Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Знаєте, де у Малині готують хрусткі крильця з KFC і нагетси як у McDonald’s?

28.09.2015
Малин

За клопотанням прокуратури Житомирської області посадовців, які отримали неправомірну вигоду, взято під варту


У неділю, 27 вересня, за клопотанням слідчого прокуратури Житомирської області головам Малинської райдержадміністрації та райради, які підозрюються в одержанні неправомірної вигоди на суму 40 тис грн, ухвалою Корольовського суду м. Житомира обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Також, ухвалою суду визначено розмір застави, достатньої для виконання підозрюваними передбачених Кримінальним процесуальним кодексом обов’язків, зокрема, для голови райдержадміністрації - 300 тис грн, голови райради – 218 тис грн.

Як повідомлялося раніше, працівники Служби безпеки та прокуратури області затримали їх під час одержання від фермера хабара у розмірі 40 тис грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовими особами, які займають відповідальне становище) Кримінального кодексу України здійснює прокуратура області.

Санкція зазначеної статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Прес-служба прокуратури Житомирської області

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.10.08 07:51 -
Odyn (11)
0 0
Обсолютно згоден з Вами. Я також вважаю, що керівники особливо з таким досвідом роботи і знанням справи, такого б не вчиняли. Думаю, що час все розставить на свої місця і можливо не відомі нам обставини цієї історії змінять нашу думку та ставлення до цих людей.
Відповісти
2015.10.07 16:00 -
YuKo (10)
0 0
Ну як на мене, то це не більше ніж пердвиборчі "вброси". Ну чи ж не дивно, що взяли прямо перед виборами? 40 тис. грн.?....ну це схоже на якийсь жарт. Підстава для того щоб зафіксувати у владі тих, хто буде оперувати значно більшими сумами, але то будуть не вибори і всім буде не до цього. Сумно...
Відповісти
2015.10.06 19:57 -
робер артуа (9)
1 -1
На даний момент і з урахуванням кандидатів (на деяких штампу нема де ставить)при всіх недоліках Шостака я віддав би свій голос за нього (рік це малий термін для оцінення дій мера міста).
Відповісти
2015.10.08 11:35 -
Павел Петров (13)
1 -1
Замисть пляшки в руки треба брати велосипед и займатися Малином. Подивиться тильки на еаши дороги! Якщо щось и робиться локально, то тильки силами окремих депутатив. И ни в якому рази не з БЮТа. Сердечни просто хочуть виихати на хвили Революции Гидности. Але ми податки платимо не за те, щоб вони просто були! Ми вимагаемо реальнои роботи!
Відповісти
2015.10.08 11:32 -
Павел Петров (12)
1 -1
Один рик - це понад 250 робочих днив! Це мало? Хоч щось вин зробив, твий Шостак, окрим формальних речей, якими займаеться рядовий бюрократ-дармоид?
Відповісти
2015.10.08 14:07 -
робер артуа (14)
0 0
Поперше шановний він не мій (маю наувазі Шостака);
По друге я висловив свою точку зору (врахувавши весь список);
І якщо вже перейшли на ти то скажи мені - ти можливо чиновник малинський і вкурсі діла ,що там робиться? Якщо так то чому не висунеш свою кандидатуру на посаду мера і не наведеш лад з дорогами, цим відібравши можливість локально щось робити депутатам.
Відповісти
2015.10.08 14:15 -
Павел Петров (15)
0 0
Не чиновник. I маю чим зайнятися. Але голосувати за формалбну тушку, читай Шостака, не буду.

I не вдавай, що не вигороджуэш того пяницю. Занадто часто вiн на людях пiд цим дiлом ходить.
Відповісти
2015.09.29 08:11 -
Руслан (3)
0 -1
Да! Застава для хабарника "не очень". Треба не менше мільйона!!!
Відповісти
2015.09.28 15:52 -
Антіклан Малинський (2)
0 -1
Куди ? На Канарах вони ще не прописались !
Відповісти
2015.09.28 15:41 -
Громадянин (1)
0 -1
Це прикол а не застава! Для метелика це пиль а не гроші.Втіче гадьониш.
Відповісти
2015.10.06 19:26 -
Павел Петров (5)
1 0
Тобі хотілося б щоб втік, але час покаже і все розставить на місця.
Ті хто дурить людей такими фокусами із арештами і т.д. понесуть відповідальність.

Ну є 8 кандидатів, то не вже люди не розберуться хто є хто.

Як на мене до за діючого (Шостака) я голосувати не буду.
Мер який ось тиждень як на робочому місці під мухою, або і не на робочому (тиняється пяний де попало) - це занадто. Невже на все місто немає роботи?

Ще й планокур в придачу!
Відповісти
2015.10.06 19:29 -
Valentin (6)
0 0
Нічого нового)) добре хоч не ГЕЙ!!!))))) Вже з"ясували все про коханок, радує що нормальний))))
Люди, схаменіться це всього лиш вибори, що ти бишеш дурню?!)))
Відповісти
2015.10.06 19:30 -
Valentin (7)
0 0
пишеш
Відповісти
2015.10.05 00:46 -
Павел Петров (4)
0 0
Громадянин, а может ты мозгами раскинул бы?
Кто и куда сбежит? От спектакля еще никто не бегал, тем более дешевого!

Если ты такой умный, то пропиши имя и фамилию и смело декларируй адекватные предложения в данном вопросе.

А то прячешься за буквами, раскидываешся кликухами и болтаешь о чем попадя!

Делом займись! Пойди, хотя бы мусор на улице, где живешь, поубирай! Неряшь!
Відповісти
2015.10.06 19:42 -
Громадянин (8)
0 0
НЕ хочу вступать в полемику! Если хотите приведу примеры мнения громадян с других сайтов.Мне жалко Миколу Ивановича.
Відповісти