Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

17.03.2016
Малин

На Малинщині тривають заходи щодо протидії правопорушень у сфері лікеро-горілчаної продукції


По території України , набули поширення факти організації підпільних цехів з виготовлення алкоголю. Відтак в обласному управлінні Національної поліції прийняли рішення щодо посилення роботи з виявлення такої незаконної діяльності та недопущення потрапляння сурогату на ринок.

Спиртова та лікеро-горілчана галузі є одними з важливих для економіки та безпеки країни, адже формують значну частину державного бюджету за рахунок надходжень акцизного податку з виготовленої продукції.

Тіньовий обіг підакцизних товарів в свою чергу підриває основи ринкової економіки та економіку країни в цілому, сприяє розквіту кримінальних угруповань, створює конкуренцію товарам, які вироблені на легально діючих підприємствах.

Зважаючи на ситуацію, що склалася, упродовж березня 2016 року на території м. Малина та Малинського району поліцейські проводять заходи щодо протидії правопорушенням у сфері незаконного обігу спирту та лікеро-горілчаної продукції.

Малинське ВП ГУНП
в Житомирській області

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2016.03.29 23:32 -
Поет (9)
0 0
наливають розливають по всій окрузі- все безкарно бо ментяри друзі-ходять по дорозі всюди заглядають-наливайки розливайки вони не чіпають-є в них кращі для себе задачі-де хто краде вони тіпа небачть-мають свою долю і сидять тихенько- хто ж нам допоможе простим та стареньким
Відповісти
2016.03.17 16:50 -
Наливайко (1)
1 0
В центрі торгують сурогатом ряд магазинів. Всі це знають. Менти (чи по-новому - понти) також все це знають і кришують. Навіщо це окозамилювання ???? Та і семенів з олечкою не трясуть на алкоголь-сурогат ободзинського таряд інших підприємцев.
Відповісти
2016.03.18 10:19 -
Ольга Єсипчук (2)
0 0
Шановний, я звісно розумію, що для Вас сурогатний алкоголь може спричинити певні незручності в плані здоровя, та повідомляю Вас, що громадські організації не наділені компетенцією перевіряти торгові точки на предмет дотримання законодавства в частині продажу алкоголю, чи в інших сферах діяльності. Для цього передбачені державні контролюючі органи. Звертайтеся до них. Можете звернутись до Василя Михайловича, думаю він буде зацікавлений, тим паче виходячи з останніх одіозних законодавчих ініціатив міської влади, наділений правом контролю торгових точок. Питання алкоголю, йому також близьке до серця.
Від себе особисто додам, що мені всеодно чим будуть травиться алкаші, пийте тосол, ополіскувач для зубів, якщо переживаєте за ненадходження акцизу до бюджету.
Відповісти
2016.03.30 08:26 -
Григорій Шитюк (10)
0 0
Ольго, я не можу з Вами не погодитися... можливо продажа неякісного алкоголю (палёнки) - єдиний дієвий спосіб боротьби за тверезість... "нехай вже п'ють тосол" - менше тієї неадекватної наволочі буде швендяти нашими вулицями, менше будуть п'яними сідати за кермо автомобіля! так зване природнє очищення нашого хворого суспільства - жорстоко, але діє та заставляє замислитися решту населення :)
Відповісти
2016.03.18 11:31 -
Наливайко (3)
1 0
Звичайно олечка, ви зараз ні в чому не зацікавлені, до виборов далеко, на легкі кошти ніхто не доїться. Будуть вибори знову будуть пікніки по селах..
Відповісти
2016.03.18 11:40 -
Ольга Єсипчук (4)
0 0
тобто хочете сказать, що зараз ми нічого не робимо?
Відповісти
2016.03.18 17:25 -
Наливайко (5)
1 0
Чеки з своіми пожертвами не демонструєте, репортажі з своїх пікніків не даєте. Можливо когось розводите на нові бабки. Не знаю, чесно скажу. Може напишете про заручників совісті - метелика і литвиненка, розкажете про порушені права людини в поліцейській Україні.
Відповісти
2016.03.19 01:05 -
маргарита (7)
0 0
Може й напише хто . 7 квітне суд у Малині по справі Савченка і Литвиненка. Цікаво буде майбуть.
Відповісти
2016.03.21 09:27 -
Григорій Шитюк (8)
0 0
а що писати... як суддя у засіданні запитує, чому на запису (реч.док. у справі) немає й натяку про якийсь хабар, а ви чиновнику той хабар сунете??? :)
Відповісти
2016.03.18 17:34 -
Ольга Єсипчук (6)
0 0
Можете тут ознайомитись http://m.vk.com/bo_volonter2015
Відповісти