Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

У Коростені відкрили пам’ятний знак Сергію Кемському — Герою Небесної сотні

27.01.2015
Малин

У Малині публічно обиратимуть заступника голови РДА. Список претендентів


Задача для Володимира Литвиненка не з легких - 8 претендентів, багатьом з яких і відмовити не зручно. Але він має поправку - думку тільки врахують...

Як анонсувалось:
"28 січня 2015 року о 12:00 у приміщенні великої зали районної державної адміністрації відбудуться громадські обговорення щодо кандидатур-претендентів на посаду заступника голови райдержадміністрації з гуманітарних питань."

А сьогодні маємо і список кандидатів на посаду заступника голови Малинської районної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної політики, який з'явився на сайті Малинської РДА. Дещо насторожує, що зі списком ніяким чином не згадують 28 число та 12 годину.

1. Гордієнко Олександр Миколайович
Вік: 39 років Місце роботи: начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Малинської райдержадміністрації

2. Гуменюк Станіслав Григорович
Вік: 49 років Місце роботи: здійснення волонтерської діяльності

3. Закусило Микола Антонович
Вік: 53 роки Місце роботи: старший майстер СТО «Квінта»

4. Лузанчук Ірина Володимирівна
Вік: 50 років Місце роботи: тимчасово не працює

5. Романенко Надія Борисівна
Вік: 46 років Місце роботи: здійснення волонтерської діяльності

6. Семенів Олексій Мирославович
Вік: 26 років Місце роботи: «A1 Security Group»

7. Сивко Володимир Володимирович
Вік: 34 роки Місце роботи: викладач дисциплін Малинського лісотехнічного коледжу

8. Федоренко Василь Михайлович
Вік: 56 років Місце роботи: Президент клубу кікбоксингу «Файтер»

Джерело: www.malin-rda.gov.ua

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.01.30 08:17 -
івальді (22)
0 -2
Знаєте шановні дописувачі, такі здорові лоби як Ви, та й деякі "соїскатєлі" посад, повинні бути на війн,і а не вдома на диванах "упражнятися" своїм красномовством з неймовірною кількістю помилок.
Відповісти
2015.02.02 11:57 -
Volvas (38)
0 0
Ивальди! Не трогайте этих сцыкунов и готовых ситуативных сепаратистов. Горе от ума и радость от безумия - это про таких.
Відповісти
2015.01.31 16:58 -
Григорій Шитюк (37)
2 0
манюсіньке алаверди, з Вашого дозволу...
якщо вірити президенту (всенародно обраному), то війни у нас немає... є антитерористична операція у хронічній формі (на яку мобілізують добровольців), яку пан президент (у разі його обрання) обіцяв колись закінчити тижня так за два...
якщо раніше була така коронна фраза "не за те стояв Майдан", то зараз вона змінилася на "чому ж ти такий розумний не на Донбасі"???
Відповісти
2015.01.30 08:35 -
Кіт Мармиза (23)
2 0
Не в бровь, а в лоб!!!
Це зараз така мода, всіх на войну посилать? І чого ж це Лоби повинні там буть? Не кажу про себе, бо в мене маленький лобік.
Сьогодні, гражданка, не лобами воюють, а чимсь другим, в той же часті тєла
Відповісти
2015.01.28 20:58 -
Альф (4)
0 0
Ну і чим закінчилася "люстрація"? Хто що чув?
Відповісти
2015.01.29 16:00 -
Кіт Мармиза (5)
0 0
Дайте вгадаю з першого разу! Цирком?
І не "люстрація" а "псєвдообірація"
Відповісти
2015.01.29 19:44 -
qwin (9)
0 0
якщо голова сам собі неспроможний ПРИЗНАЧИТЬ заступника, то на х*я він тоді вапщє у районі???
Відповісти
2015.01.29 20:14 -
Юрій Смалюк (13)
2 0
Голова міг сам призначити собі заступника.Але такі слухання кандидатів були корисними.Громадськість хоч трішечки побачила хто є хто,як вони вміють триматись перед публікою,які мають життєві здобудки і т.д.І тепер від того,кого призначить пан Литвиненко,буде складатись враження і про самого голову-"скажи хто твій друг і я скажу хто ти".А по великому рахунку там не потрібен не тільки голова і його заступники,а й увесь такий інститут,як держадміністрація- як районна,так і обласна разом з районною і обласною радами.Усі їх функції повинні перейти місцевому самоврядуванню,тобто сільським і міським радам,які також треба чимало скоротити.
Відповісти
2015.01.30 00:39 -
Кіт Мармиза (20)
0 0
А от слухай , Юрась, шо за сон мені наснився.
Сежу я значить на том собранії в тєлєопєратора на плечі (ну ви знаєте де він з своєю раскарячкой стоїть??? як гаішнік на прикормлєном місці). Так от сижу дивлюсь. а в залі наче красний мак росте, аж око ріже. Там в горі, на верхніх сідалах, (як і той опєратор) сидять де не де чи то в білих чи то голубих шапочках, як ромашки серед макового поля, якісь особи. Придививсь - наблюдатєлі ООН, (чи обсє) . Сидять слухають невмішуються і на ус матають. Дивлюсь ближче, до вікон, бачу з п'яток соняшників. А красне око все ріже, весь зал заполонило. Вдивляюсь, вдивляюсь... да це ж бєлий дом!!!! Думаю до чого тут те біле до красного, до чого тут дом... Да й проснувся! Та й давай той сон за хвоста ловить. Все ще хотілось серед того красного маку оПчєствєнность роздивиться.
Отака дурня приснилась.
Відповісти
2015.01.30 15:42 -
Григорій Шитюк (29)
0 0
Котяра, 5 баллов! :)))
Відповісти
2015.01.30 22:12 -
qwin (34)
0 0
не, 3 з мінусом. мак - це опіум для народа. ромашкі - це спряталісь обеесє чи може оесбебе, а соняшники виходить це олія общєства. і всьо то растєнія, один кіт це кіт. і ти ставиш 5 за таку?
Відповісти
2015.01.30 22:40 -
Кіт Мармиза (35)
0 0
От сам собі обзавідувався! Та я ж крутий ботанік!!!
Відповісти
2015.01.30 11:37 -
Юрій Смалюк (25)
0 0
І до чого воно оте все тут? Напиши краще оповідання чи казочку для дітей (гарно виходить у тебе з епітетами і метафорами) та й відправ у якесь видавництво.Користі буде більше.
Відповісти
2015.01.30 14:17 -
Кіт Мармиза (27)
1 0
Як до чого???? Всі такі "громадські" слухання на 80% +/- складаються з громади РДА, рай ради, м ради, прочих государєвих служб, +1-2-3 журналіста. То я й питаю для чого той ФАРС?
Тим більше шо буде диво дивне коли не Гордієнко буде замом.
Та вже й заголовок на сайті рда такий собі скромний - "Враховуючи думку громади".
Ото й думаю, чи громади нема, чи громада не вірить в таке шоу?
Відповісти
2015.01.30 22:07 -
qwin (32)
0 0
якщо ти любиш шукати кота в тьомной кімнаті, при чому тут форум цього сайту??? так, громада РДА, так, вибирали заступника РДА, так, інфа була на сайті РДА, які проблеми? бажаючі блєснуть свєркающіми частями тіла чи умом блєснули. всі задоволені. нема питань.
от тільки знову напрошується слово нах*я - нах*я тоді ми на майдані стояли?
Відповісти
2015.01.30 16:16 -
Юрій Смалюк (31)
0 0
Все логічно.Люди не йдуть на такі заходи,так як і на громадські слухання,наприклад, бо не бачать у цьому ніякого сенсу.Не бачать різниці-буде заступником Петренко,Сидоренко,чи Іваненко.А голова РДА не знає,що людям начхати на усе це,бо від того їх життя аж ніяк не зміниться,тому і запрошує громадськість,щоб видати з себе демократа.А для чого такий ФАРС? Відповідаю:від того,кого призначить пан Литвиненко,буде складатись враження і про самого голову-"скажи хто твій друг і я скажу хто ти".Після таких слухань ,а потім порівняння найдостойніших кандидатів з призначеною особою,буде складатись думка про самого голову РДА.Що тут поганого?
Відповісти
2015.01.30 22:08 -
qwin (33)
0 0
пане Юрію, логічне питання: вас цікавить конкретно дискусія чи конкретно діло?
Відповісти
2015.01.31 13:04 -
Юрій Смалюк (36)
0 0
qwin,тебе цікавить обговорення події,чи моя особиста думка? Якщо друге,то я вже її висловив в попередніх коментарях.Що ж до дискусії чи діла,то друге без першого щось не дуже виходить.На цьому пропоную припинити,бо воно того не варте...
Відповісти
2015.01.30 15:47 -
Григорій Шитюк (30)
0 0
Котяра, это называется "формування громадської думки"... :)))
эх, Саню бы сюда с его самоуправлением! пускай бы поучился в Малине с общественностью поработать, у наших "государєвих" деятелей... :)))
Відповісти
2015.01.29 20:46 -
qwin (14)
0 0
вибачте, пане, ви серйозно вбачаєте користь у таих заходах??? більше за всіх хто є хто показали цим заходом не кандидати, а голова.
Відповісти
2015.01.29 21:12 -
Юрій Смалюк (15)
2 0
А я про що? То що ж у цьому поганого? Це ще раз доказує те,що такі посади нам потрібні,як корові сідло...Ця система себе вже пережила.Залишається тільки чекати анонсованих Порошенком змін до Конституції і скасування системи держадміністрацій.
Відповісти
2015.01.29 21:33 -
qwin (16)
0 0
Учень питає в майстра: чи довго чекати на переміни? майстер каже: якщо чекати, то довго.
Відповісти
2015.01.29 21:39 -
Юрій Смалюк (17)
0 0
Якщо знаєш коротший шлях-поділись з нами.
Відповісти
2015.01.29 21:50 -
qwin (18)
0 0
найкоротший шлях знають усі - це автоматна черга.
Відповісти
2015.01.30 11:33 -
Юрій Смалюк (24)
0 0
Тоді й України як держави не стане.Цього хочеш?
Відповісти
2015.01.30 12:42 -
qwin (26)
0 0
шановний пане Юрію, держава - це коли діють закони, усі і однаково для всіх від президента до кухарки. а в нас зараз поки територія з електоратом яким управляє і користується олігархат.
Відповісти
2015.01.30 15:21 -
Юрій Смалюк (28)
1 0
З цим погоджуюсь,але "автоматна черга"-це заклик до перевороту.Таким методом нічого не зміниш-тільки нашкодиш.Путін спить і мріє про такий розвиток подій.Ми ж задекларували прагнення стати цивілізованою європейською країною і "автоматна черга" ніяк з цим не в"яжеться.Треба шукати інші шляхи.Ви хочете все і відразу.А так не буває.Сподіваюсь,що тільки наші внуки,можливо,будуть жити в такій країні.А нам доля дала тільки територію...
Відповісти
2015.01.29 19:48 -
Кіт Мармиза (10)
0 0
Ти, Вухатий, десь з поганими дітками яшкався, словєй понабирався...
Все той голова вже порішав. А цей цирк із опєри І сєсть і с'єсть. Кого не назначить , а буде наче общєствєнность вибрала.
Відповісти
2015.01.29 19:58 -
qwin (12)
1 0
ржунімагу кот. цитірую однако замітку вище: публічно обиратимуть... відмовити незручно... це з якої опери? з уліци красних фонарєй? я ш не знав, що ердеа це обрані ммм... посади... і вканцеканцов, єслі звали на цирк треба було білєти продавать, от чого волоньтьори з скриньками на вході не стояли, шо, солдатам броніків уже не треба? а так голова б рішив питання з мобілізаційой назбирав би на бронікі мобілізованим. ех ви...
і не нада мене оце вухатим називать, бо я себе почуваю премєрміністром як мінімум. краще скромно і чесно - голубой.
Відповісти
2015.01.30 00:42 -
Кіт Мармиза (21)
0 0
Нє-єє-є... Очі в тебе не голубиє.
Відповісти
2015.01.29 19:05 -
Альф (6)
0 0
Федоренко як завжди грозився всіх розогнать... Двоє не прийшло...
Мені цікаво, як тепер Литвиненко буде враховувать думки, як і глядачі вкупі зі своїми думками мовчки розійшлися... Н-да, цирк уехал, клоуны остались...
Відповісти
2015.01.29 19:18 -
Альф (7)
0 0
І чому тоді Гордієнко уже проходить спецпервірку, про що офіційно повідомляється на сайті РДА?
Відповісти
2015.01.29 19:43 -
Кіт Мармиза (8)
0 0
Та вже подождем, коли принця об'являть. Отоді й цирк во всєй красі!
А де ти, Альфредо, про спецпровєрку знайшов?
Відповісти
2015.01.29 19:56 -
Альф (11)
0 0
На головній сайту РДА зліва колонка з усякой муттю. Унизу модне нині "Очищення влади". Тицяй... Там можна зустрітися з Гордієнком)) Не думаю, що перевірку проводять просто так...
Відповісти
2015.01.30 00:20 -
Кіт Мармиза (19)
0 0
Ах он вона де!!! гієнна огнєнная!
Відповісти
2015.01.28 08:06 -
Valentin (3)
0 0
В бюджеті 0 без палочки, але заступників обов"язково треба набрати.
Да Фе всіх перекричить, переплює, обіс====ре, загляне куди треба і буде вам заступ.
Семенів лови +
Відповісти
2015.01.27 22:12 -
Григорій Шитюк (2)
0 0
просто немає слів... крапка. :)
Відповісти
2015.01.27 19:55 -
Малинський (1)
2 0
А потрібні заступники?
Відповісти