Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

3.10.2014
Малин

Сьогодні Петро Порошенко звільнив голову Малинської РДА


3 жовтня Президент України Петро Порошенко звільнив 7 голів районних держадміністрцій Житомирської області, зокрема і Юрія Мартинюка.

 

 

 


РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 1075/2014-рп

Про звільнення Ю.Мартинюка з посади голови Малинської районної державної адміністрації Житомирської області

Звільнити МАРТИНЮКА Юрія Володимировича з посади голови Малинської районної державної адміністрації Житомирської області.

Президент України Петро ПОРОШЕНКО

З жовтня 2014 року

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.10.03 22:23 -
робер артуа (2)
1 0
В мене виникло питання -а для чого його назначав???
Відповісти
2014.10.03 22:46 -
Юрій Смалюк (3)
3 0
Призначав його не Порошенко,а Турчинов.Та це вже немає ніякого значення.Життя довело,що посада ця зайва,як і весь апарат держадміністрації як на районному,так і на обласному рівні.Були у нас такі періоди,коли держадміністрацію ніхто не очолював.Скажіть,будь ласка,хтось відчував у цей час дискомфорт чи якісь негаразди? Цього просто не помічали.Отож і виходить-що є у нас голова РДА,що немає-однаково.Напрошується запитання-а навіщо тоді він взагалі?Скажу більше-навіщо нам районні і обласні ради? Є міська рада-вона займається справами міста.Сільська рада -села.А що роблять районні і обласні? Яку територіальну громаду вони представляють? Радянський Союз ще довго буде жити в наших головах...
Відповісти
2014.10.07 08:00 -
Юрій Малашевич (6)
0 0
ЛІКВІДУВАТИ ВСІ ДЕРЖАВНІ АДМІНІСТРАЦІЇ ЯК МЕХАНІЗМИ КОРУПЦІЇ ТА БЮРОКРАТІЇ!
Відповісти
2014.10.05 12:55 -
Ольга Гура (5)
2 0
Ефективність міської ради теж під питанням. У Чехії містом на зразок Малина керує усього 13 чоловік, а не 113, усі питання, які може вирішити сама громада ,вирішує сама громада, в тому числі і гасіння пожеж.
Тиждень тому у лісопарку 2-є діб тлів тофяник, місцеві дівчата залишили вогнище, то пожежна не приїхала, сказали, що це не їхнє. Знову довелося гасити самій, Добре, що вночі пішов дощ і догасив. Зате напередодні пожежна влаштувала показовий виступ і залила піною півплощі. А там де не показово - вони не поїдуть. То навіщо вони нам взагалі здалися, щоб утримувати їх за рахунок бюджету ?
Відповісти
2014.10.04 10:21 -
Григорій Шитюк (4)
0 0
Юра, підтримую. "совок" нєпобєдім :))) якщо не буде рад - куди хитрожопі пристосуванці будуть лізти? :) про обласні та райдержадміністрації взагалі мовчу... це ж така сила-силенна держслужбовців у країні (вважай - бюрократів, корупціонерів) - армія чиновників!
Відповісти
2014.10.03 21:45 -
Василь Федоренко (1)
0 0
Слава Богу ! Сторожа старих домовленностей в районі звільнили !
Відповісти