Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

23.12.2015
Малин

Прокуратура скерувала обвинувальний акт про одержання керівниками Малинського району хабара до суду


Прокуратура Житомирської області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди керівниками Малинського району, за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) КК України.

Під час досудового розслідування установлено, що керівники райдержадміністрації та райради за 40 тис грн неправомірної вигоди пообіцяли представнику фермерського господарства посприяти у виділенні землі для ведення сільськогосподарського виробництва.

Як повідомлялося раніше, обох затримано під час одержання хабара. Ухвалою суду керівникам райдержадміністрації та райради було обрано запобіжний захід – застава у розмірі, відповідно, 300 тис грн та 218 тис грн. 

Також їх відсторонено від посад. Крім цього, накладено арешт на майно, транспортні засоби, земельні ділянки, житлові будинки та квартири – вартістю понад 1,3 млн грн.
 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.12.28 13:56 -
Віктор (15)
0 0
хабарник литвиненко ходить на роботу як і раніше.........................
Відповісти
2015.12.27 10:42 -
Rediska (10)
1 0
Давайте вместо всякой хрени
Поразмышляем о бобрах
Об их влиянии на космос
И исторический процес...
Відповісти
2015.12.27 11:56 -
Малинський (12)
0 0
Повірте, що бобри могли б значно змінити нашу екосистему, і принесять значно більше добра чим гомосапіенс
Відповісти
2015.12.24 17:44 -
вака (5)
0 0
Плебс (Гриша) уже *хаває*, якщо вірить в сказочку про *долг*, *покупка машини* і т.п. ОТКУДА ДЕНЬГИ, ЗИН? ( в тому числі і на заставу)
Відповісти
2015.12.26 21:27 -
Григорій Шитюк (7)
0 0
знаєте, чим людей кормлять з газетних шпальт - то вони й "хавають"... казочка про "малинських хабарників" зробила свою справу перед виборами. як на мене особисто: половина в цій брудній історії - спекуляції та різного роду інсинуації в перемішку з домислами пересічних роззяв... решта - чистої води чиїсь амбіції. у що вилилися ці амбіції - нагадувати вже зайве, як було бачили, як буде побачимо. час всіх розсудить.
і для окремо завзятих дописувачів, що "не відірвуться від помазаної медом сраки метелика" варто нагадати, що тільки під подібними безклуздими ніками і можна нести оту дурню... інша справа - написати свої догадки/висновки під власним ім'ям! так у наших критиканів кишка затонка... бо щоб привселюдно озвучити такі речі потрібна не аби яка доказова база, або хоча б обвинувачувальний вирок суду, а так: "язиком молоти - не мішки тягати"... ото й перетворився сайт на хату-говорильню.
Відповісти
2015.12.27 08:21 -
Сталева Свідомість (8)
0 0
ось якраз ти і спалився недоростку продажний. кажеш не мішки ворочать? от ти і вибрав язиком по сраці савченка молоть - це ж не мішки тягать, а він ще й відстьогує.
Відповісти
2015.12.27 09:46 -
Кіт Мармиза (9)
0 0
Слухай, Башка, я от все читаю читаю шо той Гриць пише, і знаєш шо поняв? Мені здається шо ніхр*на він не лиже, і ніхр*на йому там не отстьогують.... Все прощє! То він так собі важность наганяє, наче він кругом був, всі йому доложили і нема таких посвящьонних як він!.. " хто хоч трохи розуміє", вони "хавають" а я знаю, і таке і сяке.. Таке собі ГЕ без пуза.
ГЕ - Гриша ЕксьпЄрт
Відповісти
2015.12.27 22:57 -
Григорій Шитюк (13)
0 0
єх, Котяро, давно тебе на горизонті не було - думав можливо і ти десь в бігах... бачу, тебе теж на повний місяць на роздуми про важність буття потягнуло...? я думав тут тільки двоє таких... з діагнозом та заздрощами :))) дай Боженько, усім здоров'я на Новий рік - насамперед психічного. :)
Відповісти
2015.12.28 10:06 -
Кіт Мармиза (14)
0 0
Та сайтов вже відро й корзинка. Ото і бігаю за тобою. Читать не вспіваю, не то шо підгавкувать. Та й читать шось неба на нєбосводі шо. Даже Федоренко як став властью зачах.
ПіСі - Грицю, а чого це ти на плюсі Малинським подписався? Цеж всеодно шо Котом Мармизою себе поганять. Нєє, для мармизи ти захудий..
Відповісти
2015.12.28 14:29 -
Григорій Шитюк (16)
0 0
є-є-є, на М+ я "малинчанин" (по скромному), але під своїм фейсом. не маю такої вдачі зареєструвати десять ніків на кожному сайті та сам з собою переписуватися (як у нас це зараз модно)... :)
Відповісти
2015.12.27 10:53 -
Сталева Свідомість (11)
0 0
да хай би уже краше сраку лизав. хоч в темі був би.
Відповісти
2015.12.23 19:25 -
Григорій Шитюк (2)
0 0
"Як повідомлялося раніше, обох затримано під час одержання хабара."
хто хоч трохи обізнаний в цій темі, розуміє, що обох було затримано не в момент предачі неправомірної винагороди - дали журналюги маху... проте яка сенсація вийшла: на Малинщині борються з хабарництвом!
Відповісти
2015.12.24 09:07 -
Volvas (3)
0 0
Гриша, растолкуй будь ласка, а то я тоже не совсем в теме. Деньги где нашли, у кого? Деньги были меченые или нет?
Відповісти
2015.12.24 13:55 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
спецслужба повязала обоих в момент передачи купюр как раз не "фермером" "хабарникам", а когда один представитель власти (в нерабочее время в неофициальном кабинете) отдавал другому представителю власти личный долг (деньги одалживались на покупку машины при свидетелях - и после этих событий машина была продана)... но самое интересное (если верить силовикам - а не верить до суда никто не посмеет), что как раз эта сумма (20000грн) была получена незаконным способом. я не могу здесь ответить напрямую были деньги меченные или нет (лично не проверял), но поверь - если бы всё было так складно и гладко как все рассказывали перед выборами - всё было бы совсем иначе!
господа, ждём суда и внимательно следим каждый за своим языком... думаю наш самый гуманный суд (в N-ной инстанции) когда-нибудь расставит все точки над i в этой детективной истории.
Відповісти
2015.12.24 17:57 -
Сталева Свідомість (6)
0 0
рогачику, ти от скажи, в метелика срака медом помазана що ти ніяк від неї не відірвешся?
Відповісти
2015.12.23 16:44 -
вака (1)
0 0
Наш *самый гуманный суд в мире* оправдає, поверне і заставу, і майно та забовяже поновити на посадах та виплатити компенсацію, Плебс все схаває!
Відповісти