Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

9.10.2014
Малин

Малин сподівається на підтримку державної та обласної влади


7 жовтня секретар міської ради О.Г. Шостак побував на обласній презентації президентської програми розвитку України «Стратегія — 2020». Дана програма включає близько 60 реформ і спеціальних програм, реалізація яких дозволить Україні увійти до Топ-20 країн рейтингу Світового банку з легкості ведення бізнесу, збільшити ВВП на душу населення, підвищити рівень прямих іноземних інвестицій.

Віце-прем’єр міністр України В.Б. Гройсман відповів на ряд актуальних запитань присутніх. Зокрема, О.Г. Шостаком було озвучено проблему необґрунтованого зняття доходів – плати за використання природних надр, що надходить не до місцевого бюджету, як це було раніше, а до державного, внаслідок чого Малинський бюджет недоотримає в цьому році 2,2 млн. грн. планових надходжень. Відповіддю стало запевнення доопрацювати та позитивно вирішити дане питання.

В.о. міського голови зустрівся також з першим заступником Глави Адміністрації Президента України Г.Г. Зубком, заступником голови обласної ради Р.М. Годованим та першим заступником мера Житомира С.І. Сухомлином.

Були обговорені питання підтримки нашого міста щодо реалізації реформ енергозбереження та зменшення газоспоживання, підтримка військовослужбовців, співпраця на рівні Житомира та Малина. Досягнуто домовленостей, які в подальшому стануть реальними кроками підтримки м. Малина, як на обласному, так і на державному рівні.

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.10 17:22 -
Юрій Смалюк (28)
0 0
Програма кандидата на посаду Малинського міського голови Федоренка Василя Михайловича на сайті "Свобода і право".Ось посилання: http://svobodapravo.at.ua/news/programa_kandidata/2014-09-30-381
Відповісти
2014.10.09 22:02 -
Инкогнито (9)
0 0
Да шостак по моему перехитрить самого себе якость кидае его в разние лагеря
Відповісти
2014.10.09 21:47 -
робер артуа (8)
0 0
Одні слова ,конкретики мало.
Відповісти
2014.10.09 20:24 -
Олег Антонюк (6)
1 0
В наш час так і треба: і зайчиком, і попригайчиком, якщо з цього буде користь для міста
Відповісти
2014.10.09 22:37 -
Кіт Мармиза (14)
0 0
Та от і думаю, таланти спІцифІчєскІє...
Відповісти
2014.10.09 22:37 -
Кіт Мармиза (13)
0 0
Та от і думаю, таланти спІцифІчєскІє...
Відповісти
2014.10.09 20:13 -
Кіт Мармиза (5)
0 0
От я не пойму цього хлопчину!
То він як зайчик біля Журавського сидить
То він в газеті за Дзюблика народнофронтовського агітує
То він пошов в мери, подписався от Батьківщини
То він з Порошенковими обнімається.
От де шииирооота душі!
Відповісти
2014.10.09 22:08 -
Ольга Гура (10)
0 0
Мер, це передусім господарник, а не політик. він не зобов'язаний підтримувати інтереси тієї чи іншої партії, представленої в місті, він має вирішувати проблеми міста. домовляючись з усіма в межах діючого законодавства.
Відповісти
2014.10.10 10:52 -
Малинський (19)
0 0
Оля, але ж він ще не мер Спочатку вибори, а це все чиста реклама
Відповісти
2014.10.10 11:56 -
Ольга Гура (23)
0 0
Сашо, йому скалсти руки і сидіти, як на виданні? )))))
Відповісти
2014.10.10 13:12 -
Малинський (25)
0 0
ні!, робити роботу, не піаритись і якщо виберуть то темп має бути більшим, в що я особисто сумніваюсь. А ще корупцію потрібно викорінити повністю...І влада повинна бути гнучка, доступна, реформаторська, відкрита і ЧЕСНА
Відповісти
2014.10.09 22:42 -
Кіт Мармиза (15)
0 0
Ти тоже, Ольго, не в бровь, а в глаз...
Не політик , а Лукавий Гаспадарник! А чи господарник?
Відповісти
2014.10.10 08:31 -
Ольга Гура (16)
0 0
Ну скажімо так, те що я бачу у порівнянні з "папередниками" (це і об'єднання водогонів, і заміна фільтрів на водоочисних, і прочищення каналу водовідведення з асфальтуванням дороги біля дитячого садка, і заборона нічної торгівлі, і зацікавленість у вирішенні проблеми роздільного збору сміття (особисто це обговорювали у кабінеті), і готовність йти на співпрацю з громадою та залучення громади до вирішення питань міста - поки що ставлю цьому кандидатові плюси, жирніші, ніж іншим.
Відповісти
2014.10.10 13:14 -
Малинський (26)
0 0
заборона ночної торгівлі-це не прихоть во, а розпорядження обладміністрації, а решта, просто гроші в даний період пішли в правильному напрямку, і є надія що народ більше красти не дасть, а якщо викриє схему-буде не солодко
Відповісти
2014.10.10 09:11 -
Кіт Мармиза (17)
0 0
Та хай хазяйнує. Але... Мер може політиком і не должен буть, але ПОЗИЦІЯ в нього должна буть.
А не поза
Відповісти
2014.10.10 13:15 -
Малинський (27)
0 0
так!-де позиція?
Відповісти
2014.10.10 09:36 -
Ольга Гура (18)
0 0
Коте, станеш мером, покажеш свою позицію. Судити з дивана завжди легко. Вирішувати проблеми міста, не маючи бюджету, але очікуючи шквал критики з різних боків - завжди важче, при чому значно важче. Позитивних змін "не помітять", зате достатньо однієї похибки, щоб затоптали ногами, отака вона - людська психологія. )
Відповісти
2014.10.10 11:03 -
Кіт Мармиза (21)
0 0
Не стану! Моя позиція така: сидіть на дівані і не лізти в мери. Каждому своє!
І шо главне, сидячи на дівані я можу, і маю право, болтать шо завгодно!
І шо ще главніше!!! Не роби з їх Вєлікомучеників! ))
А далі давай краще про бабине літо
Відповісти
2014.10.10 11:56 -
Ольга Гура (22)
0 0
Ой, "болтать" - це одна з найбільших хвороб .. Якби ту енергію - та в конструктивну дію, ми б уже жили зовсім інакше. А про літо - лєто красноє пропєла ...))
Відповісти
2014.10.10 12:02 -
Кіт Мармиза (24)
0 0
На то воно і конструктивне русло, шо у кожного своє. Десь ми і мішки ворочаєм ))
Відповісти
2014.10.09 20:04 -
Малинський (2)
1 0
Але не такий бізнес-коли центр перетворюється в базар (біля будинку культури), яка там культура!Зупинка торгашів біля зупинки та на знаку зупинка і стоянка заборонена. І де там тей закон літає?
Відповісти
2014.10.09 20:08 -
Кіт Мармиза (4)
1 0
+1 !!!!!!! Троєщину, мать вашу, устроїли. Ще китайців туди з десяток завезіть.
Та ще й ЯРМАРОК пишуть!
Відповісти
2014.10.09 22:23 -
Малинський (11)
0 0
не хочу "рекламу" владі мітса робити, але матайте як кажуть коти на вус, такі от полулегальні базари не так просто стають торгувати, так само і з суботнім заєзжим базаром-не поймеш шо там продають і кому платять, а за сертифікати відповідності та якості й мови нема- розвели базар на все місто. Тут явно не рівні умови і нема підтримки та розвитку місцевого підприємництва
Відповісти
2014.10.09 20:05 -
Малинський (3)
0 0
мається на увазі автомобілів торгашів-згодьтесь, що це не бізес, бізнес приходить і інвестує
Відповісти
2014.10.09 19:55 -
Pro et contra (1)
0 0
Щоб увійти хоч кудись треба хоч щось робити...
Легкість ведення бізнесу...
У випадку нашого міста владі потрібно хоча б не заважати підприємцям і не обмежувати їх права. Уникати прийняття не законних рішень, внаслідок яких люди втрачають роботу та сприяти розвитку нових робочих місць (хоча б таким чином).
Це буде великим плюсом і стимулом для місцевих підприємців.
Відповісти
2014.10.09 21:31 -
Альф (7)
0 0
я от думаю, чого Шостак до всіх і кожного... Ну от йому ці вибори до Ради - як кістка в горлі. Не поймеш, кого підтримати. Обнімешся з одним, а вдруг він не пройде? А як з цим не поручкаєшся, а він в Раді зясяде і надметься? Не були б мерські вибори, не треба було б усіх любить...
Відповісти
2014.10.10 10:55 -
Малинський (20)
0 0
+
Відповісти
2014.10.09 22:34 -
Кіт Мармиза (12)
0 0
Протів тебе, Альфредо, не попреш. Не в бровь, а в глаз ))
Відповісти