарні і дістатись до Житомира не маю змоги, але досвід стосунків з судами і в тому числі вищеозначеним маю !
Як тільки закінчаться операції , процедури на збереження ноги і я буду ходячий то не хвилюйтесь за мене . Я більш як ніхто подавав позови , скарги, звернення і заяви про злочини до судів та прокуратури .
Відповісти
2014.01.02 20:13 -
Ольга Гура (5)
0 0
Ну ось, наприклад:
Президент Румынии Траян Бэсеску считает, что румынское руководство должно открыто объявить Молдову румынской землей. Соответствующее заявление Бэсеску сделал в новогоднем телеобращении. Бэсеску пожелал, чтобы этой идеей прониклись "все румыны". Newsru.ua >>

Все новости: http://news.meta.ua/cluster:33730618-Prezident-Rumynii-prizval-obiavit-Moldovu-rumynskoi-zemlei/

Хто не розуміє,про що мова, у більшості молдаван вже є румунські паспорти. Те ж саме відбувається з нашими Чернівцями, там теж у великої кількості людей румунські паспорти.
З коментарів:
Сейчас в Черновицкой области, которая раньше принадлежала Румынии, паспорта соседнего государства получили около 100 тысяч жителей области. Там работают более 20 румынских общественных организаций, телевидение и радио на румынском языке. На нем обучаются в некоторых школах региона. Все это предусматривают европейские нормы.
Ще:
Румыния с помощью ЕС забрала у Украины водный шельф возле острова Змеиный. И это только начало: Румыния претендует на Черновцы с областями и юго-запад Украины. А там и Польша не останется в стороне и Венгрия. А Крым (если русские уйдут) Турция захочет забрать. Вобщем если Украина будет разобщенной, неединой и слабой порвут ее по кускам. Єднайтесь Украінці бо буде лихо!

Ось про що мова. Тому треба захищати свої права і свою землю, якщо вона нам ще дорога.

Не зовсім по темі, але, на мою думку це те, що справді ховається за усіма цими реформами.
Відповісти
2014.01.08 14:27 -
Василь Федоренко (14)
0 0
Якщо тобі недовподоби розміщення України в Європі то вперед до бажаного тайожного Союзу . Зібрали валізи , взяли білети та за годин вісім вже у бажаній Тартарарі !
Відповісти
2014.01.08 14:57 -
психіатр (16)
0 0
"Тартарарі ". А що то є таке? Це там де тролі живуть чи білочки бігають...?

Чуть згодом поспілкуємось.

З повагою.
Відповісти
2014.01.08 15:15 -
Василь Федоренко (17)
0 0
Там де такі як ти ДЕБІЛИ !
Книжки читай а тоді може хто твою мячню читатиме !
Відповісти
2014.01.08 14:24 -
Василь Федоренко (13)
0 0
Це яким боком до теми та суспільного захисту мати лікарню у багатотисячному Малині.
Не троль теми Ольго бо реально перетворися на зовсім чужопланетного гуманоїда.
У школі ж абетку вивчала ?
Проблема ліквідації трьох головних відділень не тільки збільшить смертність а і може впритул задіти тебе , бо фізичне тіло людини хворіє , травмується і навіть руйнується ! Ти ж не тільки віртуальна лісова русалка !
Відповісти
2014.01.03 00:39 -
Кіт Мармиза (6)
0 0
Ольго, менше читай всякого РУ. Бо деякі недурні але обРУрені путінськой гебельсомашиной люди хочуть мені колбаски і бутербродиків передатьі розкрить мені очі на мою пропащу жисть. Іскрєннє!!!
Якби нам по всіх доступних інфоканалах одночасно показали про всі паскудства що творяться в тій РУ, да неділь пару без угаву...
Відповісти
2014.01.03 08:25 -
Ольга Гура (7)
0 0
Справа у тому, що в мене є знайомі з Молдови, і вони говорять теж саме. Невже ти думаєш, що ми як люди комусь потрібні? Потрібна земля, ресурси і робоча сила. Якщо ми самі про себе та свою країну не дбатимемо, то нас дуже швидко пошматують на ласі шматки. Так в історії було завжди і так буде. Просто нам "пощастить" побачити цю історію на власні очі.
Відповісти
2014.01.08 14:30 -
Василь Федоренко (15)
0 0
Дістала ! Якщо не маєш коштів на білет до Ізраіля чи Росії то ми надамо тобі допомогу !
Відповісти
2014.01.03 09:30 -
Кіт Мармиза (8)
0 0
100% - нас хочуть з'їсти! Всі!!! Нам тільки залишається від більш агресивної риби заховатись за ту яка ще думає про культуру употрєблєнія)))
Але це ми тут не по темі пошли чесать. Тут про медицину.
Дайош БУНТ!!! (жестокій і бєзпощадний)
Відповісти
2014.01.03 11:25 -
Ольга Гура (9)
0 0
Однозначно.
Відповісти
2014.01.02 19:50 -
Ольга Гура (4)
1 0
Тут живі люди явно комусь заважають. Чорнобиль не вбив, то чиновники зроблять свою чорну справу. Ці ліси, землі і надра надто комусь впали в око, а люди видно заважають розграбувати край остаточно. То будуть виморювати "цивілізовано" шляхом медичних, пенсійних чи ще якихось реформ.
Відповісти
2014.01.02 16:10 -
Григорій Шитюк (3)
0 0
так что же в Малине ещё можно забрать? есть десяток врачей, которые людей спасают - выгнать их значит на улицу, а город и район оставить без медицинского обслуживания???
не надо так шутить, а то - видит Бог, будет новая "Врадиевка"... это вам не евромайдановский автопробег, тут выйдут и стар и мал!
Відповісти
2014.01.02 15:51 -
(2)
1 0
Посмотрел на официальных сайтах - информации нет. Возможно это "пушка"? А если не пушка то власти охренели в корень. У людей отбирают медицину, а они приглашают на дискотеку. Вспоминается недавняя история с перевозчиками, или вернее с дотациями - как в Малине дружно и молча отказались от тех дотаций.Здесь и вылезает в полной мере партийная принадлежность мэра. Ему с Рыжуком бодаться не с руки.
Відповісти
2014.01.02 11:38 -
Кіт Мармиза (1)
1 0
П......єц!!! Слов нема.
Я ж казав, що в Малині треба стояти! бо поки в Києві кричать УРА-А-аааа!!! тут шо хоч то і круті-вороті. Зараз під глобальний шумок і в Коростишеві зробилиб "шо треба".
І де наші опозіціонери, де палатка "Дайош медицину"??? (мабудь на євромайдані концерти дивляться)
Спочатку заберуть відділення, потім зженуть всіх в одну будівлю а іншу прикриють (а для чого ж її держать-гроші тратить як у вас відділень нема)
Поліклініку наприклад можна прикрить та продать якимсь сектантам (досвід є!)
Нєєє, зупиняюсь... а то я тут наоптімізірую.
Відповісти