Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

7.09.2015
Малин

У Малинському міському центрі зайнятості проведуть тренінги для молоді


ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ!

В рамках Дня відкритих дверей

МАЛИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

10.09.2015р. пропонує відвідати заходи орієнтовані на молодіжну аудиторію.

 

10.00 год. Тренінг: «Психологічна мотивація молоді до працевлаштування»

12.00 год. Тренінг: «Психологічна мотивація молоді до започаткування власної справи.» ТзОВ «Вектор Успіху» м.Житомир.

14.00 год. Консультації міжвідомчих фахівців щодо розвитку підприємницької ініціативи.

За бажанням відвідувачів, фахівці центру зайнятості проведуть індивідуальне комп’ютерне тестування з метою самовизначення.

За довідками звертатись м. Малин вул. Шевченка, 1а.

Тел. 5-13-80, 5-16-06

У співпраці запорука успіху!

Директор ЦЗ Т.В. Ободзинська

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.09.15 10:18 -
Malina Joe (12)
0 0
А у вас в центрі є психологічна реабілітація , консультація чи допомога для для вже існуючих підприємців. Назвемо його "допомога жертвам бізнесу за сприянням держави". Не бачу майбутнього в наглому грабунку малого бізнесу. А то такі тренінги тільки марні надії дають. В нас час краще заплатити чорному бухгалтеру а ніж віддати все до копійки що заробив, державі.
Відповісти
2015.09.07 15:46 -
Малинський (1)
0 0
Краще підприємства відкривайте з пристойними умовами (не лісопилки), з/п від тренінгу в Малині не піднімається!
Відповісти
2015.09.07 16:23 -
Юрій Смалюк (2)
0 0
Для того,щоб відкривати такі підприємства (кінцевої переробки) , потрібні сучасні технології,яких ми не маємо,бо вже давно наука і освіта фінансуються за залишковим принципом.Тому для того,щоб мати хоч якийсь заробіток,наші підприємства вимушені обмежуватись продажем сировини або продукції первинної переробки,напівфабрикатів.І ніякими адміністратиними рішеннями цієї ситуації не змінити-ринок диктує свої умови і він невблаганний.
Відповісти
2015.09.07 18:52 -
Малинський (3)
0 0
Інвестор на вигідних умовах оподаткування, чесних відносинах та впевненості в завтрашьому дню може й прийти з своїми технологіями, але ж цього всього немає в нас, але ж треба щось їм робити, це вигляд що щось таки робиться, наприклад-тренінги, реально нікому непотрібні, коли продані заводи і ділянки незрозуміло кому і з якими цілями. Тому краще розпустити взагалі такі структури які реально крім соціальних виплат нічого не роблять. Просто розробити програму. Робітник звільнивсь- зареєструвався через онлайн дистанційно в організації та через картку отримує забезпечення, а знайти роботу крім прибиральника там просто нереально Окозамилювання! Розлдуті штати а толку ніякого. Поки не буде заборонено розпродаж голої сировини без максимальної переробки на експорт в ВР толку 0,00.
Відповісти
2015.09.07 19:16 -
Ольга Єсипчук (6)
0 0
Так підписали ж заборону вивозу кругляка, це аби поговорить?
Відповісти
2015.09.07 19:20 -
Малинський (7)
0 0
почитайте закон-куди ж везуть друзі сосновий ліс...?
Відповісти
2015.09.07 19:00 -
Юрій Смалюк (4)
0 0
згоден
Відповісти
2015.09.07 19:09 -
Кіт Мармиза (5)
0 0
Ти, Юрко, останнім часом або як навернеш, або як сєстра таланта. Так стало інтєрєсно з чим же ти згоден шо все почитав.
Правильно! Все в топку!
Відповісти
2015.09.07 19:22 -
Юрій Смалюк (8)
0 0
Котяро,тобі хтось на хвоста наступив,чи ще яка напасть? Може хазяїн пикою натовк в купу,яку ти наклав в кімнаті замість того,щоб піти на вулицю? Пояснюю- слово "згоден" було написано як відповідь на коментар дописувача Малинського ,який він опублікував тут о 18 год.52 хв. 07.09.2015р.Тепер тобі зрозуміло з чим я згоден? Ти не новачок тут,а задаєш дурні питання.Не чекав від тебе такого...за безтактовність не ображайся...
Відповісти
2015.09.07 20:06 -
Кіт Мармиза (10)
0 0
Та узбагойся, Юрась. Давно не був, а тут ти одним словом всім одписуєшся.... то й писнув, а ти мені пєтіцию на 25 тищ..
Відповісти
2015.09.07 21:00 -
Юрій Смалюк (11)
0 0
приймається
Відповісти
2015.09.07 19:26 -
Valentin (9)
0 0
кіт з віком вже не тей)))
Відповісти