Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

У Коростені відкрили пам’ятний знак Сергію Кемському — Герою Небесної сотні

2.05.2015
Малин

Як Павло Дзюблик відвідує пленарні засідання


За наведеним нижче аналізом Громадянської мережі ОПОРА видно, як відвідують пленарні засідання Ради та засідання парламентських комітетів депутати, обрані у Житомирській області. Серед них і Павло Дзюблик, якому виборці Малинського округу віддали перевагу:

Развадовський В.Й. – 100% (не пропустив жодного пленарного засідання)
Арешонков В.Ю. – 94% (не був присутнім на 3 пленарних засіданнях)
Розенблат Б.С. – 94%(не був присутнім на 3 пленарних засіданнях)
Ревега О.В. – 93%(не був присутнім на 3 пленарних засіданнях)
Дзюблик П.В. – 90% (не був присутнім на 5 пленарних засіданнях)
Литвин В.М. – 71% (не був присутнім на 14 пленарних засіданнях)

Для порівняння, ця діаграма ілюструє відвідуваність (у відсотках) пленарних засідань ВРУ депутатів мажоритарників кожної з областей України:

Результати аналізу присутності на засіданнях комітетів ВРУ житомирських обранців такі:

Арешонков В.Ю. – 100%
Розенблат Б.С. – 93%
Дзюблик П.В. – 91%
Литвин В.М. – 67
Ревега О.В. – 67%
Развадовський В.Й. – 56%


Згідно з ст.24 п.3 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України»
присутність на засіданнях комітетів ВРУ – це прямий обов’язок народних депутатів. «Кожен народний депутат зобов’язаний бути присутнім та особисто брати участь у засіданнях Верховної Ради України, а також її органів, до складу яких його обрано».

Джерело: radomyshl.info

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.05.03 12:41 -
Наливайко (4)
0 -1
дзюблик - шавка яййченюха. яйценюх йому дозволило.
Відповісти
2015.05.03 14:37 -
Малинський (5)
1 0
А ти ж тоді хто?
Відповісти
2015.05.03 10:31 -
Степан Бандера (3)
0 0
Йому зарано , або і а загалі непотрібно давати посади і мандати відповідальні.
Не відповідальний , не орієнтується ні в регламенті , ні роботі комітету , ні в законодавстві , ні у власних обов'язках , ні в ситуації в окрузі та країні.
Я йому не доручив би навіть селищне депутатство !
Дізнайтесь про його кар'єрний рух та результати і достатньо !
Представляє стару політичну , корумповану силу замасковану під нову.
Навіть помічник його в Малині є сином старого корупціонера і фальсифікатора результатів виборів.
Ну що ви позитивного можете чекати від тих хто з банди злодіїв , шахраїв та розбійників ?
Хіба що може повикаблучуватись у вишиванці !
Хай би його краще взяли б на заднік , для масовки до сільського хору , бо мабуть хоч пташка але співати не може тільки гавкає на людей та огризається !
Відповісти
2015.05.03 17:04 -
Григорій Шитюк (7)
0 0
а то нічого, що за нього люди проголосували... дуже багато людей на 66 окрузі?
от пам'ятаю одного кандидата в мери... йому такий успіх ніколи не снився! :)))
а інтернет - він все стерпить... клавіатуру кнопати - не мішки ворочати... тут і не таке бачили, навіть без кумедних нікнеймів.
Відповісти
2015.05.03 16:33 -
Юрій Малашевич (6)
0 0
Так я ж це перед виборами всіма способами доводив.
Відповісти
2015.05.02 21:12 -
Степан Бандера (2)
0 0
Це свідчить про реальну мету отримання мандату .
Для кого і кому допомагає , на кого працює депутат чи господар недоторканності.
Було б цікаво отримати інфу про те скільки депутат отримав звернень , скільки розглянув і позитивно вирішив та на скільки начхав. Бажано розділити на звернення приватні та від громадських організацій та юридичних осіб.
Відповісти
2015.05.02 20:12 -
Малинський (1)
1 0
Достатньо нормально, мало що, може людина хворіла, чи ще якісь обставини.... Головне результат, а не годинонорма
Відповісти
2015.05.03 20:20 -
Наливайко (8)
0 0
ти вже до дзюблика переметнувся ?
Відповісти