Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

29.09.2015
Малин

Малинська РДА: Коментар щодо інформації про друк бюлетенів


Голова Малинської райдержадміністрації Володимир Литвиненко офіційно спростовує інформацію (як вона подана на сайті «ІнфоМалин» - http://www.infomalin.biz/news/politika/malin/chi-to-bulo-chi-to-vsih-sobak-navishati.html) щодо суперечки про друк бюлетенів до місцевих виборів.

Зокрема Володимир Миколайович пояснює:

«В оприлюдненій публікації викривлено інформацію. В адміністрації було заплановано робочу нараду за участю всіх сторін організації виборів у Малині і в районі. Там мало бути обговорено доцільність друку бюлетенів в районній друкарні, аби дати заробити нашому місцевому виробнику – тобто комунальному підприємству, дати заробітну плату нашим землякам і поповнити районний бюджет.

Точка зору голови Малинської міської виборчої комісії Суворової Наталії Вадимівни йшла урозріз з точкою зору райдержадміністрації. Але ніякого скандалу не було і жодних ультиматумів мною особисто чи будь-ким не виставлялося.

Тому і слова голови МВК не об’єктивні, а сама ситуація подана в мережі електронних ЗМІ викривлено. Ніхто не тиснув ні на кого щодо визначення місця друкування бюлетенів».

Щодо роботи міської та районної ТВК Литвиненко В.М. додав:

«Хочу нагадати, що РДА надає для роботи МТВК безкоштовно приміщення в будівлі райдержадміністрації – малий зал, фойє великого залу. Хоча районна ТВК свою роботу організовує у приміщенні Аптеки №28, яка є комунальною власністю Малинської районної ради, за адресою вулиця Кримського, 6а».

 Джерело: www.malin-rda.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.09.30 16:17 -
Наливайко (13)
0 0
А я теж знаю, що столяр шостаку платить хабарі. І нехай би, що Гриша Шитюк там не говорив, про свободну ціну на міський транспорт, проте в більшості міст України і в Житомирі теж, поїзд в міському автобусі коштує 3 грн. З якого *** у нас в місті ціна на 33% вище ? "Дістало" може ви поясните ? Я так розумію, що ці 33% ділять між собою столяр і шостак, першому - надприбуток, другому будівництво своєї хатинки, коханки і інші солодкі сторони життя.
Відповісти
2015.09.30 17:38 -
Дістало (14)
0 0
Я розумію, що круто показати свою обізнаність у тому хто кому і що дає тим більше щодо міського голови але є факти, і є пустий струс повітря.Є факти? Вперед до правоохоронних органів!Ти бачив хатинку Шостака?Дійсно хмарочес на два ходи з чотирьох кімнат без кухні дві з яких є прохідними і який добудовується шостий рік - це ознака олігархізму, як мінімум Конче-Заспа відпочиває.Враховуючи термін добудови, розмір хабарів сягає вартості одного проїзду в маршрутці в місяць. Щодо вартості проїзду в маршрутці - питання актуальне в контексті зменшення ціни на паливо але є обєктивні перестороги, що зменшення ціни зумовлене "підготовкою" до виборів провладної партії.При залишенні вартості ПММ на цьому рівні після виборів є сенс розглянути питання про зменшення вартості проїзду.Дуже прошу, не шукайте чорного кота в темній кімнаті де йго немає.
Відповісти
2015.10.01 10:01 -
Malina Joe (29)
0 0
Оу.. А ще там Що. А скільки платять будівникам.. А що на городі посадять.Ландшафтний дизайн буде чи ні.. Забор який поставлять? Скільки ще такої особистої інформації. Ніхто з нас по стройці не гуляв і не знає скільки кімнат там.
Та справа не в тому.
Якщо політикани не звітують перед владою де у них гроші взялися то нехай звітують перед народом. То де гроші на будинок і землю взяв?
Відповісти
2015.10.01 10:12 -
Malina Joe (31)
0 0
Скоро тим чорним котам будуть робити темну та відрізать яйця.
Відповісти
2015.10.01 10:32 -
Ольга Гура (33)
0 0
Вам би в Сомалі, а не в Європу.
Відповісти
2015.09.30 19:52 -
Наливайко (21)
0 0
Ні, доказів для сбу в мене немає, та мені і не потрібно це. Так робили до нього, так будуть робити і після. Звичайно під своїм справжнім іменем я б цьоь не написав. Я тільки сказав, що знаю. І нікому нічого доводити не буду.
Відповісти
2015.09.30 18:21 -
Ольга Єсипчук (17)
0 0
Іище одне, коли надюк вибереться з садочку?
Відповісти
2015.09.30 18:20 -
Ольга Єсипчук (16)
1 -1
Розкрийте сікрєт, чому я з зп 6500 не можу побудувати хату а мер за 2800 будує?я по генделикам не хожу от мера там часто бачать, в чому загадка?
Відповісти
2015.09.30 20:12 -
Дістало (24)
0 0
Загадка в тому, що вставлено формулювання "бачать".Хто бачать,коли і де?Знову з пустого в порожнє.Розкрию тобі таємницю, мер по генделикам взагалі не ходить.Береже психіку громади.Зарплата міського голови відображена в декларації про доходи викладеній на сайті міської ради, яка тобою вже обсмоктувалася і становить не 2800, що тобі відомо.Виникає питання, з якою метою це вкидається? Ти виглядаєш в неприглядному світлі, як людина, яка свідомо обманює інших, а значить тримає всіх за дурнів. З огляду на це очевидним є, що всі твої коментарі можуть містити елементи неправди. Згадай казку про хлопчика і вовка і не роби більше такого.Обман не личить дівчині, тим більше, яка позиціонує себе як громадський активіст та правдолюб і борець з несправедливістю.Мер публічна людина і немає таємниць від громади.Як тобі побудуватися?Є безліч варіантів:заощаджуй,відправ чоловіка на роботу,будуйся поступово,візьми кредит,залучи батьків,родичів.
Відповісти
2015.09.30 20:22 -
Наливайко (26)
0 0
Ну ти вже брешеш, як сивий мерин. щостак дуже багато часу прводить в різних розвкажальних закладах. Ну так в "Лілеї" біля автовокзалу (хм, біля своєї домівки) він не буває. Чи може ти собі невірно розтлумачив слово "генделик".
Відповісти
2015.09.30 19:29 -
Ольга Гура (18)
1 0
Олю, у нас люди і з меншими статками будуються,. беруть кредити чи іпотеку і будуються. Хіба мер підписував якийсь контракт з містом, де він обіцяв, що не буде будуватися? Чи він не має права на власне житло? Чи місто дало йому безкоштовну квартиру на час здійснення повноважень?
Якби мова йшла дійсно про палаци - я б ще зрозуміла претензії, а якщо звичайних півбудинку, і ті 6 років будуються... Нещодавно теж саме говорили про Олексія Семеніва - звідки в нього гроші на будівництво, на паркан і таке інше... Так, ніби людина обов"язково повинна жити у халупі чи або під відкритим небом.
Відповісти
2015.10.01 10:09 -
Malina Joe (30)
0 0
Звичайний будинок ....Люди по 20 років стоять в черзі, все життя збирають гроші щоб залити фундамент під дві кімнати. Одна з яких кухня. В реальне життя мокніть себе. Де навкруги безробіття з гуманітарною вищої освітою та безаконням влади.
Відповісти
2015.10.01 10:31 -
Ольга Гура (32)
0 0
Життя у всіх різне, і у всіх реальне, тільки по різних статках. Хтось у шахті, а хтось на рингу, а хтось у полі, хтось геній, а хтось звичайний роботяга, потрібні і ті, і інші, але хіба вони будуть однаково заробляти і мати однакові статки?
У мене теж гуманітарна освіта, і теж світить безробіття, то шукаю альтернативу. точніше, завжди її шукала і знаходила. Бо тепер такий час, що треба усе життя вчитися і переучуватися.
Беззаконня влади - то владу теж обирають самі люди. Чого ж вона кожного разу виходить така кострубата?
Бо люди обирають не програму розвитку, а симпатичне обличчя, зв"язки, кума-брата-свата, який буде вирішувати конкретно їхні проблеми, а не проблеми міста. От і виходить, що в результаті одні в шоколаді, а більшість - біля розбитого корита.
Відповісти
2015.09.30 19:44 -
Ольга Єсипчук (19)
0 0
Першою ініціативою моєю буде - підвищити зп меру
Відповісти
2015.09.30 19:48 -
Ольга Гура (20)
0 0
Я підтримаю ).
Відповісти
2015.09.30 20:02 -
Наливайко (22)
0 0
Не думаю, що в шостака офіційний місячний дохід 2800, думаю що 7000 буде, проте навіть на такі гроші неможливо вести таке розгульне життя, як він собі дозволяє
Відповісти
2015.09.30 20:21 -
Дістало (25)
0 0
Це він з тобтою розгулює чи ти з фонариком за ним бігаєш, або знову "кажуть-бачать"?Якщо тобі заздрісно то можеш іти зараз з ним погуляти.Цей гультяй ще на роботі,а потім зазвичай гульки до ранку і так щодня.Поспілкуйся з охоронцями адмінбудівлі хто останнім щодня виходить із приміщення міськради і заспокойся.
Відповісти
2015.09.30 20:23 -
Наливайко (27)
0 0
Дістало, ти базарна баба ? чи дурачок ?
Відповісти
2015.09.30 20:34 -
Дістало (28)
0 0
У вашому розумінні мабуть дурачок, як і всі інші, адекватні дописувачі цього сайту.Коли людина не має аргументів, то вона переходить до образ або рукоприкладства.Бережи свій монітор бо розіб*єш,то мамка ремня увалить, а краще думай і дурниць не пиши тому, що все в нашому житті має ефект бумеранга і колись ти зітнешся з тим, що сам зараз робиш, тільки це буде робитися відносно тебе, а ти будеш щиро обурюватися і робити те, що написано вище, коли нема аргументів.
Відповісти
2015.09.30 20:09 -
Ольга Гура (23)
0 0
А він декларацію, як держслужбовець, не подає? Пошукайте на офіційних ресурсах, щоб не здогадуватися. Наші працівники нещодавно подавали свої декларації у рамках виконання закону щодо боротьби з корупцією.
Відповісти
2015.09.30 17:46 -
Кіт Мармиза (15)
0 0
От все ніяк не пойму, як ви умудряєтесь постоянно буть у влади і не провладними?
То валили все на папєрєдніків, а тепер? на теперешніків??? але й самі там так вже приписались, аж гей гей
А так, Нєрвний, все правильно пишеш
Відповісти
2015.09.30 07:41 -
Антіклан Малинський (7)
0 0
Ще років 5 назад Василь Михайлович розпочав бучу проти поборів в школах (зі зверненнями до прокуратури і міліції), проти свавілля , хабарів у фондах , податковій ( судові справи проти корупціонерів-податківців) та багато іншого. Звертався до прокурора щодо хабарів Шостаку але той - нуль. Відкрито перед Шостаком ,Столяром і присутніми в БК назвав навіть суму яку платить помісячно Шостаку Столяр.
То ти Грицко провладний на кого гамном кидаєшся і себе "піднімаєш" ?
Відповісти
2015.09.29 21:52 -
Альф (4)
0 0
Значить, нараду планували, але її як явища так і не було. Голова ТВК висловила свою точку зору голові РДА не на нараді, а якимсь іншим боком. І взагалі, якщо "слова не об’єктивні," значить, голова свідомо, на рівному місці, сказала неправду і навмисне ввела в оману ЗМІ. Безсовісна леді....
Відповісти
2015.09.29 21:32 -
Наливайко (2)
0 0
П***ить литвиненко, як сивий мерин п***ить.
Відповісти
2015.09.29 18:36 -
Антіклан Малинський (1)
0 0
Нахабно сука бреше ще й всіх членівТВК.
Ц!ей колишній ідеолог одного з комуністичних райкомів Рівненщини хоче звинуватити у брехні.людей які хочуть не допустити фальсифікації як раніше з бюлетенями.
Трічі пійманому на хабарах і тисячі разів не пійманий , злодій який влаштував сімейний рай на відібраних у людей грошах .Ви йому вірите !
Ця сука ще має совість щось тут брехати . Може не чекаємо суда а самі зробимо з нього те що його жертви забажали б ?
Відповісти
2015.09.30 09:38 -
Valentin (10)
0 0
Да давай ти якось сам, твій дружбан, розберетеся, може й тобі шось впаде.
Відповісти
2015.09.29 21:34 -
Наливайко (3)
0 0
хве, а чому ти раніше не розповідав про хабарі литвиненка ?
Відповісти
2015.09.29 23:58 -
Григорій Шитюк (5)
0 0
коли спецслужби попрацювали, то в багатьох у Малині язик розв'язався...
Відповісти
2015.09.30 08:54 -
Дістало (8)
0 0
Гриша,пропоную запитати у хлама,він же ФЕ (хтось круто придумав) про таку собі (як він сказав би)паразитуючу на міському бюджеті фірму Профдезсервіс,про іі розцінки,засновників.Перед тим як поливати когось багнюкою корисно іноді поглянути в дзеркало.Порадь йому розказувати про своі здобутки,а не рити рилом в чужих трусах.Як видно з його невдалого десятикратного досвіду походу в мери,лити бруд на оточуючих не спрацьовує.І цей раз буде вищати,що голоси вкрали.Всі роки і всі мери його правдолюба обкрадають.То навіщо нам мер-лох?Ще печатку вкрадуть.А по Профдезсервісу думаю владі треба розібратися.
Відповісти
2015.09.30 13:49 -
Григорій Шитюк (12)
0 0
я з ним не спілкуюся... навіть у коментарях. нерви бережу. :)
Відповісти
2015.09.30 09:29 -
Ольга Єсипчук (9)
0 0
чуєте, Ви ж там біля мера сидите в його кабінеті, запитайте коли Надюк із садка зїде? Люди ж чекають....
Відповісти
2015.09.30 07:34 -
Антіклан Малинський (6)
0 0
У Федоренка він і не завязувався . За півроку тони звернень і фактів Федоренко відправив до СБу та генпрокурорів і всі про це проінформовані. І в цьому викритті теж є його участь .
А от яким ти бісом тут ? Коли і де ти проти казнокрадів, свавілля і хабарників виступав чи задокументовані факти куди небудь відправляв ? Звіздун-підлизувач Шостаків , Стельмахів , Рудченкув , Савченків та інших ,
Відповісти
2015.09.30 09:41 -
Valentin (11)
0 0
ну да, твоя участь: втерся в довіру, посаду не дали, винюхав що треба і здав!
Відповісти