Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Відкрили реєстр декларацій: мер Малина ще не звітував

4.04.2014
Малин

Юрій Володимирович Мартинюк - новий голова Малинської РДА


3 квітня 2014 року в. о. Президента України Олександр Турчинов підписав низку Указів про призначення на посади голів райдержадміністрацій різних регіонів України, зокрема й Житомирської області. Так 7 районів Житомирщини відтепер з новими керівниками, серед яких і Малинський.

Відповідно до статей 112 та 118 Конституції України призначено:

головою Житомирської районної державної адміністрації Сергія Григоровича Крутія,
головою Лугинської районної державної адміністрації - Сергія Антоновича Чорного,
головою Любарської районної державної адміністрації - Олександра Миколайовича Дударя,
головою Малинської районної державної адміністрації - Юрія Володимировича Мартинюка,
головою Романівської районної державної адміністрації - Сергія Олександровича Хоменка,
головою Черняхівської районної державної адміністрації - Павла Володимировича Дзюблика,
головою Ружинської районної державної адміністрації - Наталію Гаврилівну Скавінську.

Довідково: розпорядження Президента України №444/2014-рп «Про призначення С.Крутія головою Житомирської районної державної адміністрації Житомирської області», розпорядження Президента України №443/2014-рп «Про призначення С.Чорного головою Лугинської районної державної адміністрації Житомирської області», розпорядження Президента України №442/2014-рп «Про призначення О.Дударя головою Любарської районної державної адміністрації Житомирської області», розпорядження Президента України №441/2014-рп «Про призначення Ю.Мартинюка головою Малинської районної державної адміністрації Житомирської області», розпорядження Президента України №440/2014-рп «Про призначення С.Хоменка головою Романівської районної державної адміністрації Житомирської області», розпорядження Президента України №439/2014-рп «Про призначення П.Дзюблика головою Черняхівської районної державної адміністрації Житомирської області», розпорядження Президента України №410/2014-рп «Про призначення Н.Скавінської головою Ружинської районної державної адміністрації Житомирської області».

Прес-служба облдержадміністрації

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.04.09 16:47 -
Volvas (37)
0 0
Мэр Равы-Русской (Жовкивский район Львовской области) Ирина Верещук от имени общественности района требует отставки новоназначенного руководителя райгосадминистрации, представителя ВО «Свобода» Богдана Юрдиги.



Об этом сообщает пресс-служба Рава-Русского горсовета.

Общественность требует публичного обсуждения кандидатур на эту должность, иначе люди перекроют трассу международного значения «Львов-Рава-Русская».

Против Богдана Юрдиги, по словам мэра Равы-Русской, выступают сельские, поселковые и городские головы района, воины-афганцы и общественность района.
Відповісти
2014.04.08 09:12 -
Витас (34)
0 0
Сегодня по радио "Проминь" передали. Было вчера представление нового главы Олевского района. Представлял лично губернатор, кандидат был представлен общественности и выбран по согласованию с ней.

Видать до на очередь не дошла или показуха, как всегда?
Відповісти
2014.04.08 14:26 -
Volvas (36)
0 0
Да. Кизин представлял Пилипчука. До этого цей фахивець полгода работал в Державном агенстве лесовых ресурсов Украины. Или уволили нах или на усиление работы в лесогосподарстве направили товарища.
Відповісти
2014.04.09 17:29 -
Василь Федоренко (38)
0 0
Це брехня про Сидора Кізіна.
Відповісти
2014.04.06 19:57 -
Ігор Бадюков (28)
1 0
Вибори на носі, що ж тут незрозумілого: будь-яка влада ставить по вертикалі своїх людей. Кажу ж термін посади — до виборів. А на рахунок «присмотреться, что где не так лежит», уже до нього усе «присмотрели», красти вже нема що, украли до цього, тим паче чужа-нова людина і не украде, бо здадуть одразу. І це плюс смотрящего зі сторони.
А йому особисто, думаю, нічого від Малина не потрібно, призначили по партлінії, от і усе
Відповісти
2014.04.06 20:19 -
Гай Ричи (29)
0 0
Що ви маєте на увазі під терміном " партлінія" ?
Партію " Свобода" ?
Відповісти
2014.04.08 09:45 -
Ігор Бадюков (35)
0 0
Ну, звісно, «Свободу». Якщо губернатор від «Свободи», то кого ж призначатиме?
Відповісти
2014.04.06 19:32 -
Гай Ричи (26)
0 0
Це все зрозуміло! Але э одне питання.Навіщо цій людині та посада? Може він переймається долями пересічних мешканців Малина ?
Відповісти
2014.04.06 20:52 -
Василь Федоренко (31)
0 0
А тобі "ричи" нащо ти ж "іноземець"
Відповісти
2014.04.06 20:58 -
Гай Ричи (33)
0 0
?
Відповісти
2014.04.06 19:52 -
(27)
1 0
Как один из вариантов, зная что здесь все мутно по партийной линии, отправить своего человека, чтобы присмотрелся и навел порядок. Как не крути а Малин для Свободы упущенная територия. Ну и так, увидеть где что плохо лежит.
Відповісти
2014.04.06 20:55 -
Василь Федоренко (32)
0 0
Серед районів і міст округу та й взагалі серед міст обласного підпорядкування завжди найбільший відсоток був у м. Малин .
Район так , втрачений і буде втрачений і відтягуватиме як завжди цей відсоток донизу.
Відповісти
2014.04.06 19:16 -
Ігор Бадюков (24)
3 0
Насправді від посади голови РДА сьогодні мало що залежить. У голови райради Савченка набагато більші можливості. Загалом ця людина підпадає під два вогні: і знизу, і зверху. Це геморойна посада, до того ж за 2700 грн. ЗП, і заздрити може лише той, хто далекий від поняття державної служби. Сьогодні казна пуста, а проблем у регіоні стільки!!!
А по-друге, посада тимчасова, до виборів Президента, не забувайте про реформу, невдовзі замість адміністрацій будуть виконкоми і усе може перекрутитись і кардинально змінитись.
Щодо того, чому немісцевий, думаю, що серед малинської опозиції у нас таки мало фахових спеціалістів, які б змогли потягнути цей рівень, а хто зміг би і кому пропонували — відмовились. І навпаки хто рвався до влади — не пройшов спецперевірку. От тому і призначили хлопця не із Малинщини. Соромно, товариство, що фактично серед усієї опозиції не маємо людини, достойної обіймати таку, нехай і не зовсім привабливу, посаду.
Відповісти
2014.04.06 20:48 -
Василь Федоренко (30)
0 -1
Як бачимо ти з РДА Яника ! Так казково малюєш про ваш "фах" красти і рйнувати .
Якщо такі мудрі , чесні , не корупційні то чому порушуючи законодавство і народовладдя боїтесь громаді навіть не суттєву по суті подати про вас інформацію.
Не потрібно нести побрехеньки про конфеденційність бо люди відкриють закон і зрозуміють що ви брешете . Ви неє режимною структурою і конфіденційність спрацьовує у питаннях коли її розкриття вплине на нацбезпеку , територіяльну цілісність та громадський порядок.
Службовці органів влади , органів місцевого самоврядування, тих господарюючих об`єктів що повністю чи частково використовують державні і місцеві бюджети не відносяться до конфеденційності .
Почитайте ще законодавство по публічній інформації.
Ваша проблема в тому що ви своє життя влаштовували і далі влаштовуєте поза законами. На людей вам начхати. Їх ви в сиру землю заганяєте набиваючи кешені.
Для вас Закон - це ваші бажання.
Але ця зима змінила націю і якщо не підете самі по доброму , то вас винесуть прямо на судові лави!
Відповісти
2014.04.06 19:22 -
Ігор Бадюков (25)
0 0
Можна багато різного говорити про Дідковського і Рудченка, але, вважаю, після них на Малинщині господаря не було
Відповісти
2014.04.06 18:48 -
Гай Ричи (22)
0 0
Ось і з'явилась нова "зірка" на горизонті Українського політикому. Вибачте друзі, а хто він такий? Звідки він? І з якою метою він тут? І яке відношення ця людина має до Малинськоі РДА Житомирськоі області? Хтось бачив його декларацію? Э багато питань стосовно появи цієї людини. Відомо що у нього є "друзі" та жінка суддя. Але ж це не привід для призначення цю людину на таку посаду. Навіщо тоді був Майдан ?
Відповісти
2014.04.06 11:09 -
Ігор Бадюков (21)
0 0
Інфа для «хакера» Федоренка: під одним Ніком не можливо!!!! зареєструватись — хоч з різними е-емейлами, хоч із одним. Коли брешеш, то спочатку думай. А коли гнеш проти своїх, то знай, що ти перший зрадник — Батьківщина тобі цього не пробачить, патріот ти наш
Відповісти
2014.04.06 18:58 -
Василь Федоренко (23)
0 0
Бадюк , я навіть якщо підберу твій пароль то від твого імені теж зможу що угодно подати .
Мабуть в Україні і в Малині тільки один Василь Федоренко . Ну що хіба зробиш при такому дуже рідкому імені та призвіщу.
Достали ідіоти !
Відповісти
2014.04.06 10:30 -
Малинський (19)
1 0
Я скажу так, не знаю хто тут правий, але мене теж напрягає у всіх темах лайки між Федоренком і тими хто накидається на нього. Якщо він вас не влаштовує відкрийте свою тему і сперечайтесь там. Якщо хтось заїзжий зайде в цей сайт, то йому може здатись, що в Малині головна тема-це пан Федоренко. В тому то пробдема, що ми українці на спільній спаві відволіваємось лайками. Достатньо вже. Ви всі хто накидається на Фе вже настільки заїздили пластинку, що вже в обговорення не має бажання вступати, тільки й читаєш взаємні докори і образи. Достатньо. Давайте Малин зробимо кращим. Тільки в обє'днанні можемо дійти до серйозних результатів. А ви все шукаєте ворогів
Відповісти
2014.04.06 10:38 -
Василь Федоренко (20)
0 0
Підтримую !
Відповісти
2014.04.05 22:22 -
Василь Федоренко (10)
0 0
Хто реєструє різних Василів Федоеренко з різними емейлами. ?
Тому що у мене не працював комп , чотири дні як злетіла Вінда ,а тут якісь Василі Федоренко.
Споспочатку я вважав що пароль "розсекретили" . Я його трохт ускладнив , але в цей час зрозумів що не в тому справа а у власнику сайту і його команді "тролів".
Коли я був в с.Базар ,сьогодні , мені передзвонив Сидір Кізін і запитав мене про те що я щось маю проти нього і Тягнибока .
Я був здивований !!!!!
Володимир Нечепоренко , чи хто у тебе адміністратор чи модератор я обіцяю що ви понесете відповідну відповідальність за брехню , провокації ,інформаційні деверсії та антисвободівську діяльність.
Якщо не ти чи твої ....... , то хто це ? Але просто так я це незалишу !
На емейл не відсилаю тому що ти попередньо відмовився від мене на емейл щось отримувати .
Ти гадаєш що ваш час вічний ?
Відповісти
2014.04.06 10:07 -
Олег Антонюк (15)
0 0
То ти Фе, ще й боягуз та брехун!!!!!! Як запало жареним, від власних коментів за секунду відмовився, а як «кричав», а як усіх поносив! Ганьба свободівцям - перевертням!!!!
Відповісти
2014.04.06 10:29 -
Василь Федоренко (18)
0 0
То за цим болотом ти стоїш !
Відповісти
2014.04.04 20:01 -
Дмитро Кропачов (4)
0 0
А чому Юрій Володимирович Мартинюк він хто?
Відповісти
2014.04.05 22:32 -
Василь Федоренко (13)
0 0
Юра , ти ж в Житомирі , прийди до Сидора і спитай .
Відповісти
2014.04.05 22:10 -
Yuri (9)
0 0
А кто такой Кизин? Похоже Житомирскую область кому то на именины подарили.
Відповісти
2014.04.05 16:49 -
Малинський (6)
0 0
теж не можу знайти ніяких резюме
Відповісти
2014.04.04 23:05 -
Володимир Нечипоренко (5)
0 0
Це одне питання. Не здивуюся, якщо по "регіональному" принципу, в обох значеннях.
Друге питання, чому так пройшовся повз своїх партійців?
Відповісти
2014.04.05 22:26 -
Василь Федоренко (11)
0 0
У нас на на обліку такого члена немає .
Відповісти
2014.04.04 18:30 -
Василь Федоренко (3)
0 0
Де запевнення про те що буде враховуватись позиція і думка громад ?
Слова для них просто б...... слова.
Якщо після отримання посади він навіть закрився і заховався від керівників місцевих організацій .
А такий до того був словообільний хлопчина !
Відповісти
2014.04.04 18:23 -
Василь Федоренко (2)
0 0
Наплювали на євромайдан і на пропозиції і вимоги малинської евроінтеграційної,євромайданівської громади.
Кізін, молодий свободівець дескредетував Свободу і це аукнеться на результатах не на користь голови партії , нашого друга Олега.
Цікаво цей клерк ,новопризначена підкилимна конячка,подібний до МП чи з команди партнера губернатора Портнова , голови
АП Януковича ?
Наплювали і закрились від позиції міської Свободи , яка роками в збиток собі працювавла на авторитет партії який регіональна групка аферистів кинула в клозет.
Жертви Революції не затронуть малинську владну мафію.
Продовженню народної Революіції бути !
Відповісти
2014.04.05 21:37 -
Олег Антонюк (8)
0 0
Схоже малинська Свобода в особі Федоренка повстала проти усієї Свободи і перш за все проти свого безпосереднього керівника по вертикалі — Кізіна...
Розкольник Фе певне образився, що не його призначено головою РДА. А найбільше вразили слова про авторитет Малинської міської свободи. Це коли, скажіть, вона була в авторитеті?????? І де цей революціонер був під час Народної революції — з пляшкою на дивані перед компом.
А щодо новопризначеного Ю.В. Мартинюка — висновки зробимо після представлення, неначебто це дійство намічається на 13-ту годину у п’ятницю
Відповісти
2014.04.05 22:29 -
Василь Федоренко (12)
0 0
Антонюк про революцію не тобі нам говорити бо яйця ти чухав на протилежній стороні !
Відповісти
2014.04.06 10:09 -
Олег Антонюк (16)
0 0
Ой помиляєшся, Фе, усі ми на одному боці барикад, тільки ти не зрозуміло в якому окопі і під чиїм прапором. ніколи не поважав людей, що в спину ніж встромляють
Відповісти
2014.04.06 10:28 -
Василь Федоренко (17)
0 0
Так, я не поважаю провокаторів і брехунів таких як ви.
Ваш окоп це горшок або біовідро !
Відповісти
2014.04.05 22:57 -
Витас (14)
0 0
Странно, но этих клонов ФЕ, объединяет одно: параноидальный бред с кратковременными потерями сознания. И еще фонтан нецензурной брани.
Відповісти
2014.04.04 15:39 -
володимир (1)
0 0
ВЫЛОЖИТЕ ФОТО Ю.МАРТЕНЮКА, НАЧАЛЬСТВО НУЖНО ЗНАТЬ В ЛИЦО. (например лично я не знаю кто это)
Відповісти