Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

ПРОВИБІР. Онлайн інструмент для визначення своїх політичних вподобань

24.11.2017
Малин

У Малині продовжено конкурс на визначення виконавця по вивезенню ТПВ


 Управління ЖКГ виконавчого комітету Малинської міської ради інформує про те, що термін подання документів на конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у м. Малині продовжено до 1 грудня 2017 року .

Таке рішення пов’язане зі змінами до Кваліфікаційних вимог до учасників конкурсу до п. 4.2 Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів (не менше 4 одиниць) для збирання та перевезення побутових (твердих, великогабаритних ремонтних відходів, небезпечних відходів у складі побутових відходів), що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території міста.

Конкурс по визначенню виконавця послуг з вивезення побутових відходів буде проведено 4 грудня 2017 року о 11.00 в каб. 106.
З повними Кваліфікаційними вимогами до учасників конкурсу можна ознайомитися за посиланням.

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2017.11.25 12:41 -
Petrovi4 (2)
0 0
Це фото вказує на те, що дійсно був в Малині виконавець, який ВЧАСНО ТА ЯКІСНО надавав послуги з вивезення побутових відходів, в якого і свій спеціально обладнаний транспорт був, баки для побутових відходів, то в чому проблема, чим не вгодив, що робив не так??? Для чого наша малинська влада водить людей за носа, так і скажіть людям, розірвали договір з перевізником бо нам не дав хабаря??!! Скільки років повинен ще тривати цей конкурс 5-10, можливо взагалі безстроково???
Відповісти
2017.11.25 21:09 -
Ольга Гура (3)
0 0
Наскільки мені відомо, КП "Малин" (М.П.Стурчак) відмовляється займатися вивезенням ТПВ, бо їм це невигідно. Одна з причин - непокриття більшої частини приватного сектору договорами на вивезення ТПВ.
Відповісти
2017.11.25 21:46 -
Володимир Нечипоренко (6)
0 0
КП... відмовляється... А що ще ХОЧЕ чи НЕ ХОЧЕ робити комунальне підприємство?
Комунальне п-во в останню чергу дивиться на вигоди, а в першу чергу мусить забезпечити. А от ВИКОНАВЕЦЬ збоку прийде тільки за прибутком, і ніяк інакше.
Тільки от яка проблема, специфіка Малина така, що для зайшлого він або не вигідний (безприбутковий), або послугу будуть надавати через пень-колоду щоб там сям зекономити заради навару.
Гіпотетично Малин може бути привабливим для інвестора, але тільки, якщо буде відпрацьована система логістики.
На мою думку, в ситуації як є, виконавець -"комульщик" не має вагомих альтернатив
Відповісти
2017.11.25 22:27 -
Ольга Гура (7)
0 0
Все буде добре. Я дізнавалася )
Відповісти
2017.11.25 21:40 -
Petrovi4 (5)
0 0
Як кажуть, хто хоче робити - шукає можливості, хто не хоче - причини!!!
Відповісти
2017.11.25 21:39 -
Valentin (4)
0 0
скільки себе пам"ятаю Стурчак возив сміття (років 10 може й більше ), тут бац- не вигідно. Тим більше приватний сектор, це ж нонсенс, не їхати тоді взагалі по те сміття в приватний сектор.
Ви як людина ,яка має відношення до екології не помітили як за останній час збільшилось в об"ємах сміттєзвалище, мене мучають тривожні думки, чи то все воно наше те сміття.
Відповісти
2017.11.25 22:31 -
Ольга Гура (8)
0 0
Окремі функції розподілилися між іншими новоствореними комунальними підприємствами. Тому і невигідно стало. Щодо сміттєзвалища - я там вільний час не проводжу, але теж краєм вуха чула, що там не лише наше сміття.
Відповісти
2017.11.26 01:28 -
Valentin (9)
0 0
капець...що там ще можна ділить???? ГАЗон да звалище!!!
Відповісти
2017.11.25 01:54 -
Valentin (1)
0 0
не мешне 4х машин???
Все життя 1го лише ГАЗона вистачало, а тут цілий автопарк.
Нащо він взагалі треба той конкурс? Благоустрій тей мусор і так возить, шо не так??
Відповісти