Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

29.05.2015
Малин

Облрада прийняла... І хто ж тепер в Малині батько?


Після тривалого обговорення 61 депутат обласної ради із 82 присутніх підтримав рішення «Перспективний план формування територій громад області».

Згідно із цим документом, на території 23 адміністративних районів Житомирщини замість 631 сільської, селищної та міської громад залишається 60 об’єднаних територіальних громад, які самостійно зможуть управляти фінансами, ресурсами та визначати пріоритети розвитку.

Малин тепер не сам по собі, а як колись, з районом, але в якості чогось новоствореного. "Малинська територіальна громада, центр – м. Малин" - так і обзиваємось, у повному складі, без "сепаратистських" виокремлень.

Хто хоче статистики, ідіть за посиланням ПАСПОРТ Малинської територіальної громади, центр – м. Малин

Так от яка вона, зона доступності, в окремих випадках збільшена до 25 кілометрів! Саме так можна сказати переглянувши паспорт та згадавши офіційну агітацію

На другому етапі визначається зона доступності населених пунктів до адміністративного центру спроможної територіальної громади. За розрахунками, ця зона має становити 20 км по автошляхах з твердим покриттям. При цьому, відстань може бути збільшена до 25 км, якщо чисельність жителів населених пунктів, що знаходяться в зоні віддаленості, не перевищує 10 % від загальної кількості мешканців об’єднаної громади.

Ви бачите який доступний став Мар'ятин? Був за 41 кілометр, а тепер буде не далі як за 25!

Що там з перспективами невідомо, а от скорочення кадрів по-новому відбулося.

Сергій Машковський звернувся до депутатів: «Я прошу і настійливо пропоную підтримати цей Перспективний план. Він перспективний. Це – відправна точка. Але в той же час маємо пам’ятати: 189 сільських рад не можуть утримувати свій апарат. І, зауважте, йдеться навіть не про розвиток, а про саме утримання. Прогнозована економія тільки по видатках на апарат – 75 млн грн. Це загалом по області з розрахунку на 43 об’єднані громади»

Отож реформа "Одним махом сімох побивахом" поїхала"!!! Гучні оплески...

 А хто ж тепер в Малині батько?

Чомусь згадуються часи Майдану, коли три лицарі, пани Турчинов, Яценюк та Тягнибок кругом ходили і триголово керували, закликали, просили, виступали...

І дещо незрозуміле з офіційної хроніки.

«Ми зробили сміливий державницький крок» - Сергій Машковський. Це з сайту Житомирської ОДА, де в публікації говориться про три спроможних громади на території Малинського району. І що то воно? Три чи одна?

 

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.05.29 20:52 -
Олександр Скальницький (15)
0 0
Одеська обласна Рада "прокатала" подібне рішення.
Відповісти
2015.05.29 12:52 -
Ірина Кримська-Лузанчук (3)
0 0
Одна позитивна емоція - автор влучно кидає репліки й дотепно ядовито обсмоктує ситуацію, зробивши вірний висновок - нічо не ясно). Воно ж і насправді неясно (хоча перспектива має бути ясною для всіх - і аналітиків, і авторів проекту, і жертв його), навіть за умови, коли до нас дійде чітке формулювання рішення сесії облради.
Відповісти
2015.05.29 13:24 -
Юрій Смалюк (4)
0 0
Ірино,питання не по темі - куди одразу після урочистого відкриття 08.05.15р.поділось погруддя Тарасюка?
Відповісти
2015.05.29 13:27 -
Ірина Кримська-Лузанчук (5)
0 0
Не знаю. Чому питання до мене? Є підозра, що я його поцупила? І чому ця тема обговорюється в іншій темі?
Відповісти
2015.05.29 13:39 -
Юрій Смалюк (6)
0 0
Тому що у відповідній темі ви не відповіли на це запитання.А підозра є в тому,що ви можете знати тих людей,які точно знають відповідь,але мовчать,як води в рот набрали.
Відповісти
2015.05.29 15:32 -
Ірина Кримська-Лузанчук (7)
0 0
заяву - і в міліцію з даною стурбованістю
Відповісти
2015.05.29 15:37 -
Юрій Смалюк (8)
0 0
Скажіть,будь ласка,якби ви були заступником голови РДА,дозволилиб таке "урочисте відкриття"?
Відповісти
2015.05.29 16:02 -
Ірина Кримська-Лузанчук (9)
0 0
Відповім Вам, коли буду заступником голови РДА. Почекайте.
Відповісти
2015.05.29 16:13 -
Юрій Смалюк (10)
0 0
Але ж ви позаштатний радник ! Невже до ваших порад зовсім не прислухаються? Скажіть - ви знали,що "урочистості" 8 травня відбуватимуться з макетом (муляжем) , а не з справжнім бюстом? Якщо знали,то що порадили голові РДА? Якщо не знали,то чому? Якщо ця інформація була утаємничена,то,на вашу думку,ким? І взагалі ваше ставлення до такого блюзнірства?
Відповісти
2015.05.29 17:26 -
Ольга Єсипчук (13)
0 0
Якшо так цікаво то пишіть запит, чи йдіть на прийом до Миколи Івановича. Для чого мусолить цю тему? Я розумію, шо для провінційного Малина це мегасобитіє, але й діймать людей теж не варто.
Відповісти
2015.05.29 17:26 -
Ольга Єсипчук (12)
0 0
Якшо так цікаво то пишіть запит, чи йдіть на прийом до Миколи Івановича. Для чого мусолить цю тему? Я розумію, шо для провінційного Малина це мегасобитіє, але й діймать людей теж не варто.
Відповісти
2015.05.29 17:02 -
Ірина Кримська-Лузанчук (11)
0 0
Пане Юрію! Дякую, що нагадали, чий я радник. Це перше. Як можна, скажіть, відповісти на запитання:"Якщо не знали, то чому?" Це друге. Про своє ставлення до будь-чого висловлюю судження лише тоді, коли впевнена, яким словом назвати предмет обговорення. Це третє. Ви мене так дістали своїм "чому", що змушена буду провести солідне розслідування і доповісти Вам на шпальтах найавторитетніших видань) А чи не простіше Вам було б запитати міську владу, яка займалася організаційними питаннями щодо 8 травня і супроводжувала виготовлення бюста? Не в ті шибки гатите - я працюю в РДА! І навіть не в ту хату - тему публікації нагадати?
Відповісти
2015.05.29 17:43 -
Юрій Смалюк (14)
0 0
Ірино,ми можемо продовжити в тій темі,де про це відкриття було написано-не проблема.Чому питаю у вас? А хіба це погано? Таким чином я висловлюю до вас довіру більшу,чим до чиновників з райради.На скільки я знаю,то фінансування цього пам"ятника здійснювалось не з міського бюджету,а з районного,тому звертатись до міської ради нема сенсу.А ще чому до вас? Бо ви,як я розумію,повинні бути в курсі таких справ,адже є і радником,і журналістом.
Відповісти
2015.05.29 11:03 -
Ольга Гура (2)
0 0
Тепер лишається питання, чи буде Малин центром повіту, чи будемо їздити до Коростеня, як колись, коли він був столицею Древлянського краю. Бо згідно з ухваленим перспективним планом передбачається лише 4 повіти на область, і зрозуміло, що Малин туди ніяк не вписується. Поки що.
Відповісти
2015.05.29 09:14 -
Юрій Смалюк (1)
0 0
Тільки у тій трійці замість Турчинова треба поставити Кличка.

От ми і побачили справжню мету "адмінреформи"- банальне скорочення сільських рад. А може воно й правильно-навіщо ті сільські депутати,коли в селі можна залишити одного старосту ("смотрящего"), який буде виконувати вказівки малинських дядьків,які будуть "дбати" про кожне село. Вранці прокидатимуться і перше,що вони повинні себе запитати - а що я зробив для села?
Відповісти