Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

18.04.2015
Малин

У Малині стартує проект «Реалізуй себе у владі»


Його мета — формування кадрового резерву для виконавчого комітету Малинської міської ради з числа ініціативних, обдарованих та кваліфікованих фахівців; надання можливості талановитим людям долучатись до роботи в управління містом, а також сприяння прозорості діяльності Малинської міської ради.

Якщо Ви цілеспрямовані, креативні, маєте вищу освіту будь-якого спрямування, а головне — любите наш рідний Малин та хочете його розвивати, запрошуємо Вас до кадрового професійного резерву.

Служба в органах місцевого самоврядування є цілком доступною для кожного. Відкиньте свій страх та невпевненість, повірте у власні сили і можливості. Зробіть правильний вибір — заповніть резюме та надішліть його електронною поштою за адресою: m_orgviddil@ukr.net чи подайте його особисто до каб №108.

Найближчим часом Вам надійде повідомлення про результати розгляду резюме за вказаними контактними даними.

Чекаємо Вас у нашому колективі професіоналів!

Джерело: malyn-rada.gov.ua

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.04.20 08:54 -
Ірина Кримська-Лузанчук (10)
0 0
Та невже? А що ж трапилося з тими резюме та заявами, що люди подавали раніше? Може, й моя десь уже в кадровому резерві? Що-що, а головне є у всіх. Хто ж не любить рідний Малин? Ще якби Малин полюбив взаємно)))
Відповісти
2015.04.20 11:09 -
Степан Бандера (11)
1 0
Лузанчук , ні твоя , ні Федоренка (знаємо що там резюме вже мабуть рік лежить і це все подавалось відкрито) , ні інших нелояльних до Карабаса для конкурсу "не підходять".
Ти що не зрозуміла що це оголошення аукціону вакансій ? В тебе такі фінансові джерела є щоб туди потрапити ?
Відповісти
2015.04.20 12:12 -
Ірина Кримська-Лузанчук (12)
0 0
Та все я розумію. Сумно (до сміху!) чути пояснення, коли тобі відмовляють або ЩИРО обіцяють))) Нічого ні від кого не чекаю. Домовитися й пообіцяти можна тільки собі.А приносити користь можна й не обіймаючи посади. Цікаво й необхідно отримати результат від власних хоч малих зусиль. А докладати їх можна і без титулів у трудовій книжці. Тим паче, головне таки - РЕЗУЛЬТАТ. Ось його найтяжче отримати через ряд причин.
Відповісти
2015.04.18 13:43 -
Ольга Гура (8)
0 0
Цікавий досвід наших сусідів радомишлян. Інспектор з благоустрою м.Радомишль Олександр Папірний http://www.radomyshl.com/news/3711-oleksandr-paprniy-blagoustry-msta-radomishl.html
Відповісти
2015.04.18 11:09 -
Ольга Єсипчук (7)
0 0
хай дурний вам пише.
Відповісти
2015.04.18 10:44 -
Степан Бандера (6)
0 0
Якщо людина не знає форми складання резюме , то хай мете вулиці , а не протирає сідниці з пустою макитрою та розтопиреними кишенями у бюрокрадійському кабінеті.
Відповісти
2015.04.18 09:55 -
Степан Бандера (2)
0 0
Піар ,фейк і лохотрон !
Відповісти
2015.04.18 10:21 -
Малинський (4)
1 0
Мабуть це не ініціатива а спущена з верху необхідність зробити це. Тому не згоден
Відповісти
2015.04.18 09:54 -
Ольга Гура (1)
0 0
Це тільки я одна не бачу форми резюме ні тут, ні на сайті міської ради чи про форму просто забули?
Відповісти
2015.04.18 10:20 -
Малинський (3)
0 0
А що обов,язково форма резюме стандартів міськради. Достатньо скористатись сформованих правил написання резюме щоб доступно і зрозуміло, тим паче що не пишуть про якісь дуже конкретні критеріі. Можливо достатньо любити місто і не красти.
Відповісти
2015.04.18 10:36 -
Ольга Гура (5)
1 0
Просто, коли пишуть "заповніть резюме", то одразу хочеться побачити форму резюме, розміщену тут же.
Не тільки любити місто і не красти, а ще професійно виконувати свої обв'язки. Щоб коли ти приходиш до лікаря чи чиновника - тебе обслугували швидко, якісно, професійно і з посмішкою.
Відповісти
2015.04.21 15:46 -
маргарита (13)
0 0
менi теж хотiлось би побачити ту форму . Невже I це як I все iнше починаеться з лохотрону?
Відповісти