Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

У Малині легковик «скосив» електроопору

28.12.2015
Малин

Малин: 29 грудня депутати вноситимуть зміни до міського бюджету-2015


Згідно розпорядження міського голови №181 від 28 грудня 2015 року у великій залі адмніприміщення відбудеться позачергова сесія міської ради. Питання для розгляду — внесення змін до міського бюджету.

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.01.16 12:34 -
Віктор (2)
0 0
ага мер просив депутатів чотири міьйони гривень дефіциту бюджету перенести на 2016 рік домерувався для людей нема грошей а собі будинк прикупив за народні гроші.............
Відповісти
2016.01.17 10:27 -
Дістало (3)
0 0
Щеня ти банкіром чи прорабом у мера прац уюєш?к
Відповісти
2016.01.17 10:53 -
Сталева Свідомість (4)
0 -3
телепню лише повний баран не знаэ що ти Олексій Шостка. начувайся я тебе за такі слова чекатиму біля "Рояля". забув як вигріб в рило після обрання тебе вперше? як ти розпинався "я - мер города"... а хочеш це буде повторюватись щодня?
Відповісти
2016.01.17 23:10 -
Дістало (7)
1 0
Ну все щеня! Пацан сказав - пацан зробив! Або завтра мер синій або ти балабол. Даже до кінця тижня фора. Тільки лобом в живот не бий герой.
Відповісти
2016.01.19 11:40 -
Сталева Свідомість (13)
0 -1
ну що ж, давай зустрінемося у фабричному парку, біля ведмедя. в суботу о 14 годині. в рукай тримай пакет із "Фуршета".
Відповісти
2016.01.19 16:16 -
Valentin (16)
0 0
ахаах))))) таємна мітка пакет із фуршета)))))
я знаю як вас обох розпізнать, якшо мужичок з пакетом ФУРШЕТ в руці то значить Шостак, а якшо на голові то це ти тоді синюк? Чи з дупи виглядатиме?)))))))) Ти б ще "стрелку" забив за школьним туалетом.
Відповісти
2016.01.19 16:19 -
Сталева Свідомість (17)
0 0
піхва ти теж набиваєшся? так мені байдуже - можу і обом вам пики натовкти. але ж ви серуни обоє що ти що шостка як миші ховаєтеся та тільки привселюдно істеричить мов баби здатні.
Відповісти
2016.01.19 16:42 -
Valentin (18)
0 0
здогадайся хто вже 2 чи то й 3 день істеричить на сайті, про чужі "істерики"? Може ти жіночого роду, саме і є ота баба?!
Відповісти
2016.01.19 17:13 -
Сталева Свідомість (19)
0 0
вуханю ти ще поговори мені то взагалі можеш з кабінету не виходити. хіба таксі братимеш від під’їзду від дверей до дверей.
Відповісти
2016.01.19 21:34 -
Valentin (20)
0 0
таки я був правий)))ти поговори-поговори, вже тут був один бравий "винищувач"
Відповісти
2016.01.20 07:34 -
Сталева Свідомість (21)
0 0
в тебе замість рота - ПІХВА!!!
Відповісти
2016.01.20 09:48 -
Valentin (22)
0 0
ну-ну, ти вже трохи наговорив тут, додай собі ще трошки.
Відповісти
2016.01.19 13:00 -
Наливайко (14)
0 0
ЛЬОШИКСИНЯМОРДА ТИ ТАКЕ Ж МАЛИНСЬКЕ ОПУДАЛО ЯК І ТВІЙ УЧИТЕЛЬ
Відповісти
2016.01.19 15:50 -
Сталева Свідомість (15)
0 0
ти теж хочеш прийти клоуне?
Відповісти
2016.01.18 13:54 -
Valentin (9)
0 0
не переймайся=) Воно ж хворе. Навіть якщо шось там і було це його особисте життя, не на роботі ж. Не трать нерви на дурня.
Відповісти
2016.01.18 14:46 -
Сталева Свідомість (11)
0 0
що капловухий вже сраку боссу лижеш?
Відповісти
2016.01.18 15:06 -
Valentin (12)
0 0
сам собі створив віртуального ворого і героїчно з ним борешся, ото придурок)))))))
Ти взагалі Гей, всі знають хто тебе.... ну ти поняв.
Відповісти
2016.01.18 07:10 -
Сталева Свідомість (8)
0 -1
наркомане ти мер чи пацан з підворотні? ти хоч в рило отримувати навчися достойно. а то тільки й можеш що верещать як кнур відкастрований на прийомі громадян!!!
Відповісти
2016.01.18 14:38 -
Наливайко (10)
0 0
льоха, ти такий же гандон як і твій вчитель фе... бидлота ти малинська по суті
Відповісти
2016.01.17 16:22 -
Наливайко (5)
0 0
льошик - синя морда, іде п**дити мера. костюченко, ну ти і гандон
Відповісти
2016.01.17 17:43 -
Григорій Шитюк (6)
0 0
не вірю я в тандем "Фе & Костюченко"... можу помилятися, та мабуть це хтось інший. навіть на язиці крутиться прізвище одного місцевого "дєятєля"... він на всіх малинських сайтах відмічається.
Відповісти
2015.12.28 18:39 -
Черемушки (1)
0 0
Есть что менять.
http://vesti-ukr.com/infografika/129830-bjudzhet-2016-nardepy-pridumali-kak-jekonomit-na-subsidijah-i-pensijah
Відповісти