Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

ПРОВИБІР. Онлайн інструмент для визначення своїх політичних вподобань

23.11.2015
Малин

ТОВ “Рибацький хутір” змусять знести будинки, що зведені в прибережній смузі


На Житомирщині знесуть незаконно побудовані споруди у прибережній смузі та повернуть майже 20 га землі водного фонду державі

За результатами розгляду позову прокуратури Малинського району, постановою Рівненського апеляційного господарського суду розірвано договір оренди  майже 20 га землі водного фонду зі ставом та зобов’язано орендаря знести незаконно побудовані у прибережній смузі споруди, а землю повернути державі.

Установлено, що у 2009 році, між Малинською райдержадміністрацією та ТОВ “Рибацький хутір”, терміном на 30 років, укладено договір оренди земельної ділянки водного фонду – ставу площею 19,6 га, розташованої на території Пиріжківської сільської ради для риборозведення.

Однак товариство, усупереч вимог Водного та Земельного кодексів України, незаконно побудувало на прибережній захисній смузі будинок рибалки площею понад 70 кв. м.  та 5 малих архітектурних споруд.

За принципової позиції прокуратури району, в апеляційному порядку скасовано неправомірне рішення суду першої інстанції, а орендаря зобов’язано  привести землю у попередній стан і повернути її у власність держави.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.12.02 16:52 -
Віктор (9)
0 0
все просто комусь із нової влали сподобався ставок, заберуть і невдовзі з"явиться новий власник і все буде по старому будуть ганяти місцевих рибалок простим людям всерівно з цього нічого небуде......
Відповісти
2015.12.03 01:23 -
Valentin (10)
0 0
ну да, прокуратура буде на рибалку їздить тепер кожних вихідних.
Відповісти
2015.11.24 08:38 -
Ірина Кримська-Лузанчук (4)
0 0
Було б раціонально власників комплексу самочинно зведених будинків наказати гривнею по повній програмі (у мільйонах), щоб далі була наука. Але вже лишити комплекс як є. Бо таке враження, що це жорстке "ай-ай-ай!". Може," бєлиє люді" й заслуговують на кару за нехтування Законом, але робити це треба гарно - тобто з позицій доцільності, а не ломово... Бо так утворюється безперервний ланцюг авторитаризму: хто в момент з"ясування стосунків тисне на педалі, той і правий.
Відповісти
2015.11.24 10:28 -
Наливайко (7)
0 0
Про яку доцільність ви говорите, якщо самим фактом будівництва порушено закон. Тільки так карати тих, хто плює на закон.
Відповісти
2015.11.24 08:45 -
Кіт Мармиза (5)
1 0
ага, у Федорівці строять, в Гамарні строять, то шо хай дадуть грошей та все застроять? Нє саме краще лікарство знести всім у кого незаконно, всім! а не виборочно. Оце саме правильно.
Відповісти
2015.11.23 22:37 -
Малинський (2)
0 0
І буде знову болото і срач.... До будівництва там навіть риби не було. Якщо зруйнують- значить в нас краіна дураків!
Відповісти
2015.11.24 10:14 -
Малинський (6)
1 0
При руйнуванні враховувати доцільність. Ломать не строить. Якщо зруйнують-значить закони ДУРАЦКИЕ Ще тисячу років там нє ера не буде. Я не захищаю того хто порушив...
Відповісти
2015.11.24 08:27 -
Кіт Мармиза (3)
1 0
Спитаю просто, а як же закон? нас-рать? Чи на це й розраховували коли будували.... або не тому дали
Відповісти
2015.11.24 10:37 -
Yuri (8)
0 0
Немає законів в цій країні.
Відповісти
2015.11.23 19:34 -
Ольга Єсипчук (1)
0 0
Бізнес по малинськи
Відповісти