Facebook 

 

Напишіть нам   Реєстрація    Вхід

Кордони ЄС для українців залишаться закритими

18.06.2014
Житомирщина

Кабмін погодив звільнення губернатора Житомирської області


Кабінет міністрів України погодив звільнення губернатора Житомирської області Сидора Кізіна.

Про це стало відомо з власних джерел, повідомляє Житомир.info.

18 червня на своєму засіданні Кабінет міністрів розглядав звільнення 24 губернаторів, серед яких і представник ВО "Свобода" Сидір Кізін, який керує Житомирською областю з 2 березня цього року.

Джерело у Кабміні повідомляє, що звільнення Кізіна погодили.

Нагадаємо, що після обрання Петра Порошенка президентом України Сидір Кізін написав заяву на звільнення.

 

Поділитися:

Коментарі

Логін: *
Пароль: *
Коментар: *
Відмінити
* Необхідна інформація
2014.06.19 15:37 -
Володимир Нечипоренко (3)
0 0
Це просто процедура після обрання нового Президента.
Думаю немало звільнених залишаться на своїх посадах.
Відповісти
2014.06.21 20:26 -
Василь Федоренко (4)
0 0
Так це звичайна процедура і це не є підставою стверджувати що С.Кізін не буде перепризначений.
Я гадаю що Сидір і попередній губернатор Рижук , який був яскравим представником від данєцьких яничар і викрутасом , що вичворав такі речі які при іншій системі повинні були б привести його до слідчих кабінетів та щонайменше каятись перед людьми за нищення краю і полісян , є прямопротилежний.
Так , у Сидора Кізіна немає Піночетівського чи Гавельського характеру , але під тиском і при підтримці громад він зачистить ці мафіозні клани. Вони , як би він себе толерантно не вів , точать за спиною його ворожого ятагана . Іншого шляху для нищення схем грабування держави , бюджетів і громадян немає !
Він ще молодий і ще має міцні зуби !
Якщо колишня влада не хоче покидати керівні крісла , то чого ми хочемо ? Щоб вони самі пішли до судів і розповіли про ті схеми і відкати , які і до цієї пори працюють ? Ні ! Вони вважають що все минеться як в 1991 та 2004 роках ! Якщо народ попустить !
Ми маємо корумповану , злочинну структуру за своїм складом в силових структурах ,судах , департаментах і бюджетних структурах.
Один Кізін нічого не зробить ! Перезавантажимо Верховну Зраду , де потрібно провести найперше антитерористичну зачистку , перезавантажити місцеві ради і виконкоми, прибрати саботажників і казнокрадів в державних структурах , по суті створити нову дієву не корумповану прокуратуру,міліцію з іншими повноваженннями , прибрати суддів-жедрувальників та всю цю машину зробити прозорою перед народом. Ось тоді ми дійсно всі разом отримаємо нову владу , нову систему контролю і впливу за владою та достойне життя в справедливій країні.
Про які миттєві зміни ми можемо говорити коли до мільйона державних службовців крадуть , брешуть , саботують та за гроші не тільки державу а матір свою продадуть ?
Про яку справедливість , наприклад щодо комунальних тарифів можна говорити , коли в час війни антимонопольний комітет саботує закупівлю для ЗС і Нацгвардії броніки, шоломи ,зброю та конче необхідне сьогодні , аби українців відстрелювали а казнодери чекали свою долю у відкатах або відмивали по кишеням "народні пожертви" ?
Тільки спільно , з сильною позицією і діями ми зруйнуємо машину руйнування Української державності !
Відповісти
2014.06.23 01:07 -
Петро Філоненко (5)
0 0
Ти диви, як заговорив, а ще пару місяців тому так паскудив Кізіна.

Ах, я й забув, тто все було рук хакерів, які зламали Федоренковий пароль.

Нє, Вася, ти класний (тобто - класичний) українець... І не тільки.

Там я ще в інших темах тобі щось сказав.
Відповісти
2014.06.23 09:04 -
Василь Федоренко (7)
0 0
Ти мені при зустрічі скажи , Підрат Підпільний !
Відповісти
2014.06.23 09:02 -
Василь Федоренко (6)
0 0
Так ось від кого це паскудство йде !
Петро давай зустрінемось , бо так хочеться тобі показати по чоловічому як роги у таких як ти відбивають , тролів паскудних ! Чекаю назву місця і часу !
Не тобі нікчемі за ширмою , пустопорожньому брехуневі і провокатору оцінювати який я українець , бо тебе взагалі не видно та не чути .
Те що ви гадаєте що мене брехнею переможете - навіть смішно ! Памперси готуйте для себе від шоку !
Тут не такі як ти "працювали" десятками років що на головних посадах в регіоні перебували та від людей подалі з району потікали
Одне що тобі під силу , то допекти мене і все життя чекати "зустрічі" , бо такі безкарними як ти не повинні по нашій землі ходити ! Це я тобі як справжній українець заявляю !
Це не загроза твоєму життю а твоїй гідності якої і не має ! Бо таке вже як ти вже раз обгаджувало мене і навіть заяву про те що я йому і його сім`ї погрожував ( клоун !) в міліцію написало . Навіть міліціянти до мене в лікарню приходили з Новим роком вітали. Мусили , бо таке муд... при посаді ще було !
Чекаю зустрічі ! Можеш написати заповіт каяття наперед , бо більше не буде чим ні писати , ні друкувати !
Відповісти
2014.06.19 14:11 -
Volvas (2)
0 0
Жаль. С Сидора получился бы хороший губернатор.
Відповісти
2014.06.19 12:16 -
Наливайко (1)
0 0
Тіпа, напрацювався?. Несправився, що Тягнибока не обрали ?
Відповісти