Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Малинська міська рада має нового депутата

24.04.2015
Україна

Мережа супермаркетів АТБ може стати державною,- законопроект


Народні депутати пропонують націоналізувати майно торговельної мережі АТБ. Відповідний законопроект N2689 зареєстрований у парламенті 21 квітня 2015 року.

Текст документа

Співавторами законопроекту значаться більш десятка народних депутатів, що представляють усі фракції парламентської більшості, зокрема, Олег Ляшко, Тетяна Чорновіл, Володимир Парасюк, Семен Семенченко, Ігор Луценко, Сергій Трегубенко, Андрій Ільєнко й інші.

Раніше народний депутат і колишній командир батальйону Луганськ-1 Андрій Витко заявив, що Генеральна прокуратура відкрила карне провадження проти співвласника мережі супермаркетів АТБ Геннадія Буткевича за фактом фінансування тероризму й ухиляння від сплати податків .

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2015.04.28 09:08 -
Наливайко (9)
0 0
Стане державною, то державні менеджери за рік розкрадуть. Через рік-два будівлі торгової мережі продадуть з молотка, з великою користю для місцевих чинуш.
Відповісти
2015.04.25 09:57 -
Черемушки (8)
0 0
От чому держава не зверне увагу, що не працюють та розкрадені МОЕЗ та Прожектор.. не працює молокозавод, ледь жевріє хлібозавод. Відберіть, та відновіть... ага. як же. Туди треба вкласти, а тут готовеньке. А потім продать ще раз, наша держава все продає, що "ефективно не працює" . Якось писала - Іршанський ГЗК відібрали, тепер планують продать... Одеський припортовий. Куди не кинь, нічого цій державі не треба. усе не вигідне та збиткове.

До речі, якщо Ахметова посадять, то відберуть бізнес... тенденція намічається... Може і ФК Шахтар націоналізуємо?! А чого ні? Забацаєм базу у Малині. та хай собі на Авангарді мяч буцають! ;)))
Відповісти
2015.04.24 23:00 -
Юрій Смалюк (4)
0 0
Свято місце пустим не буває.Приміщення є і ніхто зносити його не буде.Перепрофілювати також не резон,тому торгівля там буде продовжуватись.Під вивіскою АТБ , "Сусід",Фуршет,ЕКО чи ще як інше-не так важливо. Бізнес не дуже звертає увагу на політику.Сьогодні це АТБ,завтра його націоналізували, післязавтра перепродали "Великій кишені",післяпіслязавтра ще якійсь фірмі,але для покупців,мабуть,це не так важливо.Це власникам повинна боліти голова.Якщо винні-нехай пиняють на себе.Не винні-нехай відстоюють свої права у суді.Не винні і суд не допомагає-тоді не в тій країні відкрили свій бізнес...
Відповісти
2015.04.25 09:12 -
Ольга Гура (6)
0 0
В тому і справа, що до АТБ місце було пусте. ))) Бо держава не спромоглася нічого там збудувати за 24 роки. Брати готове, зроблене кимось, - завжди легше, ніж вигадувати щось самому і будувати, У нашій країні власникам завжди болітиме голова. )
Відповісти
2015.04.24 22:41 -
Альф (3)
0 0
"Жаль, очень жаль"... АТБ переважає "Фуршет" у ціновій політиці, та й створює конкуренцію ринку... Гарненький магазин...шкода, якщо він загнеться...
Відповісти
2015.04.24 22:29 -
Ольга Єсипчук (2)
0 0
Отак веди собі бізнес. Прийде якесь чмо з вилами й забере його. Європа хулі.
Відповісти
2015.04.25 09:05 -
Ольга Гура (5)
0 0
Не Європа... Це ті ж методи, що і у Володьки Уллянова: у куркулів відібрати і націоналізувати,
Відповісти
2015.04.24 19:38 -
Ольга Гура (1)
1 0
Нехай націоналізується, але щоб рівень обслуговування та наповнення товарами був не гірший, як за комерційного власника. А то у нас усе державне чомусь занепадає і розвалюється.
Відповісти
2015.04.25 09:48 -
Черемушки (7)
0 0
Істинно Олю. Є в нас кооопспілка, от хайби держава є ю і опікується. І взагалі, що за манера "віджимати" бізнес?! А може спочатку "Рошен" націоналізуємо? Теж державне було колись. Окрім того, ця корпорація має 2 фабрики у Росії, та платить там податки... а в нас хто співпрацює з ворогами, той хто?! Пивзавод Радомишль, теж належить росіянам і тд.
Шановні, в бізнесі не може бути національностей, тим паче в період глобалізації. Якщо так далі піде, то ніхто нічого тут відкривати не буде. А суди, в нас дійсно народні. Як, народ сказав, так і зроблять.
Відповісти